Padací rám

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Padací rám

Nevypadá špatně, škoda že tam není fotka zepředu. V té horní části se mi zdá ten padák příliš blízko kapotáže. Při pádu se moto zhoupne. řekl bych že vezme ten černý plastový roh kapotáže (vyčnívá) + zrcátka + páčky na řídítkách. Mrkni na tu vzdálenost u originálu Honda.

Jinak mrkni jak mám daleko ty trubky já, aby to nešlo na kapotu atd.

Díky: Rishor
Poslední změna: 30. říj 2017 15:59 uživatelem Luhamoto.
30. říj 2017 15:39 #51

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Padací rám

Jako je fakt, že ty Luhamotovi jsou fakt extremní a účinné to musí všichni potvrdit... já osobně padáky budu asi taky časem řešit ale spíš proto, že to ocelové lešení vibruje a nic moc nevypadá... kdyby Měl Luhamoto čas tak bych taky bral od něj... za tu cenu a kvalitu nikde líp nekoupíš...
Honda CBF 1000 RS:)
30. říj 2017 16:09 #52

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Padací rám

Uf zlý pohľad toto. Áno tie Luhamotove vyzerajú fakt luxusne ale práve je to možno už tak široké že by som sa bál predierat na tesno medzi auta každý deň v zápche. Ten vrchný roh mam v zásade ochraneny originál Honda deflektorom. Ale áno vyzerá to tak ze rdmoto padák je tak 2cm od kapotáž čo mi nepríde až také safe. Riadidlá(závažia ) nijak neochranili vrch?
30. říj 2017 22:04 #53

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Padací rám

Nejširší jsou zrcátka a řídítka, pokud nenarazíš, tak projedeš i mezi auty. Padák je vždy otázka - upřednostním vzhled na úkor ochrany? Já jsem upřednostnil funkčnost, proto mají šířku jakou mají. A je to jen o zvyku, po 14ti dnech, řešit vzhled přestaneš, ale funkce zůstane.
Jinak ještě k těm padákům, při pádu počítej s tím, že se ty trubky můžou propružit nebo se deformovat, ta rána je to slušná, padá na zem skoro čtvrt tuny! Jinak mě se funkčnost padáků vrátila finančně hned několikrát. Já být tebou raději bych si koupil ty od Hondy. K těm ti může zkušenosti dát Eiffel.
Díky: Muph
Poslední změna: 30. říj 2017 23:19 uživatelem Luhamoto.
30. říj 2017 23:19 #54

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Padací rám

JinT napsal: Jako je fakt, že ty Luhamotovi jsou fakt extremní a účinné to musí všichni potvrdit... já osobně padáky budu asi taky časem řešit ale spíš proto, že to ocelové lešení vibruje a nic moc nevypadá... kdyby Měl Luhamoto čas tak bych taky bral od něj... za tu cenu a kvalitu nikde líp nekoupíš...


je fakt že na model CBF600 2008 a výš má Luhamoto bezkonkurenční padáky , ,kdo z nás viděl pád při motogymkhaně na podzimním srazu v roce 15 může jen potvrdit ,motorka byla celá ve vzduchu dopadla na zem a nestalo se jí nic :-)
30. říj 2017 23:20 #55

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Padací rám

Pozeral som tie Hondacke ale niesom si isty ci su neni na verzie do 2008. Ved prave ze hentie padaky urcite zapruzia a buchnu do plastov, je tam mala vzdialenost od plastu a velka paka
31. říj 2017 08:15 #56

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85

Odpověděl keith pro téma Padací rám

Pokud padáky na CBF 2008, pak jedině Luhamotovi. Mám osobní zkušenost s EVO1 a fungovaly perfektně. A vzhled se fakt ohledí.
chro chro
31. říj 2017 08:51 #57

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Padací rám

Mě osobně ani vzhledově jeho padáky nevadí... a v koloně ti vadit také nemohou když se nebudeš protahovat mezi dvěma ferrari..
Honda CBF 1000 RS:)
31. říj 2017 10:19 #58

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Padací rám

No pretahujem sa tak, ze ludom sklapam spetaky :D Resp zastavim a naklanam na mieste moto aby som presiel. Bojim sa ze prave tam by som uz opieral ram o dvere :D. Ale inak sme pozerali s Pitom jeho padaky na 1000 ktore dost trcia a noha je vzdy viac vonku ako padaky. Luhamoto padaky su k mani?
31. říj 2017 10:22 #59

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Padací rám

Hodys napsal:

JinT napsal: Jako je fakt, že ty Luhamotovi jsou fakt extremní a účinné to musí všichni potvrdit... já osobně padáky budu asi taky časem řešit ale spíš proto, že to ocelové lešení vibruje a nic moc nevypadá... kdyby Měl Luhamoto čas tak bych taky bral od něj... za tu cenu a kvalitu nikde líp nekoupíš...


je fakt že na model CBF600 2008 a výš má Luhamoto bezkonkurenční padáky , ,kdo z nás viděl pád při motogymkhaně na podzimním srazu v roce 15 může jen potvrdit ,motorka byla celá ve vzduchu dopadla na zem a nestalo se jí nic :-)


Pánové , pokud budete někdy na výjezdu s kamarádem Hodýskem tak osobně taky pořádné padáky doporučuji :woohoo: :woohoo: :woohoo: - tímto jej zdravím -ahoj Milane :)
31. říj 2017 19:03 #60

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.903 sekund