racer dip na CBFku?

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl interpetr pro téma racer dip na CBFku?

Vypada to skvele :)
28. čvn 2017 06:02 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22

Odpověděl standaCBF pro téma racer dip na CBFku?

pekne, pekne. to by me take lakalo, obzvlast kdyz to neni na furt a kdyz se to okouka/nepovede tak to muze sloupnout.
Mel bych dotaz na to jak jses zkusenej se strikanim? Delal jsi uz nekdy neco podobneho? Ja jsem si naposledy strikal ram kola asi pred 20 lety a uplne jsem se svoji praci spokojeny nebyl, tak abych odhadl jestli se ma cenu do toho vubec poustet?
28. čvn 2017 11:07 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma racer dip na CBFku?

moje skúsenosti so striekaním sú naozaj mizerné.....ono úprimne keby som to robil druhý krát tak už by som bol múdrejší a na niektoré veci by som si dal väčší pozor keďže na fotkách to nevidno (ani z dvoch metrov to nevidno) ale zblízka nejaké nedokonalosti sú. Nie že by ma to nejak zvlášť štvalo, ale....
Zadné kapoty a predný blatník sú ako z katalógu - krásny rovný jednoliaty farebný povrch
Bočné kapoty a nádrž už také terno nie sú...nachytalo mi tam zrnká prachu takže je to o dosť drsnejšie
rozdiel bol v tom v ktorej časti garáže som striekal....nečakane to čo je hladké bolo úplne vzadu ďaleko od dverí a to čo nie je bolo vpredu....samozrejme že som mal vráta do garáže dokorán keďže bolo 30 stupňov a pri striekaní štvrtej vrstvy vonku prvý a posledný krát v ten deň zafúkal vietor a zdvyhol oblak prachu.....no čo budem hovoriť....tá piata vrstva to už neprekryla a viac farby už som nemal.....tak som to vyhlásil za umelecký zámer a je to tak ako to je B)
Druhá vec na ktrorú si určite dávaj pozor je dodržiavanie vzdialenosti spreja od toho čo striekaš....na spreji je napísané že by to malo byť cca 40cm a asi vedeli prečo to písali....jeden alebo dva stekance mám aj ja... :whistle:
Inak je to veľmi jednoduchá záležitosť ktorú pri dodržaní pár pravidiel zvládne fakt každý....čo sa dá odmontovať odmontuješ, čo sa nedá zamaskuješ, poriadne umyješ. poriadne odmastíš a striekaš pomalými rovnomernými ťahmi. je k tomu aj plno videí na youtube...napr:

pozor na prach, na vzdialenosť a na výber toho čo budeš striekať (aj tu nie je kvalita ako kvalita) a myslím že budeš spojný
PS: to čo je vidieť na druhej fotke nie je ešte príprava na striekanie, to je len to čo som zmontoval....tieto veci som si porozkladal po garáži a popodkladal od spodu aby neboli na zemi položené...keby som to robil druhý krát tak si to určite zavesím a striekam to tak (ďalšia rada B) )
28. čvn 2017 16:44 #13

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl interpetr pro téma racer dip na CBFku?

co se týče mě, tak já nikdy ani nedržel stříkací pistol v ruce. A vůůůůbec se nepovažuji za zručného, ba naopak. Jen to chce stříkat v opreavdu tenkých vrstvách, první tří nástřiky a pak ty další 3-4 silnější. Někde najdu nějaké fotky z toho jak jsem to dělal, je to už cca. 2 roky. Když to zvládnu já, tak každý.
28. čvn 2017 17:54 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma racer dip na CBFku?

presne to som chcel aj ja povedať že keď to zvládnem ja tak potom už každý :laugh: nebolo to nijak zvlášť zložité a ani časovo náročné....za jedno dopoludnie sa to dá v pohode zvládnuť pokiaľ je teplo...ja som napr začal od tých zadných plastov, potom bočné, potom blatník a potom nádrž, potom som sa napil a mohol som začať s ďalšou vrstvou (bolo fakt teplo takže to schlo pekne rýchlo).....netreba sa toho vôbec báť....budúci rok si to asi zopakujem ale tentokrát si dám pozor na tie veci čo som spomínal :whistle:
28. čvn 2017 22:01 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl interpetr pro téma racer dip na CBFku?

já se ani nějak se zakrytím ostatních částí netrápil. jakýkoliv nechtěný přestřik šel jednoduše utřít ředidlem. jen pozor, aby se nedostal to ředidlo do kontaktu s tou částí, kterou chtěl člověk mít opravdu nasříkanou :dry:
29. čvn 2017 16:35 #16

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.650 sekund