Zabezpečení moto

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zabezpečení moto

No Malpe přesně to co jsi psal jsem řešil už dvakrát a teď budu dávat třetí baterku blbé je to že ta sv...ně vždycky seřve mě u zlodějů se to ještě naštěstí nestalo... Typ přesně nevím ale určitě bych bral to co je teď aktuální určitě budou vylepšovat.
Jak mám velký kotouče je to trochu horší při nasazení a sundání :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. dub 2016 11:20 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Zabezpečení moto

JinT napsal: No Malpe přesně to co jsi psal jsem řešil už dvakrát a teď budu dávat třetí baterku blbé je to že ta sv...ně vždycky seřve mě u zlodějů se to ještě naštěstí nestalo... Typ přesně nevím ale určitě bych bral to co je teď aktuální určitě budou vylepšovat.
Jak mám velký kotouče je to trochu horší při nasazení a sundání :woohoo:


No Jindro , mě by ani nevadilo že řve,když je KO baterie - jen by to nesmělo být večer v kempu,když se mrňouskové ( a randiči :P ) chystají spát - sssss z toho byli nervóznější než já .
17. dub 2016 19:52 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Zabezpečení moto

No to mě povídej a hlavně ta baterka dojde když to nejvíc potřebuješ v rumunsku kde jí tam sehnat a tak jsem ji radši vyndal sousedům se to taky moc nelíbilo hlavně jsem vypadal jako debil běžíš k houkací mašině sundáš zámek machruješ pak ho nandáš jdeš do baráku chvilku ticho a za minutu zase rangál... něž to zjistíš že to je zase tvoje mašina tak zase běžíš no super cirkus... a s vyndanou baterkou a mojí roztržitostí to bylo zase o kotouče takže velký respekt a strach...
Honda CBF 1000 RS:)
21. dub 2016 17:28 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 8
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl Kyblos pro téma Zabezpečení moto

Já používám k zabezpečení Xenu do kotouče, ale jak už zde bylo napsáno, tak i mě řvala kdy se jí zachtělo i přesto, že si na ní nesedl ani komár ;) Vyndal jsem z ní tedy baterky a používám jí prostě jako zámek bez alarmu. Místo toho jsem si pořídil alarm. Měl jsem ho i dříve na skútru a jsem s ním spokojen:

www.levnealarmy.cz/eshop/search/page1.html

No a pokud mám zadní kufr plný, používám řetězový zámek, k zamknutí přilby k zadnímu kolu. Něco jako je toto, ale nepamatuji si již od jaké to bylo firmy:

www.novelobrno.cz/moto-zamky/retezove-za...zamek-tokoz-2662.htm
10. bře 2017 21:13 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Zabezpečení moto

Ja pouzivam EMU, mam ji v zasuvce pod sedlem a zatim v pohode
www.mobilmania.cz/clanky/gsm-autoalarm-e...1055277/default.aspx
11. bře 2017 15:04 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.087 sekund