pancierové hadice?

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma pancierové hadice?

Luha, ja okrem tohto porovnania tiez nemam. Predtym street triple rx mal panciere od zakladu ale aj radialku pumpu s strmen. Spolu s inou vahou to brzdilo neskutocne, ale aj kusavo. U mna hral rolu aj vek a znova gumene neprichadzali do uvahy :) Som samozrejme zvedavy este, ako sa to bude spravat najma ak sa bude brzdit casto a z vysokych rychlosti, ale to bude az na okruhu testovanie. Toto je taky prvy dojem po par jarnych jazdach ;)
Honda CBF1000FA
06. bře 2019 21:05 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma pancierové hadice?

změnou brzd u CBF z ní uděláš uplně jinou motorku... hadice těžko posoudit... když jsem předělal brzdy měl jsem úplně jiný pocit z jízdy.

Jsem zvědavej teď protože brzdy budou opět o level výš a to jsem si myslel... že už to nejde výš... v nějakém videu od Bremba jsem zjistil, že jsem už na levelu 5 tedy Brembo Pumpa, panceřové hadice, Brzdiče monoblock M4(ty mají tedy jestě nějaké sestřičky co jsou starší a vyspělejší), Korouče T-drive, Desky sintrované ještě streetlegal, lehká kola, a keramická ložiska...Snad se vše podaří zdárně doladit a díky Keithovi a Petrovi kteří se na letošní evoluci podílí se vše sesadí... Pak už nebude moc kam jit krom těch zmíněných čelistí... a jsem právě zvědavej na tu dávkovatelnost aby už to nebylo až příliš jedovaté... Pumpa má tři možnosti změny účinnosti a ještě pro kažnou změnu pístku takže celkem šest nastavení chodu... a to už je hardcore.... kdo to otestuje :evil:
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 07. bře 2019 14:53 uživatelem JinT.
07. bře 2019 14:52 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma pancierové hadice?

Jintro s testem neříkej dvakrát, určitě by se našlo spousta zájemců. :woohoo:
07. bře 2019 17:26 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma pancierové hadice?

Pito napsal: No po podvozku napisem nieco aj k hadiciam. Bozinku, to je rozdiel! Ak som pri zmene podvozku nezaznamenal nejaky zasadny rozdiel, pri brzdach ano. Spolu so spojkovou hadicou je to celkom vo verzii s abs cenovy randal, takmer 400e ale za mna sa tato investicia oplati. Spojka stratila tu svoju gumovost, ide krasne lahko, dokonca som sa hral uz s jednym prstom s nou. Je presna, citatelna a hlavne davkovatelna-a to na relativne kratkej drahe. Pri tomto sa odpichnem aj u brzd. Rovnake superlativy viem pouzit aj pri nich-davkovatelnost, jemnost, aj ostrejsi nastup ci citatelnost. Bezne situacie riesim jednym prstom a to podotknem, ze neboli na okruhu, koli ktoremu som ich primarne kupoval-vadnutie. Cakumprask, tuto investiciu hodnotim velmi pozitivne. Samotnou kategoriou je aj zadna brzda, ktora presla z povodneho rezimu on/off do ozaj davkovatelnej brzdy a da sa s nou krasne pracovat.

No ja spojku ovladam standartne jednim nebo dvema prsty, tak to bych asi rozdil nepoznal ze :)
08. bře 2019 04:52 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma pancierové hadice?

já musím říct, že jsem přistoupil i předělání spojky a to u CBF nejde nejhůř... šlo o to že na konci 20min jsem už měl na okruhu křečka... soustředění a mačkání spojky v rychlém rytmu mě prostě vadilo... a to jsem mačkal jen dolu... přeci jen mám kratší prsty a nastavit blíž už mi nešlo protože se nevypínala dobře.
Honda CBF 1000 RS:)
08. bře 2019 07:54 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma pancierové hadice?

Jindro no som zvedavy ako to budes mat v zavere odladene. Mne osobne trebars brzdy na triumphe az vadili. Na okruhu boli vyborne, ale v beznej premavke-co ja viem... Islo prave o tu kusavost. Zatiahol som, 2mm nic a naraz prislo vsetko. Cbfka ma brzdy s jemnym nastupom a postupne davkovatelne, vsetko je citatelne. Ale to vravim iba moj nazor, 100 ludi 100 chuti ;)
Honda CBF1000FA
08. bře 2019 08:27 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma pancierové hadice?

tahle pumpa by to měla řešit vačkou mění průtok a ovládání tedy opravdu jsou tam jízdní režimy pro pumpu... než jsem dal ty 4pískové brzdy taky jsem si myslel že brzdí... ale i ty se umí utavit... takže šlo spíš o stejný nebo ideálně hodně podobný brzdný účinek a taky co si budeme povídat šlo i o vzhled... protože na rovinu i na okruhu platí kdo brzdí je druhý a cílem je spíš se naučit brzdit správně než hodně...
Honda CBF 1000 RS:)
08. bře 2019 12:06 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.456 sekund