Číslo barvy

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Číslo barvy

Jde spíš o cit... lakýrník by to měl zvládnout v garáži nebude výsledek jistý...
Honda CBF 1000 RS:)
07. kvě 2017 19:30 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Číslo barvy

stringo napsal: No jde o to, že hledám už půl roku stříbrnou pravou kapotu a nikde nic, nejsou ani špatné natož zdravé a nový díl stojí kolem 7500,- a druhý problém je se spodním spoilerem, který je dělaný na zakázku a už byl taky lakovaný a nebylo to poznat vůbec. Jde jen o to, najít někoho kdo tomu rozumí a ne jen vezme kód a nechá si to někde namíchat...



jezdím často do lakoven a pár dílů z motorek už jsem tam dával stříkat,co mám zkušenost tak zatím to celkem vyšlo,mluvil jsem o tom s lakýrníkem , co míchal barvu na CBF podle kódu už několikrát, a říkal , že jde taky o to jaká hrana je mezi jednotlivými díly,pokud na sebe navazuje třeba u auta dveře na dveře , je tam vidět rozdíl hodně , a měly by jít navazující díly do rozstřiku , aby nebyl vidět rozdíl , ale třeba u dílu kapota nádrž už to tolik nebývá znát je tam jiný úhel a hrana lomená která to opticky oddělí ,ideální by to bylo u první CBF 1000 ta má kapotáž jinak řešenou... u CBF 600 navazuje ale zase né celou plochou..... ,jinak někdo taky míchá pomocí spektrometru který oměří lak , když není číslo kódu ,držím palečky ať Ti barvu správně namíchají a není to poznat ...třeba u mého auta to trefili fakt přesně i bez rozstřiku tak ať to vyjde
Poslední změna: 08. kvě 2017 20:37 uživatelem Hodys.
08. kvě 2017 20:25 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.369 sekund