Hlučné spojkové ložisko??? CBF500

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
Zdarec všem. Loni ke konci sezóny jsem si všiml, že motorka trochu hučí od převodovky a když zmáčknu spojku, tak to utichne. Prej to dělává spojkový ložisko, ale mně přijde, že je to víc slyšet ze strany co je alternátor než od spoky. Dělá to někomu taky?
23. úno 2012 22:28 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Stejný problém i u CBF 600 S, ale nezkoumal jsem, ze které strany to jde. Když ji nakopnu, tak je potichu, ale jakmile znovu zmáčknu a pustím spojku, tak rachotí.
23. úno 2012 22:52 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
čus klucí z toho si nic nedělejte, to je prostě Honda, mě to dělá taky, Africu so jsem měl před tím to dělala také a CBR 600 které jsem měl kdysy dávno to dělala také je to prostě Hondí neduh
24. úno 2012 08:54 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
To vám jen ta krasavice připomíná, že občas umí dělat i Ducati ;)
24. úno 2012 09:58 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
No, jestli dukatka zní, jako by se ti v motoru převalovala hromada matiček, tak to jo. :D
24. úno 2012 13:27 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
A je to hučení nebo jiný zvuky? Fakt je, že než jsme prodával svojí CBF250, tak jsem už taky trochu něco slyšel oproti dřívějšku.
24. úno 2012 16:33 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4
Pri stati na neutral prevodovka nejaky hluk vydavat musi pretoze predlohovy hriadel sa toci ale zvuk by nemal mat kovovy charakter.Vadne pritlacne lozisko poznas ak pri stlaceni spojkovej packy pocujes taky nepekny chrastivy zvuk.
-Skus ked tak uviest nieco blizsie o moto,trebars ci nemas problemy pri radenim,pocet najazdenych km...
Je ale velmi pravdepodobne ze mas vsetko v poriadku pretoze loziska na primarnom hriadely vydrzia vela.
24. úno 2012 16:54 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
U mě to není hučení. Sice jsem ji naposled slyšel v listopadu, ale pokud si dobře pamatuju, tak to zní jako kdyby se uvnitř točil řetěz. Je mi ale divné, že hned po nastartování se to neozývá. Až když zařadím rychlost a pak znovu hodím neutrál. S řazením zatím žádný problém, občas tam padne nějaký falešný neutrál, ale to asi každýmu.
Poslední změna: 24. úno 2012 17:21 uživatelem Dr.Pilulkin.
24. úno 2012 17:16 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 98
  • Obdržená poděkování 0
to Dr.Pilulkin : no právě, že přesně takhle zní ta jejich suchá spojka :-D když jsem na benzínce stál vedle Ducati Monster (typnul bych to tak okolo roku výroby 2002) myslel jsem, že mele z posledního...

jestli s tím zvukem máš problémy, tak asi nejlepší je si zajít k mechanikovi a ať si to poslechne a pak uvidíš co ti doporučí.
24. úno 2012 17:21 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
Edit: viz další opříspěvek...
Poslední změna: 24. úno 2012 18:00 uživatelem palic.
24. úno 2012 17:52 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.590 sekund