POMOC na cestách

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

POMOC na cestách vytvořil uživatel Malp

Zdarec borci - založil jsem nové téma pro eventuální využití při průseru na cestách .Někoho může napadnout pomocná myšlenka ( např. má cestu kolem , poblíž ..atd. ) .

Momentální informace - Radek Konvajsr ( z KRNOVA )- tel. +420 775 220 049 CBF 1000 stojí se spáleným statorem na Slovensku . Sklené Teplice ( mezi Žiar nad Hronom a Banská Štiavnica )
cca N 48 31 36 .9 / E 18 51 50.1 .


Doplnění - dojel na privát v tomto městě a čeká na event. odvoz . Cosi má snad ? přislíbeno na pondělí .
Poslední změna: 17. srp 2019 11:58 uživatelem Malp. Důvod: doplnění
17. srp 2019 11:52 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma POMOC na cestách

To je pech kolik km má zdarma v asistenci? Od pojišťovny? Bohužel toto je aktuálně mimo můj akční rádius ale jinak samozřejmě dobrý nápad když budu moci tak rád pichnu ... Držím palce ať se najde dobrá duše
Honda CBF 1000 RS:)
17. srp 2019 12:27 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma POMOC na cestách

Malpe a máš zprávy je to opravdu stator vždyť konvajsr jestli se nepletu byl jeden z těch co měnili snad i preventivně ... Nebo se pletu... Není to nějaká jiná krpa.
Honda CBF 1000 RS:)
17. srp 2019 12:49 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma POMOC na cestách

Údajně co v pátek obvolával, tak SK servisy nemají čas a pak mu to někdo proměřoval a údajně stator.
Na tomto má najeto kolem 13tis. km - z Wemoto jakýsi "nejlepší " z Anglie . Jestli vzpomínáš když se řešily statory , tak to tam zmiňoval a nechtěl převíjet původní .
Pojišťovna - Česká - prý špatné (podrobnosti jedině on ) , no a nějací SK partizáni ho prý snad za hroudu zlata v pondělí odvezou .
17. srp 2019 13:25 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma POMOC na cestách

Sakra toto je smola, zrovna ked som mimo SR... Blbe je ze je vikend. Otázka čo vlastne chce? Opravu? (ak je to stator to bude horšie, treba zohnat diel) ak odvoz tak ja by som asi hľadal u neho doma... Idem mu napísať.
17. srp 2019 17:21 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma POMOC na cestách

Nevím co znamená hrouda zlatá já bych mohl řešit dodávku ale víš jak je to fakt extrémně náročné takze pokud někoho sehnal nechal bych to tak ... Čauky
Honda CBF 1000 RS:)
18. srp 2019 02:10 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma POMOC na cestách

Spojil som sa s nim, vyzerá to na zhoreny stator. Rieši odtah domov (doma ma náhradný stator). Ma to už dohodnuté, viac mu asi pomôcť nateraz nevieme.
18. srp 2019 12:31 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma POMOC na cestách

Tak nakonec zbyl jen teh odtah-kamaradi byly na dovolene.Pak jsem nemohl sehnat vozik na moto.Tak jsem
zaplatil za odtah z SK 280 Eur,plus 3 noci za celkem 45 Eur hnipal na penzionu a cekal na odtah.Timto DEKUJI Malpovi
za zverejneni meho problemu na techto strankach-ozval se Boco,ktery byt z Chorvatska mi posilal rady a tipy.Kdybych
Boca poslechl a jel domu vlakem a pak si pro moto nejak dojel tak by me to vyslo na polovinu jak na 280 plus 45 Eur.
Ted jsem doma a nejblizssi termin na vozik na moto je ted v patek a moto mam uz od pondeli doma i se mnou.Jeste
musim zminit pomoc-nebo nepomoc v servisech na SK.Chtel jsem jen promerit cim to je,ze to nedobiji-otazka 10 minut
ja bych vse rozdelal a i zaplatil to promereni-Ducati B.Stivnice-tam jsem byl s moto-nemaji cas,Honda Nitra-nemaji cas,
Motoprodej Zubor B.Bystrica-nemaji cas a jeden opravar moto v Zarnovici-at nejezdim-nema cas-byl patek 11.hodin
dopoledne-takze motorkarska pomoc na cestach!!!
21. srp 2019 11:38 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma POMOC na cestách

Bohužel jsi to přes Malpa řešil až pozdě v Sobotu už jsem s tím nemohl více udělat v pátek bych musel poslat zaměstnance a dodávku... ale přeci jen pro mě je jednodušší akční radius čechy... pro tebe na Slovensko by mě to vyšlo asi taky na 15tis ale byl by jsi doma v pátek... Navíc radím posunout se co nejblíž v rámci pojištění jsou km zdarma... jen je důležité zjistit kolik km... já si platím repatriaci i ze zahraničí... tam je to asi vždy problém.
Honda CBF 1000 RS:)
21. srp 2019 12:06 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma POMOC na cestách

Jindro,o tve pomoci vim,volal mi to Malp,ze s tebou o tom mluvil.To je jasne,ze pro me nepojedes z Krkonos na
Slovensko,to bych fakt zaplatil minimalne 15 tis Kc.Za tvoji snahu ti MOC DEKUJI,kdyby to dobre nedopadlo s tim
odtahem od tech slovaku tak i za tvuj odtah za 15 tis Kc bych byl nakonec vdecen.
22. srp 2019 16:00 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.939 sekund