Chybějící číslo motoru

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Týýýýýýýýýýýýýý vole Konvajs našel svoji dobře schovanou klávesnici na psaní - se picnu :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Jinak k tématu - nabíjím baterku atd. , tak schválně na to hodím voko jak je to našich modelech .


Pokračování : lehce jsem hodil voko a mají to zvířata docela naprdlajs umístěný pod hadicí a částečně pod filtrboxem . Jakási vyražená "cosi " tam jsou , ale normálně to člověk nepřečte - je to daleko . Odpoledne zkusím jak si s tím poradí foťák .
Poslední změna: 25. bře 2018 11:58 uživatelem Malp. Důvod: doplnění
25. bře 2018 09:37 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Ahoj Mirku,Jindra uz psal,ze na vasich novejsich typech CBF co se delaji od roku 2010 uz cislo motoru na
motoru je,ale ty starsi verze to cislo tam nemaji-a nebo maji a ja mam jedinne CBFo v Evrope kde to nemam-holt
Potizista.Ja uz prohledal vse-ano-par cisel a znaku na motoru je,ale zadne neni stejne jak to ve velkem TP.
25. bře 2018 15:21 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Tak jsem se vypravil do garáže s foťákem - hrozně mě zajímalo , jak to chcou ko koti fotit . Z 15 fotek ani jedna čitelná - je to tam na blbým místě - tak na malý zrcátko . Jinak různým blikáním baterkou jsem vyluštil pouze koncové ... 4 E - , což by mohlo být SC 64 E . Nicméně na to focení si vezmu lístek do první řady .


P.S. - u vás Poláků člověk neví - nemáš ten motor odlívaný třeba ve Vítkovických Železárnách - tam máte samý hutě , železárny - já nevím nemáš tam třeba na motoru V. Ž. :woohoo: ?
Poslední změna: 25. bře 2018 15:58 uživatelem Malp.
25. bře 2018 15:52 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Můžeš sem dát foto těch čísel? Já jen, aby náhodou nebyla chyba v TP? Jinak pokud to typové označení není, řešil bych to přes Hondu. Tam ti řeknou nejvíc.
Poslední změna: 25. bře 2018 17:00 uživatelem Luhamoto.
25. bře 2018 16:59 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Re: Chybějící číslo motoru

Ahoj
Hele podle mě typ motoru je vidět ale je tam ještě číslo to je jestli se nepletu z levé strany a je vodorovně... a delší... Já moto na STK nevozím vždy ho tam postavím a řeknu ať mi dají vědět až to budou mít... takže nevím... ale vím, že kvůli typu motoru jsem nepřehodil motor z CB... protože je jiný typ o číle motoru ani nemluvě... ovšem to se dá zaměnit výměna motoru je povolená ale za stejný typ... to co píše Malp je podle mě to typové označení... Ale berte mě s rezervou já dělám do včel.
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
26. bře 2018 08:06 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 81
  • Obdržená poděkování 6

Odpověděl Lava pro téma Chybějící číslo motoru

Můžete sem, prosím, dát někdo fotku kde to číslo hledat?
Technická mě čeká už začátkem dubna.... No já tam mám po Pacoušovi ještě jeden problém. V TP mám uvedeno: dvě nápravy z toho 2 poháněné :-D. Pokud si toho všimnou, tak je to prý důvod pro vyhazov...
26. bře 2018 11:53 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44

Odpověděl Pacous pro téma Chybějící číslo motoru

Hele, ja s dvojkolkou vzdycky prosel a maximalne jsme se tomu spolecne zasmali (i kdyz to byla docela prisna STK). Ale je fakt, ze typ motoru jsme nikdy nenasli. Vzdy jsem to ukecaval na to, ze je to urcite nekde pod kapotazi.... Ja se teda opocenej pojedu podivat do garaze na CBcko, protoze mam STK v podobnem terminu jako ty a taky netusim, jestli tam to cislo nekde je viditelne. Navic musim zkouknout, zda ma muj vejfuk homologacni znacku...
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
26. bře 2018 13:01 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Chybějící číslo motoru

Tak jsem vcera v garazi prohledal cely motor-mel i zvedlou nadrz-cisel a znaku na mem motoru par je,ale ani jedno
se neshoduje s cislem typu motoru uvedenym ve velkem TP.V nedeli mi psal Pepe a ten rikal,ze pro Ameriku se
typ motoru na motor nevyrazi-tudim me napada jen to,ze mam v masine motor puvodne urceny pro Ameriku.
Volal jsem na dalsi 2 STK mimo te me v Krnove-do okresnich mest Opavy a Bruntalu a rekly mi-pokud nebudete
mit typ motoru co mate ve velkem TP vyrazenem na motoru tak vam NEUDELAME OD 1.1. 2018 STK,protoze od
tohoto data MUSI BYT FOTKA tohoto cisla pro schvaleni STK. jestli neni na pristupnem miste-tak toto musime
technikovi umoznit-treba rozdelat celou masinu-Mirku,pokud jsou takovy tupci jen tady-tak pojedu udelat STK k
tobe do Brna.
26. bře 2018 17:35 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Chybějící číslo motoru

To je fakt smutný pamatuji na mamku s Peugeotem 1.9 GTi nenašli číslo motoru a protože se nikdo nechtěl ničím zabývat motor v malém GTi byl opravdu natěsno číslo ji pridelili :woohoo: ty komplikace jsou k smíchu všichni se krejou nikdo nechce odpovědnost nikdo nic neví nikdo nemusí nic resit přitom by mohl být katalog motorek podle typu a roku výroby kde by příslušné informace mohli najít...jak to má každý individuálně řešit a hledat co dva roky znova protože to zapomeneš :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
26. bře 2018 21:12 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl konvajsr pro téma Chybějící číslo motoru

Dekuji,kamaradi za info.Nikdo nic nevi.Napisu do Hondy a dam vedet.Tak zas nekdy-ahoj.
27. bře 2018 17:53 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.722 sekund