Padací rám

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Padací rám

Luhamoto: Kdyby náhodou zbyly tak bych jedny vzal na svojí 2004 jestli by tam šly?
Ale ono už jsem asi stejně pozdě. Nějak nebyl čas to tu sledovat...
Kawasaki Z 1000 SX
20. bře 2016 12:10 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Padací rám

Damon napsal: Luhamoto: Kdyby náhodou zbyly tak bych jedny vzal na svojí 2004 jestli by tam šly?
Ale ono už jsem asi stejně pozdě. Nějak nebyl čas to tu sledovat...


Deamone bohužel, již jsou všechny naohýbané trubky zadané.
Jinak předběžné info pro ostatní, do konce týdne bych měl mít první kus nachystaný na vyzkoušení na motorce, tak pak dám vědět případně foto. Jinak koncept s trubkou napříč dole jsem vypustil, protože po namontování, to hlavně na levé straně bylo hodně na těsno (cca na 5 mm od spodů a od chladiče oleje) což jsem z konstrukčního hlediska zavrhl jako nevyhovující, Při pádu trubky mírně propruží a já bych nerad, aby došlo k jakémkoliv kontaktu padáku a motorky.
Takže bude více řešen jako ten můj předchozí, pouze s horní trubkou napříč. Spodek vyztužím jinak.

Příloha padák_Fotor.jpg nebyla nalezena.

Díky: cestak
20. bře 2016 13:12 #22

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl cestak pro téma Padací rám

Zdar, padáky vypadají suprově, až budeš dělat další várku, měl bych zájem.
12. dub 2016 19:52 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Padací rám

Cesťáku v blízké době další kusy neplánuji, protože časově absolutně nestíhám. A tím se omlouvám i ostatním.
Udělal jsem nějaké foto. Koncepce s trubkou vespod nebude, protože je tam málo místa.







Díky: keith
13. dub 2016 15:27 #24

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Padací rám

Super Super super...vypadají skvěle... EVO 2
chro chro
13. dub 2016 16:26 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5

Odpověděl Damon pro téma Padací rám

Nevypadá to zle, já nakonec koupil:
Padací rám Fehling 7938 Honda CBF 600 černý 04-07
ale ještě nenamontoval :blush:
Kawasaki Z 1000 SX
13. dub 2016 18:06 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Padací rám

Klobouk dolu vypadají velmi elegantně... k motorce opravdu sedí jen není vidět detail vršku kde je poslední bod zůstal ne motoru standartní nebo se to podařilo protáhnout ještě jednu trubku nad hlavou?
Já se jen vždycky bál, že jak je padák takto vyský a motorka dostane ránu zepředu při klouzavém pohybu jak se ohne dozadu jestli by se nevyplatilo to ještě propojit jednou vzad na steré verzi jsi měl dvě trubky za sebou...něco jako je na fotce

Příloha Padacírám4.pdf nebyla nalezena.

Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2016 18:32 #27

Tato zpráva obsahuje přiložené soubory.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Padací rám

Ten rám je úplně jiný jen spíš to propojení navíc tyhle blázni udělali celý rám motorky takže se jim padáky potom chytají dobře... Každopádně tahle verze se hodně povedla a až to bude v laku nikdo nemůže nic namítnout.
Honda CBF 1000 RS:)
13. dub 2016 18:35 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Padací rám

JinT napsal: Klobouk dolu vypadají velmi elegantně... k motorce opravdu sedí jen není vidět detail vršku kde je poslední bod zůstal ne motoru standartní nebo se to podařilo protáhnout ještě jednu trubku nad hlavou?
Já se jen vždycky bál, že jak je padák takto vyský a motorka dostane ránu zepředu při klouzavém pohybu jak se ohne dozadu jestli by se nevyplatilo to ještě propojit jednou vzad na steré verzi jsi měl dvě trubky za sebou...něco jako je na fotce

Příloha Padacírám4.pdf nebyla nalezena.


Tato trubka co jsem použil je v průměru o 4 mm větší, tak by měla být i robustnější. V minulé verzi šla trubka dozadu, ale to jsem dělal kvůli případnému pádu na trávě a ochraně boků (kvůli zarytí do trávy a taky bvůli vzhledu, protože se mi to tak líbilo). U nového rámu jsem od této varianty upustil, protože jsem zjistil, že při pádu a dopředném pohybu viz. minule Holešov, že tento kroutící moment pobrala ta trubka, která spojuje oba rámy. V podstatě došlo k jejímu prohnutí o cca 5 mm. Jinak pokud motorka padne a klouže se síly jsou minimální. Největší ranu dostává pravý a levý spodní část padáku jak je ten ohyb (v úrovní spodních páček). Tam je první kontakt při pádu a největší nápor, zbytek se už jen zhoupne a nebo klouže. Možné zesílení by se dalo udělat, uvažoval jsem i o tom, tak ještě uvidím. Co se týká pevné překážky v dopředném pohybu, pokud moto klouže po asfaltu, tak na ráně je většinou přední kolo a tam nepomůže asi nic.
14. dub 2016 15:15 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Padací rám

Parádní práce :)
14. dub 2016 22:27 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.635 sekund