Rozměr zadní gumy

  • Příspěvky: 14
  • Obdržená poděkování 0

Rozměr zadní gumy vytvořil uživatel lukas.noe

Ahoj
Honda cbf 1000 je standartně osazena zadní gumou o rozměru 160/60, zajímalo by mě zda by nebyla vhodnější guma širší 180/60. Máte někdo nějaké zkušenosti nebo všichni obouváte 160/60? A moje další otázka: v případě že bych tam dal širší gumu změní se jízdní vlastnosti?
Dík za odpovědi
Lukáš Jiří
07. čvc 2019 09:01 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rozměr zadní gumy

Zapomeň když by jsi obul gumu na tento disk nebude mít správný profil a jízdní vlastnosti půjdou do kelu... Proto se s gumami nesmí laborovat potřebuješ i stejnou sadu stejného výrobce a pak to funguje dobře... Díky té 160-tce máš motorku obratnou ochotnou se preklapet když by se ti podařilo udělat konverzi na 180-tku jako mám já staneš se rázem nelegálním strojem bohužel to legislativa neumoznuje :unsure: naše vláda kecá do všeho.... Takže pokud by jsi prahnul po širší gumě musíš udělat větší zásah a zvolit správný disk tak aby guma měla ten správný profil mě se zdá že ti to přinese hlavně větší výdrž gumy možná a lépe by moto vypadalo ... Je to na tobě jak moc by jsi si s tím chtěl pohrát
Honda CBF 1000 RS:)
07. čvc 2019 09:18 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rozměr zadní gumy

Mě takto odcházela Dunlop roadsmart na dovolené během 3000km jsem neměl kraje ve dvou prostě hořela před očima tak jsem prostě řešil změnu



Teď mám 180-tku a vypadá po 2000km takto :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
07. čvc 2019 09:22 #3

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Rozměr zadní gumy

Ale na rovinu už bych do toho asi nešel v tomto bodě bych se rozhodl přestavět CB1000r na CBF a ne opacne B) ale tenkrát jsem na CB1000r neměl peníze a teď už jsem je úpravami trochu jinde... :whistle:
Honda CBF 1000 RS:)
07. čvc 2019 09:25 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Rozměr zadní gumy

čau.
Pokud chceš širší gumu tak použij Michelin pilot Road 2. Je paradoxně širší o cca 2cm od ostatních 160-tek
chro chro
08. čvc 2019 07:33 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.632 sekund