Cestovní plexi Kappa

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Cestovní plexi Kappa

Na druhej strane, ja mam ermax, Daro ma givi velke dokonca s deflektorom (co je vlastne kappa) a uz ich mame nejaky cas a pohoda... A vydrzali aj v rumunsku 230 s kamionmi o preteky a silne turbulencie.
Honda CBF1000FA
Díky: FerencMT
Poslední změna: 24. bře 2020 07:36 uživatelem Pito.
24. bře 2020 07:27 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Cestovní plexi Kappa

Este ma napadla taka poznamka, ja mam spravene gumene podlozky pod plexi na mieste kde sa uchytava do kolajniciek, aby sa neskrabalo. Ale ked som moto kupoval, majtel mal povodne male plexi a to bolo popraskane na vsetkych uchytoch. Takze bude zrejme dolezite mat aj spravny utahovaci moment :D
Honda CBF1000FA
Díky: FerencMT
Poslední změna: 24. bře 2020 07:37 uživatelem Pito. Důvod: neskorsia myslienka, vobec neatakujem Jindrovych 3000 prispevkov :D
24. bře 2020 07:34 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl FerencMT pro téma Cestovní plexi Kappa

Nad těma gumovejma podložkama jsem taky přemýšlel. Na skútru jsem měl taky pod úchytem plexi gumový podložky. Až dorazí a budu ho měnit, tak mám připravenou gumu a něco vyseknu.
24. bře 2020 12:36 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Cestovní plexi Kappa

Pokud si uděláš i nějaké podložky plastové které ti podepřou plexi a budou rozumně dlouhé tak ti to také pomůže a ještě jeden typ který Bocovi zachránila praskání je folie na okna ta to plexi rozumně vyztuží je průhledná a je to asi rozumná varianta na nové plexi ochrání ho i proti poškrábání.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: FerencMT
25. bře 2020 06:49 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.573 sekund