NÁVOD - Výměna chladící kapaliny - str. 3

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Disk za radu. Tušil som nejaký zadrhel, na jedním videu som videl ako je to na Hornete, a tu to bude rovnaké. No zajtra sa do toho pustím- kapotáže dole, nádrž hore.....snáď to je rozumne poskladané, a nebudem musieť rozobrat celu motorku.....
Ešte raz dakujem
05. srp 2016 19:35 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

dany01 napsal: Disk za radu. Tušil som nejaký zadrhel, na jedním videu som videl ako je to na Hornete, a tu to bude rovnaké. No zajtra sa do toho pustím- kapotáže dole, nádrž hore.....snáď to je rozumne poskladané, a nebudem musieť rozobrat celu motorku.....
Ešte raz dakujem


Jen asi tatko.



A nezapomeň vypustit kapalinu i z bloku šroubkem na pření části motoru (teda nevím jestli stará verze to má taky, já mám model od 2008).
Díky: dany01
05. srp 2016 20:00 #42

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Ok, ďakujem za foto.Kedže mám 2010 , malo by to byt rovnaké. Aj to som čítal že treba spraviť- síce teraz neviem ktorý srob to je , ale nejaký snáď nájdem. Nejaká napovedá by bola? Vľavo alebo vpravo od olej. filtra...?
05. srp 2016 21:11 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ahoj, niekde tu v odkazoch je link na oruginal servisný manuál tam najdes komplet info aj foto.
07. srp 2016 10:32 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

dany01 napsal: Ok, ďakujem za foto.Kedže mám 2010 , malo by to byt rovnaké. Aj to som čítal že treba spraviť- síce teraz neviem ktorý srob to je , ale nejaký snáď nájdem. Nejaká napovedá by bola? Vľavo alebo vpravo od olej. filtra...?


Zde
07. srp 2016 13:00 #45

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Člobrdíci já nevím , ale v úvodu z r. 123 :) byla odpověď kolegy "Pepe " ,což byl docela fundovaný člověk a ten se o šroubku nezmiňoval . Tak jak to je - v případě "odšpuntování" šroubku ještě volačo vyteče ? kolik ? - jen tak čistě ze zvědavosti .
19. bře 2017 17:15 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Malp napsal: Člobrdíci já nevím , ale v úvodu z r. 123 :) byla odpověď kolegy "Pepe " ,což byl docela fundovaný člověk a ten se o šroubku nezmiňoval . Tak jak to je - v případě "odšpuntování" šroubku ještě volačo vyteče ? kolik ? - jen tak čistě ze zvědavosti .

Kolik vyteče už ti přesně neřeknu, já to neměřil, ale chcalo to dost.
Nečteš servisní manuál, tak nevíš. :P Nevím teda jak to má litr, já to mám na šestce takto.






Vyteče obsah co zůstane kolem válců.
Poslední změna: 19. bře 2017 19:12 uživatelem Luhamoto.
19. bře 2017 18:45 #47

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Luhamoto napsal: [quote="Malp"
Nečteš servisní manuál, tak nevíš. :P Nevím teda jak to má litr, já to mám na šestce takto.



Vyteče obsah co zůstane kolem válců.


Nečtu nó - manuály jsou jen pro zbabělce :woohoo: . Dík za odpověď - to schema je dobrý - asi se polepším abych věděl :)
19. bře 2017 19:26 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
No krásný schéma je vidět ,že jsou mezi náma profíci , pěkný ...popravdě původně jsem si myslel ,že je to plánek Brněnského okruhu :-) , ale fakt klobouk dolů
19. bře 2017 21:53 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.922 sekund