zadní blatník na Honda CBF 04 -07

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Spíš se tak ptám jsem zvědav jestli ho tam letos namontuji :laugh:
Peníze jsem poslal včera večer ;)
Kawasaki Z 1000 SX
16. úno 2017 16:50 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Tak akce blatník dnešním dnem ukončena. Ve st vyzvednuto v Brně u cesťáka a dnes předáno smrtka117 a jeden jsem si nechal :laugh:
Kawasaki Z 1000 SX
24. úno 2017 17:27 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 20
  • Obdržená poděkování 0
Ještě jednou moc děkuju, fajn spolupráce chlapi. :)
24. úno 2017 19:50 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1


Tak klucajdi, já mám hotovo. Je to ten laminát z Polska. Celé jsem to stříkl plničem/tmelem, zevnitř potom černou syntetikou. Vršek 3x broušený, autolak, zase 3x vyroušený a konečně lak, zase 3x broušený, vždy 1500 smirek pod vodou.S barvou jsem spokojenej, je trochu víc perleťová než originál ale to chce hodně prohlížet a srovnávat. Jinak blatník je tenčí než původní kryt řetězu, tak jsem šrouby vypodložil gumovým těsněním. Jestli se rozpadne, dám podložku,
CBF 1000 r.v. 2006
12. bře 2017 14:00 #34

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 5
Já to odložil do regálu :laugh:
Kawasaki Z 1000 SX
12. bře 2017 21:44 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No jak čtu popis lakování tak pro člověka co by si to neudělal sám to úspora moc nebude :woohoo: nehledě, že laminát bude asi o dost křehčí... to ať to slouží vypadá to dobře..., ale :woohoo: cesta trnitá :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: žil
12. bře 2017 23:18 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj, já bych to zase tak špatně neviděl. Postup nástřiku tj plnič, barva a lak je o tom, že třeba jsem byl línej sundat držák výfuku a blatník jsem si poškrábal. Jinak by asi plnič být nemusel, byť bych ho stejně jako základ dal, ale třeba jen jednu vrstvu. Broušení barvy a laku - zase není potřeba, ale ono když tomu dáš víc vrstev, je to takový barevně plnější. V lakovně dají určitě jen jednu. Navíc jednou se mi plnič slil, jednou jsem na to chytil nějakou mušku a asi 2x jsem si prsknul sprejem, což jsem přebroušením odstranil. A to broušení - to je takový hlazení, smirek 1500 už moc nebrousí.
Laminát je určitě křehčí než plast, ale jen relativně. Nepřenáší to žádný síly, žádný síly do toho nejdou ve smyslu namáhání, je to napevno na třech bodech na kyvce. Na RC modelech mám mnohem křehčí trupy a vydrží to věci, tohle je masivní. Věřím, že to fungovat bude, ale tak uvidíme časem. Resp. kdybych si myslel že to nebude fungovat, tak to tam ani nedám.
Jinak samozřejmě, pokud není možnost lakování, ať samo-domo nebo lakovna, tak je blbost si to kupovat. Ale stálo to litr, k tomu do 600 spreje, moje práce=zábava.
CBF 1000 r.v. 2006
Poslední změna: 13. bře 2017 08:50 uživatelem Ales.
13. bře 2017 08:41 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ahoj
Je to přesně jak píšeš... musíš si s tím pohrát jinak to nemá smysl. Na motorce máš kus sebe já vím o čem mluvím ale prvoplánově když by se to sečetlo o tolik levněji to nebude... musí si to pořídit někdo kdo má podobné možnosti jako ty.
Jinak bych se s tím necrcal a koupil bych ten Ermax nebo Puig :woohoo: Ale ani tam není jistota osobně jsem jeden reklamoval protože to nepřežil a tak dlouho jsem vysvětloval, že nesedí na dírách a je na křivo až jsem ho prostě gumou obrousil a pak uznali a vrátili peníze... takže to není jednoduché v dnešní době si něco opravdu vybrat a koupit...... :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
13. bře 2017 13:13 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1
Zdarec, tak já už mám taky hotovo. Mám jen jedinej poznatek, že když jsem pasoval blatník, tak jsem začínal od zadního držáku u řetězu a pak sem se na druhé straně nějak nesešel s dírou na uchycení brzdový hadice. Resp. držák mi nevyšel do prohlubně v blatníku. Ale jelikož jsou v kyvce 2 díry, tak jsem do druhé vyříznul závit a mám tam 2 šrouby. Blatník jsem nechal nalakovat v levnější variantě, tj v obyčejném laku co nejvíc podobném originálu. Protože originál je třívrstvá metalíza. Je to kapánek světlejší než ostatní kapotáže ale na pohled to neni moc vidět. Uvidím, jak to bude vypadat na přímým slunku.
Cena za lak v Brně 1400,-
Poslední změna: 02. dub 2017 23:39 uživatelem cestak. Důvod: doplnění
02. dub 2017 23:38 #39

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 63
  • Obdržená poděkování 1
Čau vypadá super. Objímka na prohlubeň mi taky nevyšla, tohle je docela pěkný řešení.
CBF 1000 r.v. 2006
03. dub 2017 16:22 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.971 sekund