CBF 600 S 2004 nestartuje a nestartuje.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Holky a kluci :) , jen se chci zeptat, svíčky tam mám měsíc, nové NGK, ale občas mne ten studený start také "vypeče", musím si k sytiči ještě polechtat plyn, co by to mohlo ještě být, když svíčky jsou OK? Díky.
31. bře 2012 13:07 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0
Manual od moto mam, ale aj tak dik za link :). No tak ked sa zajtra budem nudit skusim to v tom navode prestudovat, a skusim dat dole par plastov nech vidim ako to tam vyzera :). mam dost velke ruky cize som zvedavy aky je tam pristup :).

K tomu ze ti to sem-tam nenastartuje aj s novymi svieckami, cital som niekde po forach ze to moze byt aj kvalitou benzinu, ale z praktickej stranky netusim. len pisem co som cital :)
31. bře 2012 13:22 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
-No prave sviecky by si mal skusit vymenit kazdy,nadobudnuta zrucnost sa moze na cestach hodit.
@Hanajan-pri takejto udrzbe treba menit aj vzduchac pretoze pri zatvorenom plyne ma cisty vzduchovy filter vplyv na spravnu cinnost sytica(bohatost zmesi).
Tiez skus pri studenych startoch rozne polohy tiahla sytica,nie kazdemu sedi vytiahnuty naplno.
Ked nepomoze ani to tak treba vycistit karburatory,hlavne teda syticove kanaliky,ihlove ventilky.
-Prezri ci niekde pri karbecoch nemoze nasavat falosny vzduch.
Poslední změna: 31. bře 2012 15:02 uživatelem Pepe.
31. bře 2012 13:40 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
@Sweal-mal si uz moto pred zimou ak ano sytic fungoval?
31. bře 2012 13:42 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0
pepe: jj mal som ju aj pred zimou a bolo to to iste. isla len s troskou plynu
31. bře 2012 14:31 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 0
Pepe díky, zkusím ten vzducháč vyměnit, stejně jsem měl na něj "pifku" :) A ty polohy...tedy jako sytiče... ;) vyzkouším též. A chci ještě dodat, že máme moc pěkné fórum se spoustou aktivních a hlavně komunikativních holek a kluků, CBFkářek a CBFkářů.
31. bře 2012 14:46 #46

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj,no dobre takze ziadne zimne usadenie necistoty v karbecoch.Zacni svieckami ako pisu chalani a nezabudni na vzduchovy filter.Zvladnes to sam nieje co pokazit,pises ze manual mas tak ich dotiahni podla neho.
-este by som chcel vediet ked ju nastartujes ci motor reaguje zmenou otaciek na rozne polohy tiahla sytica bez nejakeho prskania alebo dusenia.
-potom daj vediet
31. bře 2012 14:52 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj tak jsem na tom byl stejně ohledně výměny svíček.
Dělal jsem to taky poprvé a měl jsem k tomu jen servisní manual. Zabralo mi to tak 2-3 hodiny než jsem na to postupně došel.
Napíšu ti postup ať ti zkrátím čas :)

Postup. Prvně musíš oddělat sedlo. Pod spolujezdcovým jsou zezadu jen dva šrouby, které povolíš a sedlo půjde dolů. Teď musíš sundat boční světle černé plasty rohy. Z levé strany v rohu to drží jen plastové kolíky v gumě takže zabrat a opatrně vyvyklat.

Pak horší = nádrž ( já ji úplně nesundával abych nemusel odpojovat úplně všechny hadičky a vypouštět benzín.Tak vzadu jak bylo sedlo je jeden dlouhý šroub s matkou který drží nádrž. A druhá věc co jsem udělal je ze strany od stupaček ze spodu na nádrži oddělat dva kontakty palivového čidla a u něj je ještě čtvereček s dvěma hadičkama. Můžeš klidně odpojit nevyteče nic u těchto. Pak už můžeš jen celou nádrž opatrně posunout zhruba o 20 cm dozadu ( POZOR z druhé strany jen opatrně ty dvě hadičky ) uvolni je jsou jen schované za plasty.

Tak teď už se dostaneš sice blbě ale ke svíčkám. Je tam na nich takový gumový kryt nějak si ho odkloň bokem. Jak zde psali krajní jsou v pohodě ( docela ) dá se tam dostat ale ty dvě ke středu musíš trochu silou tam dostat klíč na povolení ale jde to. Pak jen pomocí držáku ( ořech na golu s gumou ) vyndáš svíčky a opatrně vsuň nové. Já to dělal tak, že jsem je držel ukazováčkem a jemně ji tlačil ke stěně a pomalu posouval dolů . Nedoporučuji pouštět mohla by se ji odlomit spodní část. Prostě pomalu. Pak jen dát zpět napájecí kabely a doporučuji hodně silou ( ikdyž je tam hodně málo místa ) je tam zpět zatlačit.

!!!! Hlavně bacha nepřehodit kabely ke svíčkám radši si je obarvy než je sundáš !!!!

To máš svíčky a teď to nejjednodušší od stupaček to uvidíš je tam plastový kryt myslím s 3 šroubkama pod kterým je vzduchový filtr.

Pokud máš nějaký dotaz tak tu písni napíšu ti to podrobněji.
Poslední změna: 31. bře 2012 16:38 uživatelem lukkkas123.
31. bře 2012 16:36 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 41
  • Obdržená poděkování 0
Já bych k tomu jenom doplnil, že když povolíš tu nádrž a sundáš konektory a čtyři hadičky, tak už tu nádrž můžeš sundat celou dolů, nic nevyteče. Já jsem při výměně sundal i cívku pod nádrží, abych se dostal líp k vnitřním svíčkám.
!!! Svíčky se nasazujou tak, že si vezmeš gumovou hadičku s průměrem tak, aby se ti do ní vešla svíčka napevno a až chytíš závit, tak hadičku sundáš a dotáhneš svíčákem.
Kabely není nutné označovat, maj na sobě číslo a minimálně první válec je označenej, takže kabely se skoro nedají zaměnit (mě se to povedlo, než jsem přišel na to, že jsou označený).
31. bře 2012 18:30 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0
Velmi pekne vam dakujem za navod :). Dufam ze buduci tyzden sa k tomu dostanem a ked tak dam vediet ako som dopadol.

pepe: ten sytic pozrem zajtra a dam vediet
31. bře 2012 23:55 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.599 sekund