Hľadám dobrého a ochotného človeka

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
tak jak jsi to rozsekl jakou cestou se vydáš já jedu na ten Skring... tak mi případně napiš zpravu zda opravdu chceš tu zadní vidlici za mě tě opravdu odrazuji do toho jít... ale pokud budeš mít zájem přivezu ti jí... Za mě by mě zajímalo zda jsi nějak pokročil s nastavením podvozku a repasí případně výměnou vidlic... nastavením ložiska...
Honda CBF 1000 RS:)
26. srp 2019 16:47 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
kontakt +420třikrat sedum 032635
Honda CBF 1000 RS:)
26. srp 2019 16:52 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
no idem tou zložitejšou cestou do dvoch týždňov by my mal prísť rám z horneta 09(používali ten istý rám) z opravovanej motorky (oprava motora) tak to prehodím,chvíľu to potrvá a uvidím či to je rámom.Predne tlmiče sa my zatiaľ nepodarilo "požičať" .Natočil som zadné koleso o 1 mm na stranu a tým sa my vyrovnala stopa v predu to robilo 5mm ale to som už viac krát robil to nepomáha.Blbé je že nemám teraz možnosť požičať auto aby som odbehol na SK ring.Ďakujem ti za ochotu požičať kyvku,ak rám nepomôže ani pripadne výmena vydli tak rád by som ešte využil tuto poslednú možnosť.Počkám na ten rám a potom uvidím čo ďalej.A potom už jedine konečná chcel som najazdiť 250000km dostal som sa na 140000km
Poslední změna: 29. srp 2019 10:54 uživatelem rempo.
29. srp 2019 10:46 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele vidím, že jsi rozhodnutý a sehnat pořádné vidle není lepší než hledat rám... není také z nehody.... já bych opravdu doporučil někde to nechat precizně složit vidlice ložisko tlumiče a pak teprve řešit rám... ale držím palce jsi asi větší nadšenec než já ovšem přestavuji s tím, že po složení se dostanu technicky na vyšší level.
Honda CBF 1000 RS:)
29. srp 2019 16:40 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Keď mne sa nedarí zohnať vidly na požičanie,keď som konečne niekoho ochotného našiel tak vidly mali priemer 43 a nie 41,na nete su nejaké na predaj najme u Poliakov ale nájsť tam dobre keď každý tvrdí že sú dobre rovné atď. je čista lotéria.Okrem trubiek mam dve sady tlmičov tak som ich menil navzájom ale bez zmeny.Mechanici máju teraz kopu roboty a ja nie som priorita tak musím počkať keď sa trochu uvolni.Ram ide na požičanie (dúfam že dodrží slovo) chlapík pridrel motor tak to ide teraz rozoberať.
30. srp 2019 15:25 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Podle mě ještě mě napadla jedna možnost vzít přední vidlice co máš to není tolik práce a nechat je změřit na hodinky zda jsou rovné druhá věc je vzít je na dinamický test tlumičů a zjistiš jak chodí a máš vymalováno... pokud máš staré vidle myslím spodky a jsou ok tak by se nechala udělat oprava trubek pro tvojí moto to bude stát tak cca4000+/- a máš super vidle.

Ještě jak jsme se bavili měřil jsi výšky stupaček na obou stranách?

téma úplně offtopic..:Já osobně bych sehnal někde sloupek, brejle, a vidlice pro CB1000r včetně predního kola kotoučů a brzd a máš aspoň pěkný upgrade ale to stejně není to co tě teď trápí... ovšem i tato motorka je možný dárce orgánů...protože ten rám by měl být i u tebe stejný... navíc by jsi získal o hodně více stability a i možnosti nastavení předku velké brzdy atd... Další věc je to, že tato motorka jede upgradovat přes Bitubo a získáš komplet nastavitelný podvozek ovšem investice přesáhne cenu motorky a to výrazně, ale to jak vím teď není téma ikdyž v současné chvíli jsme přesvědčen, že podvozek je tvůj problém
Honda CBF 1000 RS:)
01. zář 2019 07:47 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 13
  • Obdržená poděkování 0
Tak ram som vymenil a som tam kde som bol pred tým skoro vôbec to nepomohlo,naklon je iba o veľmi málo lepši a samozrejme po narovnaní motorky padá na pravú stranu,stopa bola ešte o 3mm viacej na pravo,zadne koleso som musel dať o 1mm do strany až vyrovnám stopu tak ako aj na starom ráme,som v prdeli fakt som myslel že to robí ram ale bolo divné že aj po rovnaní sa nič nezmenilo teraz viem už prečo.Som v koncoch.
14. zář 2019 11:21 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele mrzí mě že jsem měl pravdu nedovedu si představit že by byl rám o tolik v pytli prostě věř mi že musíš právně nastavit ložiska v krku pak tlumiče tedy podvozek a pak řešit pozici stupaček a jízdní styl a možná trochu psychosomatika tedy víš že ti to padá do práva tedy ten pocit vyvolas a opravdu to do práva padá protože si prostě špatně koukáš nebo špatně sedíš (tohle je už ale jen velká teorie) osobně bych vrátil vše zpět udělal bych ty přední vidlice a nastavení podvozku opravdu správně nastavit ložiska v krku a pokud to nepojede rovné tak moto prodat na díly :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
14. zář 2019 23:00 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.441 sekund