zadní blatník na Honda CBF 04 -07

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Hele podle fotky jsem si všiml jedné věci je docela dost nad kolem to se jeví jako pozitivní ale já měl jeden problém když byla motorka naložená dokázala se mi prosednout a jak je schránka(nevím zda má šestka také) je takový plastový nálitek(nevím proč tam je) a ten mi do krytu dokázal i cvaknout... já ho pak dal pryč... ale mrkni na to nebo si tam dej třeba modelínu a zkus to ve dvou projet... možná si ušetříš práci s lakem... já jsem takhle jeden kryt zničil...

Co se materálu týká ty plasty jsou různé a tohle bude asi ten krehčí... ale funkci plnit asi bude.

K té délce myslím, že je to správně já si dělal kryt kratší a pak jsem ho prodlužoval má to smysl, protože to háže olej z řetězu nahoru... tak si myslím, že to oceníš...
Honda CBF 1000 RS:)
08. úno 2017 15:53 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, díky za poradu. Já na to taky koukal, ale ono to snížit nepůjde. U druhé strany jak se ten blatníček chytá ke kyvce, tak je to tam už tvarované a nejde to změnit. Je tam rovný (vodorovný) úchyt co vychází plynule z blatníku a jde pod šroub co drží brzdovou hadici. Jinak to není plast ale laminát, vypadá hodně bytelně. Ale určitě to před lakem zkusím na ten pohyb nahoru, jak to vyjde.

Edit - dnes zatopím v garáži a zkusím ten blatníček napasovat na ostro. Tou druhou stranou sedí na držáky brzd. hadičky, takže je výš a křivě. Byl jsem to včera ještě prohlížet a mám pocit, že je tam bude jiná chybka. Když se podívám na orig. kryt řetězu, tak ty svislý držáky jsou jakoby přesazené do boku, takže při montáži je kryt nasunut více ke středu kola. Tyhle blatníky mají ty držáky v jedné rovině s bočnicí blatníku, takže nevycházejí přesně nad řetěz a bojím se aby z toho nelítal bordel ven.

Jak je to dobře je vidět na tomto obrázku.


CBF 1000 r.v. 2006
Poslední změna: 09. úno 2017 08:33 uživatelem Ales.
08. úno 2017 16:06 #22

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele je možné, že bude ve spodní části víc probranej než ten můj Ermax ale je pravda, že já při první jízdě do rakouska zažil slušný šok když jsem najel do kamínků a ten zvuk vypadal jako když se sype železářství... to si zažiješ stejně, ale mě se některé větší kamínky i sekali mezi blatník a kolo no byl hodně na gumě ale nešlo s tím nic dělat... zase bylo víc místa na ten prohup... mi jsem takhle asi oddělat druhý kdyt už na CB 1000r na mojí novou kyvku... CBF má jinak dělanou podsedlovku a tam se to prostě mohlo opřít a do teď jsem to nevyřešil... mám jednu Al verzi ale ještě jsem to nedodělal... bojím se abych si někde neprodřel gumu... a stejně se dá říci že v dešti nejezdím... Né... spíš to budu asi řešit nějakou praží přidělanou na podsedlovce...
Honda CBF 1000 RS:)
09. úno 2017 13:14 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1
Tak jsem to to (zatím ne na ostro) dopasoval. Přemýšlím, že bych shodil držák SPZ, ono potom není vidět, jestli to nejde na kolo šejdrem. Jinak to asi vypadá OK, mezera mezi kolem a blatníkem je 22mm. Tak snad se potom taky ostatní až to budou mít pochlubí, počkám na ně, třeba někoho něco napadne jinak než mě a budu opisovat.





CBF 1000 r.v. 2006
09. úno 2017 15:50 #24

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Hele to vypadá velmi dobře... Je nutné podotknout, že opravdu asi šestka může mít ten zadej jinak jak litr... 22mm na blatníčku to se mi ani nesnili já měl tak 8mm spíš 5mm... a narážel mi ten plast jak na něm máš tu gumu... přišroubovanou ...
Ale né na originální vidlici... moje je kratší a proto kolo bylo blíž schránce... Přesto ten ERMAX měl blatník nalepený na samém kole... ale bavím se o nové gumě...

Tohle se mi líbí o moc víc...
Honda CBF 1000 RS:)
10. úno 2017 06:53 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1

cestak napsal: OK, takže 4ks, už je to objednaný, příští víkend mám cestu do východních čech, tak pokud to dorazí od poláků, tak to vyzvednu a pak se bude rozesílat.
Damon - klidně se sejdeme někde v Brně, bude to jistější, vždycky když posílám něco poštou, tak trnu jak to dorazí.
Smrtka, rony - pokud byste to měli někde poblíž cesty Náchod-Brno, nebo Brno-Třeboň, tak se můžeme taky domluvit na osobním předání.


Tak blatníky už mám doma. Vypadají celkem dobře, na motorku se musí dopasovat, nemají navrtaný díry na úchyty. Cena mi vyšla na 850kč/kus.
Daemone napiš kdy budeš mít cestu do Brna a jestli jsi se nějak domluvil se smrtkou?
Rony, napiš mi tvojí adresu do mejlu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
13. úno 2017 21:39 #26

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj pošli mi do soukromé zprávy číslo účtu ať ti to pošlu.
Jak naschvál byl jsem tam ve čtvrtek ale čeká mě asi brzy instalace v Hustopečích.
Nevím jestli už náhodou příští týden nebo ten další.
Tak snad i smrtka vydrží? Když ne tak mu to jedině poslat.
Já nespěchám a jak se tak znám tak se mi to bude zase válet nějakou dobu v garáži než se dokopu k tomu ho stříknout a namontovat.
Zespodu ho necháváte jak je?
Kawasaki Z 1000 SX
13. úno 2017 22:39 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, já klidně počkám, radši později a celý než mít strach jak s tím budou pošťáci házet. A s penězma nevím, buď na účet nebo když by to Damon při převzetí zaplatil, tak bych mu to pak dal v hotovosti.
Jinak zespoda přemýšlím, že bych to vzal nějakou černou barvou. Druhou stranu nechám lakýrníkovi :laugh:
14. úno 2017 15:27 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
No právě si myslím že když se to stříkne jen barvou aby se pak vodou "neobrousila"...přemýšlel jsem o něčem jako se dává na spodky aut.
Kawasaki Z 1000 SX
15. úno 2017 22:05 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1
Myslim že to moc hrotíš, barva se vodou jen tak neumyje. To by všechny auta měli umytý kapoty na plech :) Já to asi nechám nastříkat do barvy motorky z obou stran. Přijde mi to nejjednodušší.
15. úno 2017 22:56 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.706 sekund