Honda cbf 1000 samovolné prasknutí plastů

Více
03. kvě 2019 18:17 #21 od boco818

tondys napsal: Motorka nebyla padla. Ale samozrejme koupil jsem ji s 20ktm takze pokud byl nekdo sikovny mohl to zakryt. Ale podle top stavu spise ne. No sam jsem z toho v soku, ani muj mechanik se s tim nesetkal. Jeste me napadla mirne sviznejsi jizda nez se na tuhle motorku slusi a patri.

Sviznou jazdou to nebude, je tu viac cunikov a nikomu sa toto nestalo..
Diery na sroby sedeli, nebolo treba tir plasty " znasilnovat" aby sa dali prisrobovat?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2019 19:51 #22 od Malp
Zdarec ,občas pro naši firmu dělá jeden lakýrník z Brna (známe se leta a dělá mj. i auta a ostatní ) . Kdysi jsem se na něj obrátil , jestli by mě " líznul " pár šmouh na kufrech a samozřejmě jsem mu ten podsedadlový kód barvy ( zlaté metalízy ) ukázal .
No a jeho reakce byla jak jsem psal předtím . Máš kód barvy , ale je to kód Hondy - ať ti jej převedou do " normálního značení ". Navštívil jsem dealera Hondy a vznesl požadavek - odpověď ? - to je NÁŠ interní kód , my vám to oláknem sami .
No a tak jsem na to hodil bobek !
Jinak - přes barvy laky nejsem , tudíž "jak jsem koupil,tak jsem prodal " . Možná u "normálních " barev problém není a je to pouze specifikum metalíz ? Nevím !

Více
03. kvě 2019 19:55 #23 od Malp
Mě by celkem zajímala zvětšená ta první fotka .

Více
04. kvě 2019 19:28 #24 od tondys
Plasty sedí dobře. Je tp otázka max dvou milimetrů a minimální síly k tomu abych to jen dostal do středu.

První fotku detailněji? Zajdu to nafotit.

Více
04. kvě 2019 19:47 #25 od tondys
Tu fotky :cheer:

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Více
04. kvě 2019 23:22 #26 od Malp
No mě předtím padly do oka ty " vrásky " jakoby poleptaná barva .

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Více
05. kvě 2019 09:54 #27 od tondys
No to by mohla byt jedna vec. Doleval jsem brzdovku a trochu twm mohlo zatect. Ale brzdovka preci neni jako rozpostedlo ne? Jinak vymenu brzdovky jsem delal az pote co mi praskla jedna strana.

Více
05. kvě 2019 21:36 #28 od JinT
Bacha brzdovka napadá úplně vše je to svinstvo proto se moto Bali v těchto případech do hadru... Likviduje plasty i lak i dělá fleky na kovu

Honda CBF 1000 RS:)
Díky: tondys

Více
06. kvě 2019 12:27 #29 od tondys
Aha tak to jsem netušil :-o Ale jak říkám prasklo to ještě předtím. A to i kdyby myslíš, že by dokázala brzdovka narušit plast a on pak kvůli toho praskl? :-o

Více
06. kvě 2019 13:45 #30 od JinT
Ne to jsem říci nechtěl to by byla drsná teorie ale že poškodí lak atd to ano gumy apod

Honda CBF 1000 RS:)

Moderátoři: PacousDamon