Honda cbf 1000 samovolné prasknutí plastů

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Malp napsal: Zdarec ,občas pro naši firmu dělá jeden lakýrník z Brna (známe se leta a dělá mj. i auta a ostatní ) . Kdysi jsem se na něj obrátil , jestli by mě " líznul " pár šmouh na kufrech a samozřejmě jsem mu ten podsedadlový kód barvy ( zlaté metalízy ) ukázal .
No a jeho reakce byla jak jsem psal předtím . Máš kód barvy , ale je to kód Hondy - ať ti jej převedou do " normálního značení ". Navštívil jsem dealera Hondy a vznesl požadavek - odpověď ? - to je NÁŠ interní kód , my vám to oláknem sami .
No a tak jsem na to hodil bobek !
Jinak - přes barvy laky nejsem , tudíž "jak jsem koupil,tak jsem prodal " . Možná u "normálních " barev problém není a je to pouze specifikum metalíz ? Nevím !




Tak boys , ta samá situace aktuálně u Yamahy - modrá metla - pod sedačkou je kód oleštěný, tak jsem hodil voko k dealerovi Yamahy . Vygouglili jsme v jejich CML barvu dle ročníku (dělaly se pouze 2 ) a samozřejmě je to opět interní značení Japončíků a rozkódovat tuná aha NELZE .
Ted je to na oku lakýrníka !
Pokud je někdo větší bourák než dealer a vysosne z pěti písmen odstín barvy v RAL značení odstínu , rád těch pět písmen poskytnu .
09. kvě 2019 19:52 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Malpe, skus hladat na ebay, predávajú tam namiesane farby podla tych internych japonskych kodov.
10. kvě 2019 10:14 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Malpe, a kde si se v barvarne ptal?
10. kvě 2019 15:33 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
boco818 +Mefisto No popravdě ještě jsem to hledání barvy až tak nekřečoval .
Zajímalo mě prostě jaké číslo barvy si třeba koupit pokud bych chtěl dělat drobnou opravu . Všude když někdo hledá barvu kvůli nějakému dolaku se najde fůra odpovědí typu " kód - číslo barvy máš pod sedlem " což sice "cosi " tam je ale že by ti někdo řekl např. "DPBMC" je číslo barvy
RAL 5002 to jsem zatím nedohledal .
Jinak namíchat spray mého odstínu samozřejmě umí např.
DK Sprej Yamaha Deep Purplish Blue Perleť 0564,564,DPBMC 390ml
12. kvě 2019 21:55 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
No ja si nechal lakovat vsechny tri kufry a trefili to na prvni dobrou, tak proto se ptam.
Mam bila perlet, ale treba na skutra z Koree to byl celodenni porod
19. kvě 2019 12:23 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.460 sekund