alarm a jeho spotreba

  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0

alarm a jeho spotreba vytvořil uživatel Tomas

Ahoj, mam na sestce namontovanej alarm a je to spis k vzteku, nez k radosti. Akorat to zere baterku, kdyz nejezdim. A pak nejezdim, protoze nabijim.

Jak to resite? Mam ho vyrvat z motky a budu mit klidek?
14. čvn 2011 13:49 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: alarm a jeho spotreba

Neviem, aký alarm tam máš, ale baterku žerú asi všetky viac či menej rovnako. Musíš si určiť priority. Ako často nechávaš motorku vonku bez dozoru a tak podobne. Ja som tiež nad alarmom premýšlal, ale usúdil som, že zatiaľ ho nepotrebujem. Moto mám v garáži pri dome a keď som vonku, tak 99% parkujem tak, že na ňu vidím. Zatiaľ používam len zámok na prednej brzde a zamknuté riadenie (to máme všetci). Maximálne by som asi ešte mohol dokúpiť nejakú kvalitnú reťaz.
Ale ako vravím - musíš si určiť priority. Čo je pre TEBA podstatné.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
17. čvn 2011 10:32 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 90
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Tomas pro téma Re: alarm a jeho spotreba

Presne jak pises. Priorita. Diky tomu, ze je vetsinu casu v garazi a nebo pod dohledem, vyresil jsem to vypinacem.

Napojil jsem ho k napajeni alarmu a vypina napajeni alarmu. Vysledek je, ze v pripade, kdy motorka stoji v garazi, vypnu napajeni alarmu a tim i znehybnim motorku. Vypinac jsem pridelal na kryt baterie, z boku, nicemu neprekazi.

Kdyz cestuju, muzu dat retez a zapnout alarm, nebo dat jen retez (vypnu napajeni alarmu). Kdyz je alarm, zapnuty, tak vypnuti napajeni bere jako utok. Takze pohoda a pracuje to tak jak ma.
17. čvn 2011 22:25 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.684 sekund