Stabilizace kamery - vibrace

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

během jedné rozjížďky jsme dvakrát předjížděli celou skupinu pomalých mají interkomy a domluvíte se vím, že se to dělalo ale pokud jsi v nejrychlejší skupině tak se naopak musíš držet toho před sebou a netrhat rozjížďku to bylo i tak pro někoho problém... během tří rozjížděk se ale nejelo na plnou rychlost nikde hlavně né na rovinkách tam se většinou čekalo nebo naopak předjíždělo pomalé... zatáčky se řešil průjezd apex atd... během jízd jsme jezdili časy okolo 2:50 takže pohodové tempo podle mě na tu šestku můžeš jezdit tak 3:15 +/- 3:20 za normálních okolností jí neřadím ani na cílovce takže za mě jsem se nesetkal ani na agenturovém ježdění ani tady, že by nás trénovali ve stopě a plynulosti tady je předpoklad, že už to umíš... byly další 4skupiny pomalých a tam to asi dělali.

Jinak zažil jsem to na Sosnové, když nám ukazoval stopu tak jsme jeli jeden kvalt bez brz abychom pochopili stopu... ale Brno má tolik stop že to se nám ani nesnažili ukázat...
Honda CBF 1000 RS:)
18. čvn 2018 08:46 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Tak my jeli myslim ze ve 3 nebo 4 skupinach, samo ze tenkrat nikdo pomalu nevedel co je to intercom :)
Za vedoucim jsme se postupne vystridali nekolikrat vsichni, stylem casovky na velodromu(prvni pak posledni a postupne zas na prvniho)
A presne jak pises, zakaz pouzivani obou brzd bylo. To me sralo, kdyz nekdo predemnou mel v zatacce nohu na brzde a poblikaval :S
Pak se vzdy pokecalo a zase par okruhu a pak 1,5 hodky volnych jizd.
Asi to vymakali :woohoo:
Poslední změna: 18. čvn 2018 16:45 uživatelem Mefisto.
18. čvn 2018 16:43 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

to jo máš tři jízdy po 25min mezi tím 5min pauza a pak poslední jízda takže to je rychle vydělané prachy navíc v době kdy už je okruh normálně zavřený protože je slunce tak dole že je to nebezpečné... a při nájezdu na stadion vidíš uplný … to mě teda dost štvalo naštěstí pro nás nám slunce zapadlo... za mraky a tím pádem to bylo super ovšem pro mě to bylo fyzicky skoro za hranou protože bez jídla tím pádem bez energie...
Honda CBF 1000 RS:)
18. čvn 2018 17:56 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Erneste a Jindro, chtěl jsem se zeptat, jestli by jste mi poslali vaše foto z Brna. Pokud jste si stahovali z okruhářů. Uložil bych si je k těm svým. Případně pokud by byl zájem, můžu poslat ty své, co jsem si stáhl.
25. čvn 2018 22:55 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Ahoj
hele já si táhnul jen toho avatara co jsem si tady teď nahrál ale ernest má tu společnou... jestli budeš chtít tu mojí pošli mi přes SZ email ale má to 8mega
Honda CBF 1000 RS:)
26. čvn 2018 06:23 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.461 sekund