Chybějící číslo motoru

  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0

Chybějící číslo motoru vytvořil uživatel mikk31

Zdravím, tak jsem neprošel STK, duvod chybějící číslo typu motoru...podotýkám prošlo to už 2x a na místě kde má být vyražen TYP není vubec nic.jen prázdná ploška která není zabroušená.Je to neopracovaná plocha,takže vybroušené není..Vím, že se s tím setkal někdo u VARADERA a to bylo kupované nové.Setkal se s tím někdo?
04. srp 2012 08:15 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Zrejme si mu nic nedal a preto,neviem ako v Cesku ale u nas je motor ako nahradny diel a pri STK alebo prihlasovani sa pise iba typ motora napr.(PC39),ziadne cisla
Poslední změna: 04. srp 2012 09:18 uživatelem Pepe.
04. srp 2012 08:35 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 10
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl mikk31 pro téma Re: Chybějící číslo motoru

pepe napsal:

Zrejme si mu nic nedal a preto,neviem ako v Cesku ale u nas je motor ako nahradny diel a pri STK alebo prihlasovani sa pise iba tip motora napr.(PC39),ziadne cisla

To máš pravdu, má tam být SC57E ale není a ten co to dělal to napsal do závad, tak teď to musí při opakované kontrole někdo najít
04. srp 2012 09:00 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Jasne,tak ho urcite najdete,ak predsa nie tak kontaktuj importera ktory je zodpovedny za vsetky tech.data
Poslední změna: 04. srp 2012 09:08 uživatelem Pepe.
04. srp 2012 09:07 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Když jsem si CBFko přehlašoval na sebe, tak na evidenční kontrole taky nic nemohli najít. Teda ani nenašli vhodné místo, kdo by ten typ měl být vyražen. Ale podařilo se mi pány přesvědčit, že je to určitě někde hluboko pod kapotáží. :-) ...ale dej vědět určitě výsledek!
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
06. srp 2012 09:02 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 548
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Pepe pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Tak som sa popital dlhorocneho pracovnika STK ako je to z typovim oznacenim na moto pri STK. -NEMAJU ziadne nariadenie ani povinnost fyzicky hladat a kontrolovat toto oznacenie na motore.

Predpis je platny pre Sk a chalanom od susedov by som odporucil aby si priamo zo zdroja STK zistili skutocne nariadenie a predisli tak buzeraciam.
06. srp 2012 20:48 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl vpa pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Musite rozlišovat číslo a kod motoru. Číslo se neuvádí pouze kod a ten jsou povinni na stk kontrolovat. Abychom si třeba nedali do 600 motor z litru
07. srp 2012 10:22 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 37
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl peca pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Ja potvrzuju stejnou zkusenost na evidencni kontrole - dovozovou STK mi delal nekdo jiny a nebyl jsem u ni, nicmene pri evidencce taky technici nemohli cislo najit - byla jen ploska. Trocha rozcilovani a pak teda uznali, ze to sfouknou tim, ze kvuli kapotazi nebylo mozne se tam dostat... A razitko jsem dostal :-)

Akorat teda nevim, jestli tam teda nemam motor treba ze Simsona, ze...
27. srp 2012 08:10 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Mi před měsícem taky koukali jen na kod motoru,vypadá to že někteří technici mají vlastní předpisy.
Jeden se kdysi chtěl na mojí motorce svézt,že jako jestli brzdí a tak :) Ten svištěl když jsem ho tam poslal,ani se nestih nadechnout B)
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
27. srp 2012 08:57 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Zdar jak svina.Tak po statoru opet problem-tentokrat slozitejsi-typ motoru-od 1.1. 2018 musi byt fotka na STK typu
motoru-neplest s cislem motoru-to se nekontroluje.Ve velkem TP je to cislo SC57E-mam CBF 1000 abs r.v. 2008.
Uz jsem to cislo nekolikrat hledal i na STK s technikem-v manualu mam obrazek kde se cislo motoru nachazi-jenze
je tam volna plocha BEZ cisla.Od 1.1. 2018 musi mit pro povoleni STK take fotka typu motoru,ktera napr. na litrech
neni-aspon ne na moji masine.Je to VELKY PROBLEM.STK mi konci v rijnu a do te doby to musim vyresit-nejen ja,
ale vsichni co to tak maji a pochybuji,ze to mam jen ja.Takze-asi napisu do zastoupeni Hondy,ze jsem si u nich
koupil novou masinu a nemaji na ni typ motoru bez ktereho mi nedaji STK.Pokud to nevyresim-treba napr.ze mi
Honda posle nejakou vyjimku a nebo se na me vyprdne-to spis,tak tam na to misto-na tvrdaka naboucham to cislo
raznicema.Jo,typ motoru jsem mel na VSECH motorkach-toto je prvni masina,kde je typ pouze uveden ve velkem TP,
ale fakticky na motoru neni vyrazeno.Co s tim soudruzi?Co navrhujete?
25. bře 2018 08:42 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.736 sekund