pancierové hadice?

  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 1

pancierové hadice? vytvořil uživatel macimir

Zdravím vospolok....
už "dávno" som nič nešpekuloval a tak ma napadla ďalšia vec...
Máte niekto na CBFke pancierové hadice? Je to investícia ktorá sa vyplatí čo do funkčnosti, alebo...? Nieže by mi nestačilo ako CBFka brzdí, ale nejak nie som zmierený s tou "žuvačkoidnosťou" prednej brzdy...
31. čvc 2017 14:16 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma pancierové hadice?

Ja uz o to premyslim par let :)
31. čvc 2017 16:01 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma pancierové hadice?

Já mám pancéřové hadice ale zároveň jsem dělal i 4pístky a kotoučem mám 320mm s radiální brzdovou pumpou...takže efekt asi ano... každé zlepšení musí být znát.
Honda CBF 1000 RS:)
01. srp 2017 13:12 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma pancierové hadice?

Nechal jsi je deat na zakazku?
A mas predni i zadni?
01. srp 2017 17:35 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma pancierové hadice?

ne mam jen přední zadní byla podle mě OK ale já mám kotouč vzadu 265mm a dva pístky...
předek jsem měl originál dávalo to v pohodě z KTM Duke 990 byla stejná délka vyšlo to i vidlice jsou jen o 9mm kratší takže pohoda... ale vím že se dělají normálně na potřebnou délku... jen bacha jsou dost krutý na tvarování a třeba já použil i speciální držáky co tam patří...
Honda CBF 1000 RS:)
02. srp 2017 09:01 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 33
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Mytakes pro téma pancierové hadice?

Ahoj, já jsem si nechal udělat pancéřky loni v Goldfrenu, nakonec na zadku mám i jejich destičky (směs S3). Na přední se výměna projevila víc, řekl bych ale i tak budu muset asi udělat i pumpu, zadní na tom nebyla špatně ani před výměnou. (používám Syntol 265 plus) Byl jem s originály ve výrobně a tak za půl hoďky jsem odjížděl s novými, použili se původní úchyty.. a u přední jsem si nechal trochu upravit uhel vývodu, aby "líp" pasoval.
02. srp 2017 15:24 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma pancierové hadice?

Objednal som pacieraky od anglicanov Hel, na celu moto. Po 7 rokoch som chcel zmenu hadic, kedze po 4 je odporucana vymena, volba bola jasna-panciere. Cena kompletu na abs 320e, momentalne v 10% zlave. Instalacia jednoducha, vzadu cista gynekologia, kedze sa napajaju dve hadice pod abs modulom, ja som vyberal na montaz aj zadny tlmic, kedze sa menil aj ten. Spracovanie super, koncovky presne sedeli. Mimo toho som objednal aj spojkovu hadicu, dojmy napisem na jar B)
Honda CBF1000FA
Díky: Rishor
01. pro 2018 13:24 #7

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma pancierové hadice?

No po podvozku napisem nieco aj k hadiciam. Bozinku, to je rozdiel! Ak som pri zmene podvozku nezaznamenal nejaky zasadny rozdiel, pri brzdach ano. Spolu so spojkovou hadicou je to celkom vo verzii s abs cenovy randal, takmer 400e ale za mna sa tato investicia oplati. Spojka stratila tu svoju gumovost, ide krasne lahko, dokonca som sa hral uz s jednym prstom s nou. Je presna, citatelna a hlavne davkovatelna-a to na relativne kratkej drahe. Pri tomto sa odpichnem aj u brzd. Rovnake superlativy viem pouzit aj pri nich-davkovatelnost, jemnost, aj ostrejsi nastup ci citatelnost. Bezne situacie riesim jednym prstom a to podotknem, ze neboli na okruhu, koli ktoremu som ich primarne kupoval-vadnutie. Cakumprask, tuto investiciu hodnotim velmi pozitivne. Samotnou kategoriou je aj zadna brzda, ktora presla z povodneho rezimu on/off do ozaj davkovatelnej brzdy a da sa s nou krasne pracovat.
Honda CBF1000FA
06. bře 2019 08:18 #8

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma pancierové hadice?

K brzdovke napisem, ze do brzd aj spojky pouzivam dot 5.1 namiesto povodnej 4ky. Tu vam dam kratky popis kvapalin, najma ak budete robit v tomto "upgrade" oblukom sa vyhnite dot 5!

Kvapaliny DOT 2, DOT 3 a DOT 4 sú spolu kompaktibilné, no DOT 5 nie je možné miešať ani nahradiť žiadnou inou kvapalinou, a to práve kvôli zloženiu brzdovej kvapaliny. DOT 5 je silikónová a ostatné kvapaliny sú polyetylenglykolové. Kvapalina DOT 5.1 je vyrobená na rovnakej báze ako DOT 4 a jej použitie je vhodné pre extrémne podmienky. Vďaka tomu že je DOT 5.1 vyrobená na polyetylenglykolovej báze, je možné miešať ju s kvapalinou DOT 4. Všeobecne platí, že brzdové kvapaliny ktoré sú označené vyšším číslom, sú kvalitnejšie, lepšie a vhodnejšie na náročnejšie podmienky ako tie s nižším číslom.

Este zaverom doplnim, ze dot 5.1 oproti 4 dviha suchy bod varu o 30C a mokry bod varu o 25C a neposkodzuje tesnenia, cize nie je problem ju pouzit.
Honda CBF1000FA
Díky: Luhamoto
Poslední změna: 06. bře 2019 08:45 uživatelem Pito.
06. bře 2019 08:44 #9

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma pancierové hadice?

Ten rozdíl by mě docela zajímal. Na motorce s pancéřovkama jsem už jel, ale nemám to přímé porovnání na jednom modelu se stejnýma brzdama. Rozhodně je to jedna z investic, o které bych výhledově uvažoval.
06. bře 2019 18:16 #10

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.933 sekund