centrální stojan honda cbf 1000 2007

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, jsem celkem rozlazený ze situace kolem centrálního stojanu na cbf 1000. Koupil jsem model bez ABS a ten sice má uchycení na stojan avšak stojan chybí. Potíž je v tom že ať jsem hledal napříč panem googlem, nikde jsem nenarazil na nabídku ať nového nebo staršího! Potom jsem nakonec našel nějaký odkaz na tyto stránky s tím že je tady někde vlákno i s plánkem na výrobu centrálního stojanu. Pokud bych se k plánku dostal jsem schopen si tento stojan vyrobit a namontovat, bohužel jsem nic nenašel. Prosím touto cestou někoho kdo má na své cbf 1000 hlavní stojan a je ochoten ho změřít stylem délka nohy, šíře mezi nohama dole, délka vzpěry mezi nohama, výška vzpěry od podlahy. Nebo nechal odkaz na onen plánek byl bych vděčný.
Lukáš Jiří
27. kvě 2019 20:18 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No kdyby ti pasoval stojan z nového litra tak ti ho nechám zjisti si to ale podle ne máš smůlu je to nejblbější věc jakou si můžeš na moto dát ale jak chces... Moto je nizska a prostě o něj budeš škrtat...
Honda CBF 1000 RS:)
27. kvě 2019 22:42 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0
Díval jsem se a v podstatě by to mělo být stejné, možná nějaká drobná úprava, ale nic co by se nedalo zmáknout. Teď by mně zajímala cena. Pokud bude přijatelná tak ten stojan beru.
Lukáš Jiří
Poslední změna: 28. kvě 2019 15:07 uživatelem lukas.noe.
28. kvě 2019 14:40 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
Jindra ma pravdu, stojan na litr je tak blbej, ze nechapu ze to mohl nekdo vyrobit. Ja skoro nic nevazim a presto kdyz jsem na litru jezdil a byl nejaky hrbol, nebo jen trochu vetsi komprese, tak jsem stojankem skrtnul (je pravda ze jsem malej takze jsem mel motorku na nejnizsi pozici).
Takze bych to podle toho originalu asi nedelal.
29. kvě 2019 10:40 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Až dojedu z dovolené podívám se po něm nabídni rozumnou pro tebe přijatelnou sumu nechám ti ho...
Honda CBF 1000 RS:)
30. kvě 2019 19:41 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0
Já bych to viděl na 2.000 kč. Pokud souhlasíš tak se domluvíme
Lukáš Jiří
30. kvě 2019 19:46 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

standaCBF napsal: Jindra ma pravdu, stojan na litr je tak blbej, ze nechapu ze to mohl nekdo vyrobit. Ja skoro nic nevazim a presto kdyz jsem na litru jezdil a byl nejaky hrbol, nebo jen trochu vetsi komprese, tak jsem stojankem skrtnul (je pravda ze jsem malej takze jsem mel motorku na nejnizsi pozici).
Takze bych to podle toho originalu asi nedelal.


Nesúhlasím.... Na 1000 škrtať hl.stojan je dosť extrém pre bežného jazdca. Ak jazdite 2ja ok, ale solo jazdec štandardnej hmotnosti by fakt nemal mať žiaden problém... Ak samozrejme nemá zlú techniku jazdy ;)
31. kvě 2019 00:42 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
Souhlasím s Ernestem. S těží škrtáme stupačky. Jiskry od hlavního stojanu, bočního stojanu, výfuku jsou zcela výjmečné.
Standa správně poznamenal riziko při velké nerovnosti vozovky, na druhou stranu musím pochválit pevnost stojanu, protože se po něm dá jet v náklonu místo kol.


boco818 napsal:

standaCBF napsal: Jindra ma pravdu, stojan na litr je tak blbej, ze nechapu ze to mohl nekdo vyrobit. Ja skoro nic nevazim a presto kdyz jsem na litru jezdil a byl nejaky hrbol, nebo jen trochu vetsi komprese, tak jsem stojankem skrtnul (je pravda ze jsem malej takze jsem mel motorku na nejnizsi pozici).
Takze bych to podle toho originalu asi nedelal.


Nesúhlasím.... Na 1000 škrtať hl.stojan je dosť extrém pre bežného jazdca. Ak jazdite 2ja ok, ale solo jazdec štandardnej hmotnosti by fakt nemal mať žiaden problém... Ak samozrejme nemá zlú techniku jazdy ;)

chro chro
31. kvě 2019 10:11 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48
CBF 1000 škrtám pouze stupačkama i ve dvou :laugh:
Honda CBF 1000 2010
04. čvn 2019 13:41 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
je fakt že tyto pocity člověk měl hlavně pokud jel ve dvou a víme všichni oškrtalo se kde co protože se moto tlačila pod sebe... je fakt, že jsem si po stojanu odjel i na Sosnové ale největší krizovka byla ve dvou v rakousku kdy v zatáčce byla boule a já jsem přes ní točil oblouk né po kole ale po stojánku... tam jsem se asi definitivně na...
Honda CBF 1000 RS:)
04. čvn 2019 13:53 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.527 sekund