Náhradné zrkadlá

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Náhradné zrkadlá vytvořil uživatel macimir

Tak som tu zase s otázkou na skúsenejších...
Od kúpy CBFky mám problém s výhľadom dozadu. Ale dalo sa to ešte tak nejak prežiť. Ale potom ako som namontoval široké riadidlá (82 cm od M-style) už nevidím ozaj ani prd. Viem že existujú tie 4 centimetrové podložky od SWmotechu ale mám dôvodnú obavu že by aj to bolo asi málo. Takže teraz k otázke. Napadli ma tie malé zrkadielka čo sa dávajú na café racery namiesto závažičiek ale tie sa mi teda absolútne nehodia.Existujú nejaké zrkadlá ktoré by mali rovnakú koncovku namontovateľnú na CBF s tým že by tie zrkadlá boli širšie dlhšie proste použitelnejšie pre moju potrebu? Napríklad z inej hondy? Každý nápad sa cení
04. čvc 2017 21:05 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl cestak pro téma Náhradné zrkadlá

Zdar, existují delší zrcátka, které se montovaly na novější cbf (motory se vstřikováním). Ty, v kombinaci s podložkami SWmotech, by byly nejspíš pro tebe vhodný. www.motoretezy.cz/cz/e-shop/1375763/c762...vC8NQCFYu4Gwodl4cHjg
04. čvc 2017 23:04 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

výborný nápad....ďakujem :woohoo:
už len musím prekonať sám seba a dať 100€ dokopy "na skúšku" či to bude stačiť alebo nie....ale snáď by malo
06. čvc 2017 10:43 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Odpověděl boco818 pro téma Náhradné zrkadlá

Najdes na ebay alebo ak mas stastie na bazosi ;)
06. čvc 2017 16:10 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

No já bych se musel podívat jestli nemám jen levé jedno jsem už posílal davidovi tak teď nevím ale lehce škrábnutá tam možná jsou... delší už neseženeš... ty podložky mají smysl a když by jsi je prodloužil třeba navařil tak už se budou hrozně klepat a bude to na prd...já jsem to podložil a je to super... a jestli máš pocit že máš krátká zrcátka tak si jdi sednout třeba na S1000r tam jsem nastavení zrcátek raději vzdal a jel jsem tak aby ze zadu nic přijet nemohlo :evil: :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
07. čvc 2017 13:03 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

No ja som to nakoniec vymyslel celé trochu inak...
Zrkadlá presuniem z kapotáže na riadidlá :P Objednal som adaptéry ktoré sa montujú priamo na úchyt spojkovej a brzdovej páčky, takže to nebude tak biť do očí ako keby som ich montoval na riadidlá vedľa ešte.
www.motosvet.sk/product/drziak-zrkadla-p...pojky-a-brzdy-23411/
Zrkadlá som tiež objednal nové, nie presne tieto ale podobné
www.motosvet.sk/product/univerzalne-riad...lo-cierne-lave-3744/
Tým pádom podľa mojich prepočtov by mal mať zrkadlá ďalej od stredovej osi, takže si nebudem tieniť ramenami a nad úrovňou rúk, takže ak sú moje výpočty správne tak by som mal mať ničím nerušený dokonalý výhľad o tom čo sa deje za mnou.
PS: celé ma to vyjde na 33€ čo je ešte o niečo menej ako samotné podložky
Poslední změna: 09. čvc 2017 09:04 uživatelem macimir.
09. čvc 2017 09:04 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Náhradné zrkadlá

JinT napsal: No já bych se musel podívat jestli nemám jen levé jedno jsem už posílal davidovi tak teď nevím ale lehce škrábnutá tam možná jsou... delší už neseženeš... ty podložky mají smysl a když by jsi je prodloužil třeba navařil tak už se budou hrozně klepat a bude to na prd...já jsem to podložil a je to super... a jestli máš pocit že máš krátká zrcátka tak si jdi sednout třeba na S1000r tam jsem nastavení zrcátek raději vzdal a jel jsem tak aby ze zadu nic přijet nemohlo :evil: :evil:

Ten samy problem jsem mel na 1000SX.
Problem je kdyz ma nekdo ramena pres cely zada :)
09. čvc 2017 11:06 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

Ahoj tak nevím zda si udělal dobře Honda má totiž dobře tvarovaná zrcátka tahle různé patvary nekonec moc nastavit nejdou ta BMW S1000r to měla na řídítkách na takto krátkých ramínkách jinak se budou klepat... a nic jsem v nich neviděl je potřeba si uvědomit že pak jsou níž a v oblasti řídítek má člověk ještě ruce roztažené ale když ti to pomůže a hlavně se ti to bude líbit proč né... litry mají i úchyty v těchto místech... ale mě přišlo to rozšíření úplně dostatečné a navíc to pořád dobře vypadá. přijeď na nějaký sraz aŤ sito prohlédneme... ale myslím, že bylo řešení dřív obsednout nějakou šestku s podložkami a viděl by jsi jak to funguje... ale budeš asi první šestka s zrcátky na řídítkách :woohoo: nebo já ji ještě neviděl ale mojí motorku také druhou nepotkáš :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
09. čvc 2017 16:34 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

Odpověděl macimir pro téma Náhradné zrkadlá

inak včera ma to prvý krát tiež napadlo že či si nebudem namiesto ramien vidieť lakte keď ich dám na riadidlá. Ale keďže je to už objednané tak sa nechám prekvapiť a ak zistím že je to blbosť tak to predám ďalej a objednám tie podložky a zrkadlá sa presunú tam kde patria. :whistle: Podložky som chcel objednávať pôvodne keď som ešte mal originál riaditká a tam viem že je to dostatočné riešenie, ale keď som nahodil nové riaditká (82cm) a zistil som že mám ruky roztiahnuté o poznanie viac a už si ozaj prekrývam celý pruh za sebou tak som nadobudol pocit, že keby som dal podložky tak sa výhľad dostane na tú pôvodnú úroveň (bez podložiek s úzkymi riadidlami) :dry: rozdiel v šírke je evidentný už od pohľadu :)


preto som hľadal alternatívne riešenie. Nakoniec si nalepím na prilbu to smiešne spätné zrkadielko čo používajú dôchodcovia na bicykloch :laugh:
tých zmien a úprav je tam už požehnane (www.motorkari.cz/motorka/?mid=108515), takže zmena zrkadiel už sa stratí a rád sa zúčastním nejakého zrazu aby sa to dalo obzrieť a vypočuť naživo B)
Poslední změna: 10. čvc 2017 09:47 uživatelem macimir.
10. čvc 2017 09:19 #9

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Náhradné zrkadlá

Hele já mám taky širší řídítka je to jedna z úprav které jsme udělal a podložky mi stačí... jinak na motorkách co jsem jezdil obzvlášť když mají kulatá zrcátka bylo dost běžné se občas naklonit nebo uhnout ramenem... proto mě mile překvapil tvar jaký má CBF zrcátko... je asi normální se trochu na motorce pohnout pro lepší přehled za sebou není to přeci jen auto nebo náklaďák kde máš celou dobu rozhled do zadu...

Jak to bylo řečeno ve filmu co je za mou mě nezajímá řekl závodník a ukopl zrcátka u ferrari :woohoo:

Jsem zvědavý jakou uděláš zkušenost já jsem spíš řešil aby v nich bylo něco rozpoznat abych poznal zda za mnou nejedou policajti... atd... prostě je pro mě důležité ať se neklepaj jako drahej pes a to přehnaně dlouhá ramínka nebo špatně upnutá zrcátka dělají, ale uvidíš :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
10. čvc 2017 17:40 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 1.143 sekund