Náhradné zrkadlá

  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl cruelbody pro téma Náhradné zrkadlá

Tie zavazia su tam koli vibracii riadidiel? Nejak som teraz pozrel zopar videi a mam dojem ze su tam koli eliminacii vibracii.Ked sa vyberie von tak asi to bude vibrovat...mas nejake info o tom?
valer
20. říj 2018 20:24 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Náhradné zrkadlá

cruelbody napsal: Tie zavazia su tam koli vibracii riadidiel? Nejak som teraz pozrel zopar videi a mam dojem ze su tam koli eliminacii vibracii.Ked sa vyberie von tak asi to bude vibrovat...mas nejake info o tom?


Takže hoď si na plochu odkaz na rozkres řidítek CBF 600 S 2008 -tvoje (ale jinak je to stejný )
www.partsdepot.cz/originalni-dily/motork...2008/CBF600S/372815/
a když se podíváš ( jestli si dobře pamatuju - dělal jsem to kdysi před lety aniž bych tento rozkres viděl ,takže bádačka )
vyšroubuješ 22 , vyjmeš 12
kousek od konce řidítek po odchlípnutí gumové rukojeti je v řidítku dírka , do které zapadá čudlík z pojistky 15 - vem si kousek drátu ( svářecí , oklepaná elektroda nebo prostě volačo s háčkem na konci ) a po zatlačení toho čudlíku dovnitř trubky řidítka pojistku 15 háčkem vytáhni , zůstane ti tam 13 +11+ 14 . Z čehož 13 +14 jsou gumové ucpávky které drží č. 11 proti pohybu .
V mém případě vyjmutím č. 11 se žádné vybrace nepřidaly , přesto jsem č.11 vrátil , zaklepal je zpět co nejdál - tak aby mě zůstal prostor na gumovou ucpávku 13 a následně vnitřního mechanismu ukotvení blástrů .
21. říj 2018 10:48 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 4

Odpověděl cruelbody pro téma Náhradné zrkadlá

To je v pohode...viem ako to spravit len som chcel vediet aky maju tie creva presne vyznam....vsetko co vyrobca na motorku da ma nejaky vyznam
valer
21. říj 2018 11:23 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Náhradné zrkadlá

Pokial ja viem, zavazia sluzia:
1. ako ochrana pri pade, zavazie je relativne lacne a zachrani napr rukovat plynu atd
2. redukcia vibracii, resp zabrani aby riaditka nechytali rezonancnu frekvenciu od vibracii motora - ak su na koncoch, vibracie motora nemaju sancu rozvibrovat trubku so zavaziami na koncoch
3. v pripade Hondy CBF osobne myslim ze do istej miery redukuju efekt kmitania riaditok - viz uz velakrat tu diskutovany problem ktory sa definitivne vyriesi az vymenou lozisiek za kuzelikove
4. Design / styl
Poslední změna: 21. říj 2018 14:24 uživatelem boco818.
21. říj 2018 14:22 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Náhradné zrkadlá

Do koncov riadidiel som mal spataky na triumphe street triple. Iny dizajn, vsetky tieto su aj tak cina. Nemaju homologizaciu, zavazie sa "kvazi" s nimi dodava. Vyhlad nie uplne zly, ale strasne sklapas oci dole a stracas tak na dlhsiu dobu prehlad o diani pred tebou ako ked su vyssie. Ja som na triumpha siel s nimi koli dizajnu, pozri pripadne ako su na mv aguste, tiez velmi slusive. Otazne je, ako na cbf budu vyzerat bar end spataky vseobecne...

moped-slovakia.sk/zrkadla-moto/5865-zrka...r-end-lave-far-.html
Honda CBF1000FA
21. říj 2018 20:25 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

Moje závažíčka jsou teď z PE 1000 jako protektory... a když jsem cestoval mám z Al udělané na konce držáčky takže mi drží blastry… takže jsem závažíčka vyřešil … :silly:
Honda CBF 1000 RS:)
22. říj 2018 08:32 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.603 sekund