Hliníkové kufry pro CBF 1000 F (2010 - )

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2
psal jsem tu už tady gumy jinak přezouvám každý rok před dovolenou,kilometry na najetí nějak nesleduji ale ročně kolem 8 - 10 tisíc najedu
05. dub 2016 12:22 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1660
  • Obdržená poděkování 98
Kufry pěkný a praktický mě se to líbí i ta šířka motorky je fajn
06. dub 2016 00:25 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 4

boban napsal: tak tady je odkaz na kufry

Ahoj bobane, aká je to značka a kde si ich kúpil?
13. led 2017 13:29 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2
tak dělal mi je ogar z té vaší strany,objednával jsem před koncem roku jedny známému a ty byly prozatím poslední vyrobené,ale zatím pozastavil výrobu,vycházely na 250E a to jsem měl sjednocené zámky na jeden klíč,stříknuté na černo a zavařené dna
dokoupil jsem ještě tašky nahoru a na cestování mám místa dost :-) fotka

tady je odkaz inzerát
zatím mám u něj předjednanou další sada kufrů,a čekám až zahájí znovu výrobu
13. led 2017 18:24 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 25
  • Obdržená poděkování 4
Ďakujem za informáciu, "ogara" asi navštívim, mám to k nemu cez kopček.
Robil Ti aj nosiče alebo tie máš nejaké štandardné?
S tými taškami to máš pekne skompletizované...
... tie si kúpil kde?
Poslední změna: 13. led 2017 23:11 uživatelem hochut.
13. led 2017 22:57 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2
nosiče mi dělal kamarád Bartus,a na hliníkové kufry jsem jen odřezal packy,tašky jsou od Romana Poledníka vzal jsem od něj tašky na kufry a ještě dokoupil tašky do kufrů tašky
Díky: hochut
14. led 2017 17:44 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele za mě je vidět kus pěkný práce ale pro mě to bohužel není v origo kufrech je probrání na nohy a tady se mi zdá, že by měla klára nohu opřenou o patu a to je pak očistec... už mi takhle neprošlo ani FJR-ko jak si sedne spolujezdec hned to řekne :woohoo: navíc klára nemá úplně malou nožku... :whistle:
k tomu tyhle kufry se mi líbí na cestovním enduru něco podobného má i CZ-bird je to otázka chuti každého soudruha :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
16. led 2017 17:14 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 22
  • Obdržená poděkování 2
tak kufry se dají osadit dle libosti,můžou se posadit hodně dozadu(kde to dorazí k blinkrům) a myslím že nohy spolujezdce tam vlezou,ale jinak kufry jsem vybíral podle funkčnosti a do těchto se věci skládají ůplně jinak jak do těch plastových,kde jsem se snažil vyplnit každé místo když sem vyrážel na dovolenou.
další kriterium byla šířka motorky,kde se vleze předek - tam projedu,horní tašky mám na věci které jsou hned po ruce,při kempování slouží kufry jako stolek nebo stolička,víčko taky jako stolek atd.
při malé havárii se kufr jen trochu podřel (plastový by to určitě nevydržel :-( )
ty praktické u mě převažují nad dizajnem
jinak samozřejmě ne každému se líbí :-)
25. led 2017 17:42 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele souhlas to skládání je opruz řeším to malýma igelitkama a rozdělením věcí složíme se do nejmenších mezer... proto jsem psal, že je potřeba mít velký víka... co se průjezdu týká nikdy jsme neměli problém a to ani Monako a Nice... je to asi metr široké a vzhledem k tomu, že mám nástavce zrcátek a širší řídítka je to asi fifty fifty... A pády je pravda, že kluz po silnici origo nevydrží ale kdyby jsi viděl jak ji jsem schopnej zahodit na výjezdu divil by jsi se co to vydrží... :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
26. led 2017 12:39 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.710 sekund