centrální stojan honda cbf 1000 2007

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Je tak dnes odešel byla to Story ještě jsme honili náklaďák nechal jsem to chlapy zabalit a se stojanem jedou ještě dvě pružiny, malá a velká a když byla doprava naložená koukám na ohybacce leží ta menší pruzina :silly: no to nevymyslis... Ale stihli jsme to ještě dohmat balík vyndat a pružinu domotat ke stojanu :woohoo: dopravu asi neřeš mám nějaký paušál na balíky to asi máš gratis spíš ať ti funguje přeci jen rámy jsou různé ...
Honda CBF 1000 RS:)
10. čvn 2019 21:08 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0
OK. posílám peníze
Lukáš Jiří
10. čvn 2019 21:27 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0
Tak stojan dorazil i s pružinami :-), peníze jsem poslal a ještě jednou děkuji.
Lukáš Jiří
11. čvn 2019 21:21 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak super cauky
Honda CBF 1000 RS:)
12. čvn 2019 16:40 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0
Pánové, tak jsem ten stojan od JinT koupil. No, samozřejmě že nepasoval tak jak by měl, ale po určitých úpravách a přizpůsobení tak aby nevadil bočnímu stojanu se dílo podařilo a stojan slouží. A k tomu škrtání o asfalt můžu říct že i když já osobně vážím 110 kg a můj baťůžek 60 kg tak i v těch nejostřejších zatáčkách jsem stojanem neměl šanci škrtnout o asfalt. Nevím jakým stylem jezdíte že se vám to podařilo, ale moje osobní zkušenost mně uklidnila a nemám obavu že by k nějaké nepříjemnosti ohledně stojanu došlo.
Lukáš Jiří
05. čvc 2019 21:14 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele jsem rád že pasuje Keith ho má stále taky a musím říci že už je vidět nám se jízdní styl výrazně změnil už tolik neškrta ale přesto při rychlé jízdě vidím jak blizsko je k zemi a pokud dojde na vlnu tak si prostě škrtne mě to vadilo ale je fakt že teď už motorku zdaleka tak nelamu pod sebe ... Ale jsou i teréni nerovnosti a podobně až si poprvé skrtnes hlavně se nelekni většinou se nic moc neděje... Je otázka zda jsi si někdy skrtnul třeba stupackou každopádně přeji hodně štěstí ať slouží já osobně jsem kromě zvednutí celé motorky musel i upravit boční stojan ...a tady musím říci že neskrtam nicim :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
06. čvc 2019 13:50 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Honda CBF 1000 RS:)
06. čvc 2019 13:54 #27

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ani zvednutá motorka nemá k zemi od výfuku daleko a to je ideálně hladký asfalt bez bouli a děr B)
Honda CBF 1000 RS:)
06. čvc 2019 13:55 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.487 sekund