baterie

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re:baterie

Tak v motorce už je nová baterka.


Jen takový postřeh, pokud vám nabíječka Optimate ukáže při testu oranžové políčko (brzy vyměnte) nečekejte na červené už je KO. Zrovna tak, pokud při startu musíte dávat trochu plynu aby chytla.
Nahodil jsem novou baterku a na brnknutí, opět jako za nova. :laugh:
21. bře 2015 21:20 #51

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re:baterie

Luhamoto napsal: Tak v motorce už je nová baterka.

:


Zdarec,tak dnešní vyjížďku poznamenalo "nenastartování " :( celou dobu OK,bez nějakého příznaku ,že je něco v nepořádku.Při zastávce mezi vinohrady na J.Moravě si mrška nenastarovala,na budíku naběhlo 11,4V a hotovka.Po vytlačení na kopec ( -kuwa to byl záhul) a spuštění z kopečka přes kvalt to chytlo a domů jsem dojel .
Takže panstvo , něco aktuálního na téma BATERIE? Prakticky jsem vyčenichal stejného dodavatele jako Luhamoto - tak jak se osvědčila dodávka od nich (popř.jinde ? )
31. kvě 2015 21:03 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 388
  • Obdržená poděkování 47

Odpověděl Kevvin pro téma Re:baterie

čau ... Luhamoto má origo yuasu, já mam toplite ... třetím rokem a bez problému ... jistě to bude kus od kusu a zaleží jen, kolik chceš investovat ...pár stránek dozadu jsou myslim i odkazy a ceny
CBF 600 S 2008
31. kvě 2015 22:27 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Re:baterie

Malp napsal:

Luhamoto napsal: Tak v motorce už je nová baterka.

:


Zdarec,tak dnešní vyjížďku poznamenalo "nenastartování " :( celou dobu OK,bez nějakého příznaku ,že je něco v nepořádku.Při zastávce mezi vinohrady na J.Moravě si mrška nenastarovala,na budíku naběhlo 11,4V a hotovka.Po vytlačení na kopec ( -kuwa to byl záhul) a spuštění z kopečka přes kvalt to chytlo a domů jsem dojel .
Takže panstvo , něco aktuálního na téma BATERIE? Prakticky jsem vyčenichal stejného dodavatele jako Luhamoto - tak jak se osvědčila dodávka od nich (popř.jinde ? )


Tak já jsem bral u prodejce Mototrávníček, v nabídce měl při mé první objednávce chybně uvedené YTZ-10S. Při vyzvednutí měl ale TTZ-10S. Ale svou chybu na prodejně uznal, omluvil se mi a na netu chybný údaj opravil na Toplite TTZ-10S.
Byl ochotný svou chybu napravit a domluvil jsem se s ním, na objednávce originální baterie Yuasa YTZ-10S s příslušnou cenou.
Proto myslím, že když mu napíšeš, nebo zavoláš neměl by být problém. Objedná a sežene dle domluvy i když to nemá vypsané v nabídce na e-shopu.
31. kvě 2015 22:40 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re:baterie

Luhamoto - tak jsem dnes udělal akci "veni vidi vicci"-tak ňáko by to mělo být (přišel koupil odejel a nasadil do mašiny) .Je to prakticky od té brněnské pobočky , na skladě ji měli ,a je prakticky ta samá ,co máš ty.Na tvé i mé staré baterie jsem si všimnul označení " VRLA" , nové mají označení "FM " a odpověď,že je to prakticky to samé mě až tak neuspokojila-i když třeba o nic nejde .
01. čvn 2015 20:50 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11

Odpověděl tirak.cz pro téma baterie

VRLA z anglického Valve Regulated Lead Acid – ventilem řízené olověné akumulátory; jde o označení zapouzdřených akumulátorů s výrazným omezením vývinu plynů; prakticky vůbec se nevyvíjí kyslík a jen ve velmi malé míře se vyvíjí vodík

asi tak, no... B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
01. čvn 2015 20:56 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma baterie

tirak.cz napsal: VRLA z anglického Valve Regulated Lead Acid – ventilem řízené olověné akumulátory; jde o označení zapouzdřených akumulátorů s výrazným omezením vývinu plynů; prakticky vůbec se nevyvíjí kyslík a jen ve velmi malé míře se vyvíjí vodík

asi tak, no... B)


Píši ti nedostatečná :woohoo: - toto jsem slyšel. Mě zajímá PRAKTICKÝ rozdíl mezi baterií označenou VRLA a MF .
Poslední změna: 02. čvn 2015 20:26 uživatelem Malp.
02. čvn 2015 20:25 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma baterie

Obě jsou VRLA a MF jestli to dobře překládám je údržba zdarma. ?? :blink:

02. čvn 2015 20:41 #58

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma baterie

já bych přeložil bez údržby ale význam stejný... souhlasím :)
Honda CBF 1000 RS:)
02. čvn 2015 21:28 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma baterie

JinT napsal: já bych přeložil bez údržby ale význam stejný... souhlasím :)

Ano, máš pravdu! Je to bez údržby. :laugh:
02. čvn 2015 21:42 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.628 sekund