SOS z dovolené - problém s přívodem benzínu?!

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
To jsi byl v MCH? A kolik jsi tam nechal?
21. srp 2013 22:35 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
MCH never, podle mě je to banda naprostejch chobotů. Byl jsem v Honda Lety u Dobřichovic, konkrétně za tuhle opravu jsem tam nechal 500,-.
Praha 4 - CBF 600S 2004
22. srp 2013 07:27 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29
Eddie75 napsal:

MCH never, podle mě je to banda naprostejch chobotů. Byl jsem v Honda Lety u Dobřichovic, konkrétně za tuhle opravu jsem tam nechal 500,-.


Cheche :) Je zvláštní, že Honda ČR má předváděčky skladované a servisované právě u MCH. Každopádně jsem tam kupoval svoji první CBF a dojal mě pán za pultem, který, když jsem se ho zeptal na něco o motorce, tak pravil: "Já Hondy moc neznám, já mám Yamahu." Takže zjevně muž na svém místě :D
22. srp 2013 09:47 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Na MCH jsem nečetl úplně pozitivní reference. Prodali mi vadný zrcátko, přišlo mi, že o tom vědí prd a jejich mechanici na mě dělali dojem, že vylezli odněkud ze stodoly v Mongolsku. Takže pokud není nutno, tak never ever. V Letech se o mě staral majitel, super jednání, za fatál s vrácením motorky se omluvil (zakázku nepřijímal on), ještě mi dal soukromý číslo, abych se mu ozval, jestli je všechno OK.
Praha 4 - CBF 600S 2004
22. srp 2013 11:06 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Ten tvoj problem - ma to mohlo napadnut skor, kedysi davno som mal podobny problem so Jawou kyvackou - po nejakom case prestal tiect benzin a po ovoreni a kontrole nadrze ci tam vobec nieco je, zase zacal tiect. Uz som bol z toho zufaly (x krrat precisteny palivovy kohut aj so sitkom), ale nakoniec sa pricina nasla - lestenim viecka nadrze (Silichrom) sa zapchala ta malicka dierka na nom (urcena na vyrovnavanie tlaku v nadrzi) a tympadom benzin tiekol vzdy iba pokym nevznikol podtlak tak velky aby dalsi uz nedokazal vytiect a po otvoreni nadrze (ozval sa zvuk ako ked sa otvara zavaranina - cssssst) ked sa tlak vyrovnal zase zacal tiect. Predpokladam ze u teba bol podobny problem.
22. srp 2013 12:00 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Začalo mě dělat to samé. Taky při nižším stavu paliva v nádrži, vždy s kuframa na dálnici. Rozebral jsem podtlakový ventil a vytáhl sítko z nádrže. Spodek sítka, cca 1/4 byl zažloutlý, tipuju olepení babišosračkou, ale opravdu jen tip. Propustnost jsem nezkoušel (nenepadlo mě jak). Sprej na čistění karbeců to krásně umyl do běla. Podtlakový ventil jsem taky rozebral, a pro jistotu prostříknul přívod podtlaku. Musí se stříkat od membrány ven. Opačně to nefunguje, je tam zpětný ventil. Aby tam nebyl prach celý ventil jsem ostříkal sprejem, načež se mě krásně srolovala membrána. Naštěstí se pak zas narovnala, ale příště ji raději jen ofouknu :o)). Teď po projížďce zatím vše O.K. O případném vývoji dám vědět.
21. čvc 2015 19:59 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
Tak očista sítka problém úplně nevyřešila, ale prostříkal jsem sprejem na karburátory dírku zespodu víčka a čurament z boku víčka kam ústí asi ta dírka a zdá se to v pořádku.
16. zář 2015 11:53 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 669
  • Obdržená poděkování 11
Jo, tak tohle dělaly kdysi Jáwy
Odesláno z vlastní Nokie 3110 prostřednictvím mojí pravé ruky ;) Seru na Tapatalk :)
24. zář 2015 17:57 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.876 sekund