Vyhřívané gripy

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Vyhřívané gripy

A nejezdí v rukavicích z brnění? Když dám svoje Oxfordy na 100% výkon, tak na tom skoro neudržím ruku, i v rukavicích je to až moc, jezdím na 75%...
Praha 4 - CBF 600S 2004
20. bře 2017 18:14 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Vyhřívané gripy

Tak technicky vzato - to by právě cítil o to víc.
Ale můj dotaz je v tom smyslu, jak je to opravdu v kožených rukavicích funkční - účinné. Jak mu to hřeje/nehřeje fakt nevyřešíme.
CBF 1000 r.v. 2006
20. bře 2017 22:05 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyhřívané gripy

Eddie ti odpověděl pokud je zapneš na plno a fungují tak na nich dlouhodobě neudržíš ruku... Proto mají tu regulaci já jezdím v podstatě na 30%-45% nebo tak nějak...
Druhá věc je to, že ti to odděla rukavice s tím musís počítat... kůži se nelíbí být z jedné strany mokrá a v dlani suchá... takže cca 2sezony možná dřív podle intenzity jízdy v dešti adie..

Třetí věc mě se začali gripy nejvíc osvědčovat ve chvíli kdy jsem si přidal blastry. Mám je sundavací a nasazuji jen za chladu a deště takže tím mám chráněný prsty a dlaně mi hřejí... pak to má smysl velký. nedovedu si představit třeba ruzný přejezdy v Alpách kdy jsou 3-4st dešť brrr... bez toho že bych si topil... mrzí mě jen, že jsem neměl dost zkušeností když jsem čalounil sedlo a nenechal jsem si udělat vyhřívání i do něj... to byla chyba....
Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2017 08:24 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyhřívané gripy

Co musím napsat gripy odcházejí a podle mě muj pravý to bude mít brzo za sebou... ale na madlech už nemám skoro vroubky... takže je vidět, že svojí práci odvedli... dali se mnou 50tis a počasí pravda nebylo moc vlídné...
Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2017 08:26 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Vyhřívané gripy

Tak s výhřevem sedla počítám.
Tak je to jasný, klukovi to dobře nehřeje. Pro něj blbá zpráva, pro mě dobrá, že to smysl má. Ty blastry máš nějaký konkrétní kupovaný? Mě se blbci smáli, že budu mít sloní uši. Našel jsem na netu jen jedny pro naše stroje...
CBF 1000 r.v. 2006
21. bře 2017 12:37 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyhřívané gripy

Ahoj
já jsem nic koupeného nechtěl taky se mi to nelíbí na pevno v létě jsem radši když se mi ruce chladí proto jsem si udělal na závažíčka na jeden šroub upravený acerbis a je to super nezaberou moc místa v kufru a za minutu je tam nandám... mám jen pár fotek z výroby a detaily vidět nebudou je to udělaný jako svěrný spoj a letmo chycený. tady je par fotek před lakem


Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2017 17:24 #46

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyhřívané gripy

má to jeden efekt, že když někde na letišti blbneme a hrozí nějaké šajse... tak tam místo těch Al koncovek dám koncovky z PE500 a je to takový brzdící prvek :woohoo: :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
21. bře 2017 17:25 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Ales pro téma Vyhřívané gripy

Ahoj, díky za foto, je to docela jasné. Já jsem našel nějaké Storm S1, ty Acerbis se mi líbí víc www.automotofans.cz/chranice-pacek-acerbis-dual-road-cerne/ jen nevím jak závažíčka.
Jinak říkal jsem dnes kamarádovi o tom jeho vyhřívání, tak se nějak kroutil, že to zase až tak s rukavicema nepoužívá, že vlastně neví, on vlastně asi tak trochu kecá :-)
CBF 1000 r.v. 2006
22. bře 2017 15:44 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Vyhřívané gripy

Hele tyhle k mání nebyly nebo jsem je nenašel na netu... Já postupoval tak, že jsem viděl Acerbis na enduro co si někdo nevyzvedl u mechanika. vyhodil jsem ten trapný trapný střed a bílím nápisem Acerbis a udělal jsem si ho z Al plechu bez nápisu dnes je už černém laku... uchyt jsem vyřešil naohýbanou pásovinou a závažíčka jsem si vyrobil svěrné šroubení z Al kulatiny a jen přehazuji závažíčko je to jeden šroub M8.

Podobný kryty jako jsi poslal odkaz totiž budou asi na 80%narážet do kapotáže myslím Malp je horkovzduškou upravoval ale třeba to má 600 jinak a druhá věc je to, že se bude jednat spíš o pevnou montáž takže to bude v létě bránit proudění vzduchu na ruce... ale mají to tak všichni z klubu co vím Marty 11(dřív Boco), Malp ... Asi to tak moc nevadí ale mě se líbí to moje :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
22. bře 2017 21:03 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Vyhřívané gripy

Ales napsal: Ahoj, díky za foto, je to docela jasné. Já jsem našel nějaké Storm S1, ty Acerbis se mi líbí víc www.automotofans.cz/chranice-pacek-acerbis-dual-road-cerne/ jen nevím jak závažíčka.
Jinak říkal jsem dnes kamarádovi o tom jeho vyhřívání, tak se nějak kroutil, že to zase až tak s rukavicema nepoužívá, že vlastně neví, on vlastně asi tak trochu kecá :-)


Borec "asi" trochu kecá . Vyhříváky jsou BOMBA a bez nich už bych do světa nevyjel . Běžně stačí 2. stupeň , 3. stupeň jen když je fakt kaltna nebo prší .Kdysi dávno - ještě na TA 650 po 15ti hodinovém přesunu mj. přes Gávii a Stelvio za mrznoucího deště a chumelenice jsem řekl " a naposledy " a od té doby jsem už pár vyhř. rukojetí " ojel" . Určitě doporučuju . Jinak to co jsi dal do odkazu mám a celkem s montáží problém nebyl . Samozřejmě závažíčka musí pryč , protože to montuješ - dotahuješ přes takový rozpěrky . No a pokud by ti blástry měly snahu lehce kontaktovat s kapotou, tak já je lehce prohřál horkovzduškou a přihnul ( lehce , asi 1 cm ).
22. bře 2017 21:26 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.739 sekund