zarovky

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

zarovky vytvořil uživatel standaCBF

svetla neni nikdy dost a tak jsem koukal po ruznych moznostech.
Nasel jsem ze osram vyrabi zarovku H7 65W, ktera ma vetsi svetelny tok nez bezne H7 bezna H7 ma 1500 lm a to je schvalene na beznych komunuikacich. Tato ma 2100 lm a spravne neni schvalena na bezne komunikace.
Co jsem se ovsem docetl tak clovek tim nijak neoslnuje druhe ridice, takze z meho pohledu je to v poradku.
Rozdil oproti ruznym tim nightbreaker a podobnym je ze tady je skutecne vetsi svetelny tok, u jinych kde pisou jak je o 50% silnejsi je svetelny tok porad jen 1500 lm, ale dosahuji toho tim ze jsou tenci zarovkova vlakna a tudiz je pak svetlo daleko vice soustredene na jedno misto. neboli presny bod na ktery svetla sviti je lepsi viditelnej, ale okoli lepsi viditelne neni.

Uvazuji ze si tyto zarovky koupim, mate nekdo prakticke zkusenosti?

( u nas jsem to nasel zatim v jedinem obchode: www.e-light.cz/svitidlo/osram-64217/
21. led 2015 16:58 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma zarovky

21. led 2015 20:58 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mytakes pro téma zarovky

Už delší dobu používáme v autech Tesly z Blatné :whistle: , dříve "obyč" Osram +X%, a plná spokojenost-světlo i tvar osvícení.. H7/H7+50% za ostatní žárovky při výměně jde taky Tesla.
Teď jsem je dal i na moto a taky super; jak Tesla H4, tak H4+50%-naprosto luxusní :)
www.tesla-blatna.cz/cs/vyrobky-automobilove-zarovky.php ceny také slušné :woohoo:
06. lis 2015 17:54 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.341 sekund