Original Honda Top case (45L) na CBF1000F

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ja som tiež počul že je to naschvál voľné, ale vôbec sa mi to nepáči, pretože ak tam dám kufor, stašne to počas jazdy hrkoce - ako som pisal, pridal som tam po podložke vyrobenej z bicyklovej duše a už sa to nehýbe ani nič nehrkoce...Uvidíme či sa nezjaví nejaký iný problém po čase...
26. dub 2011 21:26 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0
PetteP napsal:

Franta napsal:

Taky mám ten kufr. Může se volně pohybovat do stran asi o 2 cm (tedy i s plošinkou). V Hondě mi vysvětlili, že je to úmyslně. Aby mohl padat do zatáček.


Opatrně na ty vůle :huh:
Mohlo by se stát, že ti kufr z plotny odstartuje.

Stalo se tak na mojí fungl nové CBF1000F, kufr, plotna, držák montovaný u prodejce, a po prvních 500km se rozhodl že půjde na výlet.

Naštěstí si vybral dobu kdy nejel nikdo protisměrem. Mírně zvlněná silnice v obci, takže žádná rychlost a milej kufírek hop, rána, a už se kulil po asfaltu... Zastavil jsem, lidi ze zahrad koukali co to tam je za "magora", sebral jsem kufr, klapnul ho zpátky a jel.

Potom byla dlouhá reklamačka než to v Hondě uznali. A popadalo to už více lidem :S


No, to je nářez. Hned si ten svůj jdu zkontrolovat. Vlastně s ním jezdím pořád. Není nad to, odložit si tam přilbu a odejít od mašiny nalehko. :P Ale sbírat ho v příkopu bych teda nechtěl.
28. dub 2011 21:09 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.377 sekund