Čím myjete, čístíte, pucujete?

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj chlapi, možná nepodstatnost,přesto se zeptám. Čím myjete vaše mašiny. Dnes jsem asi podruhé v životě pucoval motorku. To proto, že před tím jsem měl Transalpa a enduro přece musí být od bláta, ne? ;)
Ale u naháče je to jiné. Když jsem prohlížel fotky jiných cbf na motorkarích.cz,tak jsem to nevydržel a dal jsem si 2 hodinky brigádu.
Sebral jsem manželce saponát na podlahu (na plasty), něco na sklo (světla, štít, zrcátka) a leštěnku na nerez na lauf. Je něco z toho špatně?
Liberec - CBF1000 (2010)
09. zář 2010 20:30 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Dobrá otázka,jak kupoval jen věci na auto a tam jsem byl spokojen s tekutým voskem od "želvy".
Kawasaki Z 1000 SX
09. zář 2010 20:49 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0
Lakovaný části vodou a šamponem pomocí švédské utěrky a pak autobalsamem, škrábance na bocích nádrže od kolen tempem, skla ironem, ráfky nějakým ředidlem, toulenem apod a pak ošetřím tempem, řetěz petrolejem a pak mazivo od castrolu a výfuk silichromem,sedlo máznu indulonou,přední kluzáky trochu máznu silikonovým olejem, skla budíků moc nečistím jelikož ten plast je hned poškrábanej tak to jen zlehka hypnotizuju a jinak motorku moc nenamáčím páč všeho moc škodí. ZN. rychle levně kvalitně :cheer:
09. zář 2010 23:08 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
PavelFru napsal:

Lakovaný části vodou a šamponem pomocí švédské utěrky a pak autobalsamem, škrábance na bocích nádrže od kolen tempem, skla ironem, ráfky nějakým ředidlem, toulenem apod a pak ošetřím tempem, řetěz petrolejem a pak mazivo od castrolu a výfuk silichromem,sedlo máznu indulonou,přední kluzáky trochu máznu silikonovým olejem, skla budíků moc nečistím jelikož ten plast je hned poškrábanej tak to jen zlehka hypnotizuju a jinak motorku moc nenamáčím páč všeho moc škodí. ZN. rychle levně kvalitně :cheer:

A nebylo by možné si takového brigádníka objednat? ;-) Já zatím myl vždy jen velmi na hrubo... Ale Bob650 doporučoval jako dobrej trik použít Pronto - pak se motorka tolik nezapráší. Docela bych věřil, že to funguje.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
10. zář 2010 08:35 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 0
Objednat určitě akorát nevím kde :)
Jednou při návštěvě bike crown nebo jak se to jmenuje v Chlumci byla nějaká akce a čistili tam helmy, slečny se smály a čistily a helma nebyla tak krásná ani jako nová tak možná tam by se dala nějaká ta myčka objednat což není špatnej nápad na cbf sraz ;)
Poslední změna: 10. zář 2010 10:05 uživatelem PavelFru. Důvod: nepřipojil se obrázek
10. zář 2010 10:04 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0
PavelFru napsal:

Lakovaný části vodou a šamponem pomocí švédské utěrky a pak autobalsamem, škrábance na bocích nádrže od kolen tempem, skla ironem, ráfky nějakým ředidlem, toulenem apod a pak ošetřím tempem, řetěz petrolejem a pak mazivo od castrolu a výfuk silichromem,sedlo máznu indulonou,přední kluzáky trochu máznu silikonovým olejem, skla budíků moc nečistím jelikož ten plast je hned poškrábanej tak to jen zlehka hypnotizuju a jinak motorku moc nenamáčím páč všeho moc škodí. ZN. rychle levně kvalitně :cheer:


Díky za vyčerpávající příspěvek. Koukám, že jsem byl včera naprosto nedostatečně vybaven :) (no musím se polepšit) . Naštěstí zatím moje motka má najeto 1100 km, takže vypadá jako nová i za použití domácích přípravků.
Liberec - CBF1000 (2010)
10. zář 2010 12:23 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 0
můj malý tip je ZDE ;)
10. zář 2010 20:22 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.478 sekund