Zakladni nebo povinne doplnky na moto

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Super, jsem zvedav na reference! Neco takoveho prave hledam, ale nasel jsem akorat variantu od Givi za tri litry za par. Ale vyhodou je homologace. Spis mam obavu, aby to ta moje elektrarna utahla. Uz tak tam mam vyhrivany hefty a 12V zasuvku...
Praha 4 - CBF 600S 2004
01. srp 2014 16:21 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Nerad bych byl za prudice....ehm,ale taky bych mel docela obavu jestli by to elektrika utahla,kdyz uz tam mas zasuvku a hefty-zaple vse najednou-v chladnu,
v noci-v cizine-no,nevim,nevim.Na druhou stranu-jsou pry predni svetla a predni
svetla-nektere pry pri stejnem svetle nezerou temer zadny proud-nevim,to jsem
se docetl.Jo,kamarad dostal TADY U NAS pokutu,ze ma na svem parniku Honda
STX 1300 Pan European pridavna svetla-mel to za litr-nekde u Brna.Pan prislusnik
Pomahal a Chranil.
01. srp 2014 20:44 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 35
  • Obdržená poděkování 1
Jsem asi máslo, kromě USB zásuvky, držáku na mobil a padáků od SW-MOTECH, nemám vůbec nic a nic mi nechybí :laugh:

EDIT: ještě jsem zapomněl na grip puppies, prima věcička
Poslední změna: 02. srp 2014 11:43 uživatelem czbird.
02. srp 2014 01:04 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Super tema , hlavne se mi libi věta odmontovany ladak tenax :laugh: nabizim v teto souvislosti prodloužení předního blatníku vali se mi v garage uz 3 roky ma jedinou vadu malinky škrabanec a je vybaleny z obalu a mozna tedy uz nebude tolik lepit ta paska a nemam k tomu šrouby ale to se da vyladit jsou to jen 2 maly samorezky s tim si poradite cena 300 kc :) kdo ho chce volat 775951213 zavolate li jeste dnes 17 kc sleva :) volejte piste
Poslední změna: 02. srp 2014 12:49 uživatelem Hodys.
02. srp 2014 12:45 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Maslo?!A co jsem potom ja?Ja mam pouze ukazatel kvaltu,ani hic hefty,zasuvku atd.
Mam na mysli pouze elektro doplnky.
Poslední změna: 02. srp 2014 20:56 uživatelem konvajsr.
02. srp 2014 20:53 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 450
  • Obdržená poděkování 9
Hodysi,tak za ty 2 srouby samorezky-300,- penez,docela dost cheche.
02. srp 2014 20:58 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72
Náhodou je to od Hodyse dobrá nabídka ( když už jej nechce sám - je ňákej divnej :woohoo: ).Cena bezva ,pásku jsem stejně podlepoval jakýmsi "patlákem" a samořezky - das ist "ajne mouche".Osobně bych bez prodloužení nejezdil-chladič býval zajebaný až po vršek ,teď max tak do 1/3.
03. srp 2014 14:29 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 12
  • Obdržená poděkování 0
dneska jsem diky nepozornosti prisel o givi plexisklo, tak sem se chtel pri te prilezitosti opat, kdo co mate za turisticke plexiskla a jak s nimi jste spokojeni? pripadne fotecky jak vypadaji na strojich. diiky


Sent from my iPad using Tapatalk
10. zář 2014 17:38 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33
Já mám právě Givi. Tedy měl jsem, před bouračkou. Takže budu nasazovat originál a šetřit, opět na Givi. Ostatně 2.000,- není zas tak strašná raketa. Ale určitě by mu prospělo ještě vyšperkování o nějaký malý deflektor, např. od MRA.
Praha 4 - CBF 600S 2004
10. zář 2014 17:57 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 720
  • Obdržená poděkování 29

only_one napsal: dneska jsem diky nepozornosti prisel o givi plexisklo...


Hele, jak se stane, že díky nepozornosti přijdeš o plégo? To jsi nezpozoroval, že ti ho někdo krade, nebo jsi to poslal pod závoru či super nízkej podjezd? :)

Já taky furt koumám, jestli mám to Givi koupit. V helmě mám rachot jak v monackým tunelu při F1, tak si slibuju, že se mi třeba ztiší, ale zas si říkám, jestli se mi nebude mlžit, když mi přestane foukat na díry do ventilace a tak furt jezdím s originálem a nadávám, že neslyším hudbu ve sluchátkách :D
10. zář 2014 19:28 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.590 sekund