SOS z dovolené - problém s přívodem benzínu?!

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Hodýsku, kamaráde, tak to je nemilé. Pokud bude šance objednat nádobku levnějc, budu ti určitě vděčnej, řetězovku už mám objednanou. Pokud se nenajde nějaký řešení, který zvládnu sám, tak motorku asi frknu do Hondy v Letech u Dobřichovic, ať se na to mrknou. Přecijen musím mít na ty Alpy 100% funkční motorku, to platí pro nás pro všechny.

Pepe: dělá to u všech válců, resp. prostě úplně dojde benál. Nemám ponětí kolik trysek tam je, resp. jestli je něco mezi nádrží a tryskou, co může bejt ucpaný nebo rozbítý. Jinak karbecy mi dělali na jaře, tj. cca před 10.000 km.

patek: Spotřebu zas tak úplně nesleduju, ale na dovolený jsem jezdil dálnice okolo 5,5l ve dvou s třema kuframa a tankvakem, vše narvaný k prasknutí - takže předpokládám spotřeba v normě.
Praha 4 - CBF 600S 2004
11. srp 2013 22:19 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Chlapi,
Dúfam ze si stroje dáte rýchlo do poriadku, termín odchodu do Alp sa rýchlo blíži!
11. srp 2013 22:34 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3
No , do servisu sem jezdil max 5.3 a nesetril ji . Ted se mi zda lina a neni to jinym stylem jizdy . Dalnici sem jel kvuli destu poprve , jinak u Humpolce sjizdim a jedu pres Pribyslav Zdar ns , Prostejov . Su zvedavy co se deje .
11. srp 2013 22:52 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Eddie75 napsal:

Hodýsku, kamaráde, tak to je nemilé. Pokud bude šance objednat nádobku levnějc, budu ti určitě vděčnej, řetězovku už mám objednanou. Pokud se nenajde nějaký řešení, který zvládnu sám, tak motorku asi frknu do Hondy v Letech u Dobřichovic, ať se na to mrknou. Přecijen musím mít na ty Alpy 100% funkční motorku, to platí pro nás pro všechny.

Pepe: dělá to u všech válců, resp. prostě úplně dojde benál. Nemám ponětí kolik trysek tam je, resp. jestli je něco mezi nádrží a tryskou, co může bejt ucpaný nebo rozbítý. Jinak karbecy mi dělali na jaře, tj. cca před 10.000 km.

patek: Spotřebu zas tak úplně nesleduju, ale na dovolený jsem jezdil dálnice okolo 5,5l ve dvou s třema kuframa a tankvakem, vše narvaný k prasknutí - takže předpokládám spotřeba v normě.


budeme v kontaktu po telefonu zavolej mi zda pomohlo co ti řekl mechoš a pokud tu nádobku tak zítra bych to viděl nejpozději na objednání
13. srp 2013 07:59 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
boco818 napsal:

Chlapi,
Dúfam ze si stroje dáte rýchlo do poriadku, termín odchodu do Alp sa rýchlo blíži!



mám skvělýho mechoše sehnal mi páčku brzdy neorigo přední za 312 kč origo honda 1500 :) zadní mi narovnal a budíky už jsou rozebrané a svařují se plasty ...víc se jí nestalo zachránily to špunty na motoru takže není odřený nic tak do čtvrtka to musí být tento týden
13. srp 2013 08:04 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hodys napsal:

boco818 napsal:

Chlapi,
Dúfam ze si stroje dáte rýchlo do poriadku, termín odchodu do Alp sa rýchlo blíži!



mám skvělýho mechoše sehnal mi páčku brzdy neorigo přední za 312 kč origo honda 1500 :) zadní mi narovnal a budíky už jsou rozebrané a svařují se plasty ...víc se jí nestalo zachránily to špunty na motoru takže není odřený nic tak do čtvrtka to musí být tento týden


Ahoj
Hodysy pokud budeš mít zájem a máš všechny kusy páčky tak ti ji svařím:)) to je to nejmenší. Když spadla moje bejvalá VT 750 C2 tak se vylomilo i čidlo na spojkové páčce a dalo se to do kupy ani v Hondě nechtěli věřit:)).
Honda CBF 1000 RS:)
13. srp 2013 15:11 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
JinT napsal:

Hodys napsal:

boco818 napsal:

Chlapi,
Dúfam ze si stroje dáte rýchlo do poriadku, termín odchodu do Alp sa rýchlo blíži!



mám skvělýho mechoše sehnal mi páčku brzdy neorigo přední za 312 kč origo honda 1500 :) zadní mi narovnal a budíky už jsou rozebrané a svařují se plasty ...víc se jí nestalo zachránily to špunty na motoru takže není odřený nic tak do čtvrtka to musí být tento týden


Ahoj
Hodysy pokud budeš mít zájem a máš všechny kusy páčky tak ti ji svařím:)) to je to nejmenší. Když spadla moje bejvalá VT 750 C2 tak se vylomilo i čidlo na spojkové páčce a dalo se to do kupy ani v Hondě nechtěli věřit:)).


DĚKUJI MOC ZA NABÍDKU JSI HODNÝ PÁČKA UŽ MI DORAZILA TAK TO POŘEŠÍM TAKTO ALE TAKOVÁ NABÍDKA SE VŽDY HODÍ A SVÁŘEČ BÝVÁ K NEZAPLACENÍ...je super jak si umíme pomáhat ...dnes mi předal tady místní klučina budíky skvěle zavařené horkovzduškou kucí na lakovně je exkluzivně stříknuli (už když jsem motorku kupoval předchozí majitel stříkl budíky na stříbrno po vzoru hornetíka takže jsem je nechal polejt znova do stříbrné ) a po poškození ani památka :) jínak tady v inzerci je honda CBF na díly a zrovna 10km ode mě tak tam zítra vylosujeme ten kalíšek na brzdovku pro EDDIEHO a i on bude brzy ready for run :) to jen tak naokraj že se nám fakt daří spolupráce a soudržnost v tomhle dream teamu :) jinak VT750 C2 to je nádherný stroj máš dobrý vkus super
14. srp 2013 23:51 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Děkuju Hodysovi před nastoupenou jednotkou! Hodysi, strašně jsi mi píchnul s tou nádržkou na kapalinu (a ušetřil taky dost peněz), odměna tě nemine ;)
Co se týče mojí poruchy, tak vzhledem k nedostatku času (a asi jsem před Alpama trochu vyměknul) dávám motorku do servisu, ať se tam na to mrknou. K tomu ještě novou řetězovku, na Alpy budu ready. Dám pak vědět, kde byl zakopanej pes...
Praha 4 - CBF 600S 2004
16. srp 2013 07:54 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 56
  • Obdržená poděkování 3
Dnes sem problém se ztrátou výkonu vyřešil . Naprostá blbost . Povolený helf a kabel od topení dělal falešný doraz plynu . Na dálnici se povolil ješte víc a proto nereagoval na přidání . Jak sem se ho pokoušel otevřít a zavřít , posunul se dopředu a zase to jelo . Tedˇuž jede zase jak z partesu ! Přeju pohodové Alpy bez starostí !
18. srp 2013 17:06 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Vyřešeno, hotovo. Bylo to celý o podtlaku v nádrži. V servisu profoukli všechny hadice, cosi udělali s víčkem nádrže a hlavně správně poskládali ten ventil, co se mi rozpadnul v ruce a já ho poskládal blbě - proto to pak začlo blbnout ještě víc.
Praha 4 - CBF 600S 2004
21. srp 2013 22:21 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.590 sekund