baterie

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma baterie

Malpe oni okolo mlží ale je to fakt prostě jak jsem psal už před časem člověk musí být tvrdý a vědět co chce... naférovku říct, že víš podle VIN že na to máš nárok a pak se teprve snaží já jsem vyměnil i servis... oni to měli mít v interní poště ale některé servisy asi tuhle poštu moc nečtou... nebo že by jim šlo těch 12tis do kapsy?

Tenhle problém mají všechny litry CB, CBR i CBF tak buďte v klidu :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
22. čvn 2015 20:10 #71

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma baterie

Teplomer vody, by mel urcite smysl, tak jsem aspon misto zatky soupl teplomer oleje.
Voltmetr jsem dal www.ebay.com/itm/261736939034?_trksid=p2...e=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Ten altik odchazi jen u Fka nebo i u starsich?
Poslední změna: 22. čvn 2015 23:14 uživatelem Mefisto.
22. čvn 2015 23:05 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma baterie

Ahoj
Já si osobně myslím že stator odchází novějším modelům, ale pokud ti odejde na starší určitě bych reklamaci zkusil spousta dílů se mohla prolnout do různých RV ale všem určitě odejde regulátor dřív nebo později...
Osobně jsem uvažoval o jiném typu, ale zatím jsem nevybral... Důvod proč odejde regulátor je to, že tam máme všichni vyhřívané hefty, přídavná světla
Honda CBF 1000 RS:)
23. čvn 2015 07:44 #73

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma baterie

Stator odchadza na vsetkych CBF1000, typ SC58 (starsi typ) a aj SC64 (novsi typ).
Poslední změna: 23. čvn 2015 08:42 uživatelem boco818.
23. čvn 2015 08:41 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma baterie

Ještě tak "ošéfovat " náhradní regulátor - to by bylo něco.V případě nouze už by se rychlý posel po Evropě snad našel a výměna je ajne mouche .
24. čvn 2015 19:07 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma baterie

Vcera som mal debatu s panom z Yuasa na vystave EICMA ohladom baterii YTZ10S a TTZ10S, zaujimal ma aky je presne medzi nimi rozdiel.

Uz davnejsie som tu pisal ze YTZ je WC (Wet Charged), cize naliata, aktivovana a nabita priamo vo fabrike. TTZ sa dodava sucha a musi sa pred pouzitim naliat a nabit (co nemusi byt spravene rovnako kvalitne ako vo fabrike). Na druhej strane sa nespravnym skladovanim YTZ u predajcu (treba ju kazde 3-4 mesiace nabit) moze znizit jej zivotnost. Toto pri TTZ odpada.

Najpodstatnejsi rozdiel je ale v polohe v akej mozu byt instalovane a pouzivane.
Chcelo by to zmerat uhol naklonenia, ale predpokladam ze TTZ bude v CBF1000F na hrane pouzitenosti.

Ja asi pojdem do originalu, cize YTZ10S

22. lis 2015 20:19 #76

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma baterie

Člověče Boco pěkný rozbor baterek díky za obohacení vědomostí tohle jsem nevěděl
28. lis 2015 00:55 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma baterie

Me by zajimalo o jakych bateriich mluvis? O olovenych?
Dnes se v motorkach pouzivaji bud gelove, ktere jsou jiz z vyroby nachystane, nebo AGM, ktere si nalijes ty doma nebo ti to udelaj v servise. Hmota ktera je v baterce dava ji i naze (absorbed glass mat)
Tyto jdou pouzit jakekoliv poloze, ty AGM maji vetsi startovaci proud nez GELove.
Poslední změna: 28. lis 2015 14:52 uživatelem Mefisto.
28. lis 2015 14:50 #78

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma baterie

Kupujem TTZ a aktivujem si ju sám a viem že ju mám čerstvú.........YTZ naplnená ,aktivovaná výrobcom je drahšia ,neviem či má lepšiu životnosť ale odrádza ma od nej tá doba skladnosti čím sa dostane po užívatela.
05. pro 2015 09:10 #79

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 279
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl elektrikarCZE pro téma baterie

Dnes vám napíši moji zkušenost s Vartou YTZ10S-BS, kterou jsem kupoval koncem března tohoto roku (necelých 9 měsíců). Poslední měsíc a půl byla baterie ve sklepě (>15°C) - před uskladněním plně nabitá. Dnes jsem chtěl nastartovat, a zjistil jsem, že je baterie kaput. V lednu ji půjdu reklamovat. Takže z této zkušenosti už VARTĚ nevěřím a příště půjdu do YUASA YTZ10S.
Poslední změna: 23. pro 2015 22:48 uživatelem elektrikarCZE.
23. pro 2015 22:45 #80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.139 sekund