Padací rám

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Padací rám

Napíšu ti zprávu.
31. říj 2017 19:15 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Padací rám

Len malý komentár k prepletaniu sa v zápche cez Bratislavu. Keď som mal CBF limit boli zrkadlá, mal som na nich rozsirenia,takže bola daná max šírka. S GS je to o riaditkach, napriek tomu ze su mrte širšie ako CBF je to malý rozdiel kade prejdem a kde už nie. Je to hlavne o hlave...
Ale je fakt ze s GS som už sklopil jedno zrkadlo na Opli Meriva, respektive vyvrátil.. Blbá situácia, cuvol som sklopil ho späť a pani sa ospravedlnil. A následne rýchlo preč ;)
31. říj 2017 19:26 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Padací rám

Malp napsal:

Hodys napsal:

JinT napsal: Jako je fakt, že ty Luhamotovi jsou fakt extremní a účinné to musí všichni potvrdit... já osobně padáky budu asi taky časem řešit ale spíš proto, že to ocelové lešení vibruje a nic moc nevypadá... kdyby Měl Luhamoto čas tak bych taky bral od něj... za tu cenu a kvalitu nikde líp nekoupíš...


je fakt že na model CBF600 2008 a výš má Luhamoto bezkonkurenční padáky , ,kdo z nás viděl pád při motogymkhaně na podzimním srazu v roce 15 může jen potvrdit ,motorka byla celá ve vzduchu dopadla na zem a nestalo se jí nic :-)


Pánové , pokud budete někdy na výjezdu s kamarádem Hodýskem tak osobně taky pořádné padáky doporučuji :woohoo: :woohoo: :woohoo: - tímto jej zdravím -ahoj Milane :)


to se dalo čekat :-) že tohle téma vytáhneš :-) :-):-),ale aspoň můžu napsat že naposled když mě sundal na letišti jeden nejmenovaný dr. pilulkin tak mě zachránili padáky co vyráběl Jindra :-) který pro změnu pasují na starší modely :-)
31. říj 2017 22:29 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Padací rám

JinT napsal: Mě osobně ani vzhledově jeho padáky nevadí... a v koloně ti vadit také nemohou když se nebudeš protahovat mezi dvěma ferrari..


musím říct ,že Luhamotovi padáky se mi líbí vypadají mnohdy lépe než od renomovaných výrobců,nakonec i padáky co mám já od JinT jsou taky vzhledově profi,je to o zvyku a jak psal Keith ,,ohledí se ¨ ten první nezvyk a pak už jsou součástí motorky :-)
31. říj 2017 22:35 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 50
  • Obdržená poděkování 9

Odpověděl Darius14 pro téma Padací rám

Tiež mi prídu menej nasilne ale zároveň efektívnejšie ako od ofic výrobcov
31. říj 2017 22:39 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Padací rám

Ty padáky co jsme dělali s Hodysem jsou takové komplikované ale inspirované spíš kaskadéry jsou opravdu dělané na max tuhost a s ohledem na to aby motorka vydržela... Ovšem nenabádám Milana aby to zkoušel :woohoo: Já mám v hlavě teď padáky jako odlitky z Al s tím že bych s nimi chtěl trochu dodělat vzhled spolu s výrobou nových kapot :evil: ale myslím že zima nebude dost dlouha... ty ocelové mě totiž štvou tou vibrací... a co si budeme povídat ani pro motor to není moc dobré gumové podložky a vyztužení padáků pomohlo ale guma tvrdne a kdo to chce furt měnit navíc dost překáží při servisu...ale třeba to dopadne jen tak, že je na příští sezonu jen zvýším a bude taky mě vadí, že jak na ně motorka spadne překulí se a zustane na plastech... mě je to jedno protože to zaplatí pojišťovna ale jsem takovej blbec že jí to ve finále nenahlásím a jezdím se škráblou kapotou... :sick:
Honda CBF 1000 RS:)
01. lis 2017 07:46 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98

Odpověděl Hodys pro téma Padací rám

JinT napsal: Ty padáky co jsme dělali s Hodysem jsou takové komplikované ale inspirované spíš kaskadéry jsou opravdu dělané na max tuhost a s ohledem na to aby motorka vydržela... Ovšem nenabádám Milana aby to zkoušel :woohoo: Já mám v hlavě teď padáky jako odlitky z Al s tím že bych s nimi chtěl trochu dodělat vzhled spolu s výrobou nových kapot :evil: ale myslím že zima nebude dost dlouha... ty ocelové mě totiž štvou tou vibrací... a co si budeme povídat ani pro motor to není moc dobré gumové podložky a vyztužení padáků pomohlo ale guma tvrdne a kdo to chce furt měnit navíc dost překáží při servisu...ale třeba to dopadne jen tak, že je na příští sezonu jen zvýším a bude taky mě vadí, že jak na ně motorka spadne překulí se a zustane na plastech... mě je to jedno protože to zaplatí pojišťovna ale jsem takovej blbec že jí to ve finále nenahlásím a jezdím se škráblou kapotou... :sick:



Na úpravy není nikdy žádná zima dost dlouhá :-) takže motorky pak zrají rok od roku aspoň je pořád na co se těšit
01. lis 2017 10:16 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Padací rám

Přesnéé
Honda CBF 1000 RS:)
02. lis 2017 08:06 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Padací rám

Darius14 pošli mi na tebe e-mail kontakt do zpávy.
02. lis 2017 09:32 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl Kkozi pro téma Padací rám

Chlapi neviděli jste někdo někde padáky v chromový úpravě. resp. prostě lesklý, jako jsou řidítka. Na svýho černýho naháče by se mi to tak líbilo.
15. srp 2018 16:06 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.858 sekund