Stabilizace kamery - vibrace

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

čoveče mě to nejde pustit
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 11:51 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Zkus znova, nejprve tam skočilo soukromé i když jsem zatrhl veřejné. Zkusil jsem to znova nastavit - svítí mi jako veřejné. Zkus teď.
14. čvn 2018 12:09 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

ten záběr na koleno je super ikdyž bych měl strach že se ti ten slider na tom textilu otočí.. ale jinak škoda, že není víc vidět dopředu to má Ernest v podstatě stejné to video podle mě to trochu ztrácí dynamiku a prostor škoda, že nás nenapadlo to dát na můj čumák mám tam držák... ale kamera umřela... v moři... jinak jsem zvědavý ne Jirkova videa má kameru také na čumáku...
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 12:22 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Slider na textilu je vyzkoušený už dávno. V momentě, kdy jdeš na koleno, tak se ty kalhoty jakoby skřípnou nohou. Kolenní chránič dosedne na koleno a nejde s tím hnout. Žádný pohyb tam necítím.
14. čvn 2018 12:27 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Dobry. Co to razeni, to ma byt jako bez spojky? :laugh:
Poslední změna: 14. čvn 2018 15:41 uživatelem Mefisto.
14. čvn 2018 15:36 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Mefisto napsal: Dobry. Co to razeni, to ma byt jako bez spojky? :laugh:

Si to vyzkoušej na své CBF. V těchto otáčkách mi malinko spojka klouzne, i když trocha uklapnu. Ale na šestce moc ubírat otáčky nemůžeš, to pak hodně ztrácíš power. :laugh:
14. čvn 2018 16:09 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Jinak mefisto skoro jsem doufal že se taky na sraze ukážeš a buď jsem tě přehlédl na seznamu nebo tam nejsi mohli jsme porovnat stroje... To je sakra škoda...
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 19:51 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Jinak já jsem podle zvuku skoro usoudil že jsi ve stresu tak ti práce se spojkou nejde :woohoo: že to je cíl asi ano je slyšet že se v otáčkách držíš ale podle mě technika řazení bez spojky je ještě trochu jinak ale nikdy jsem to nezkoušel a viděl jsem jen asi dvě videa a už to neřeším mám quickshifter :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 19:53 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

JinT napsal: Jinak já jsem podle zvuku skoro usoudil že jsi ve stresu tak ti práce se spojkou nejde :woohoo: že to je cíl asi ano je slyšet že se v otáčkách držíš ale podle mě technika řazení bez spojky je ještě trochu jinak ale nikdy jsem to nezkoušel a viděl jsem jen asi dvě videa a už to neřeším mám quickshifter :woohoo:

Na CBF řadím vždy se spojkou, řadit na CBF bez spojky je podle mě blbost (Quicksifter nemám). Pokud by mi šlo o zvuk, více bych uklapnul a pomaleji přidával plyn, ale záměr byl jiný, řadit více pod plynem - šestka je líná vrána. Při deceleraci - podřazování je slyšet plynulost a pomalý nástup.
14. čvn 2018 20:39 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Hele bez spojky to jde určitě na všem ale chce to cvik a já se to učit nechtěl i u quickshifteru mám problém se správnou pozici radicky a správným razantním zařazením proto ho používám výhradně při plné palbě a čím větší otáčky tím lepší bohužel mezi 5-6to už většinou tak nekotlim a nebo musím ještě snížit radicku protože tam prostě padá neutrál a to je o rozsapnuti motoru to mě docela sere... Přes zimu už chystám poslední úpravu větší výfuk a přeskládat spajzku CBF má hodně dlouhou jedničku a dvojku a zbytek je tak nějak jalovej potom při utažených zatáčkách do kopce musím až na jedna a to je fakt opruz.... Ale každý ať si rádi jak umí... Mě to zaujalo ale když to mas vychytaný...
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 20:50 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.858 sekund