Výměna oleje v předních tlumičích

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

galejnikp napsal: Ahoj, dnes jsem se na to ptal v Hondě na Jarově. Výmněna při běžném ježdění po 2 letech se jim nezdála. Doporučení bylo asi takový: když to neteče a nezdá se být měkký při přední brzdě, tak neměnit.


Tohle jsem si rikal, nez jsem ho po dvou letech menil. No nevim byl teda hodne hnusnej :)
29. pro 2020 14:20 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
S výměnou a servisem tlumičů je to těžké protože to skoro nikdo nedělá... pokud by to mělo být tak jak říkají na Jarově... tak neuděláš olej nikdy... problém je jednoduchý ... zvykneš si a žádnou změnu ty jako jezdec nepocítíš dokud se nesvezeš na jiném stroji... Prostě to přestaneš vnímat... Navíc origínál Honda CBF tím jak má vidlici né UPD tak se do ní může časem dostat i voda a to je vůbec v pytli... určitě jednou za čas to udělat není od věci ... spíš bych možná řekl né podle km ale podle času... ale je to můj názor a já jsem v tomto trochu extrémista :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
04. led 2021 14:09 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3
Tak jsem se také pustil do výměny oleje v předních vidlicích a hned jsem narazil na problém. Povoloval jsem spodní centrální šroub, co je na imbus klíč,kousek se povolil a dál se protáčí že nejde vytočit ani utáhnout zpět. Neporadí prosím někdo?
08. bře 2021 20:51 #13

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 42
  • Obdržená poděkování 3
Tak vyřešeno, rázovým utahovákem to jde povolit. Uvnitř trubky to není za co přidržet.
10. bře 2021 20:53 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tak to je super zprava že se to podařilo vyřešit
Honda CBF 1000 RS:)
12. bře 2021 09:08 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.609 sekund