Stabilizace kamery - vibrace

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Jen upřesnění. Přeřazuji, když mám uklapnuto, ale pouštím spojku rychleji a rovněž rychleji přidávám plyn, proto má motor rychlejší otáčky. Ano, určitě zařadíš i bez spojky, ale připadá mi to naprosto zbytečné, zvyšuje to jen riziko, že něco odejde. Šestka se musí prostě točit furt, od jedničky až na šestku. Má jinak poskládanou převodovku, nemá takový kroutící moment a ani výkon. Jak trochu uklapneš, tak se to na 5 a 6 sbírá velice neochotně a to se bavíme 8 000 ot./min a více.
Takže pro mě okruh znamená řadit 4,5,6 a otáčky 7tis. a více.
Tuším, že jsi říkal, že jsi řadil nižší rychl. stupně. Jak jsi řadil ty a v jakých otáčkách, na tvém litru?
14. čvn 2018 21:17 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Hele většinou jedu do plných ale za cilovkou když projedu první zatáčku jedu do plných 5-tku tzn215 pak brzdy na 3 a dolů už jen jednou z kopce 4-ku celou pasáž C-cko a dolů na trojku zatím bez brzd pak ke svoncovce někdy 4-5 opět do plných tam už opět na 3 a s-ko do kopce 2 pak opět 3-4 do plných a až na cílové max 5-tku opět 220max je to jiná já nemůžu dole na okruhu řadit jedu 3vetsinou ... V plném rozsahu otáček dolů meziplyn nahoru bez spojky
Honda CBF 1000 RS:)
14. čvn 2018 21:39 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

V jakém pásmu otáčkách se pohybuješ?
Teď se dívám na otáčky na BMW 1000 RR a tam ten rozsah je někde jinde, ze dvojky ze 130 km/hod. točí až 185 km/hod. široké pásmo otáček a zátah. Ale jak se dostane na 3-4-5 tak je s otáčkama taky v hodně úzkém pásmu. Šestku vůbec nezařadí.
Poslední změna: 14. čvn 2018 22:16 uživatelem Luhamoto.
14. čvn 2018 21:52 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

Luhamoto napsal: Na CBF řadím vždy se spojkou, řadit na CBF bez spojky je podle mě blbost (Quicksifter nemám). Pokud by mi šlo o zvuk, více bych uklapnul a pomaleji přidával plyn, ale záměr byl jiný, řadit více pod plynem - šestka je líná vrána. Při deceleraci - podřazování je slyšet plynulost a pomalý nástup.

Tak co se plynulosti tyce tak v motoskole jsme jezdili celej okruh na sestku :)
Co se tyce razeni bez spojky, tak ho pouzivam minimalne, ale na litru to tam skace jak na bezicim pasu, aniz by byl slyset nejaky nepatricny zvuk. Jen je to potreba vychytat.
Omlouvam, se sestistovku, jsem mel jen skutr :)
16. čvn 2018 05:57 #34

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

JinT napsal: Jinak mefisto skoro jsem doufal že se taky na sraze ukážeš a buď jsem tě přehlédl na seznamu nebo tam nejsi mohli jsme porovnat stroje... To je sakra škoda...

Jelikoz je pro me vsedni den stejny jako So, Ne ci svatek, mam omezeny pocet moznosti ucastnit srazu, nebo spis nejsou kdyz bych ja mohl, takze nestiham ani ty nase www.maxici.cz :)
Navic mame zrovna v tomto terminu sraz "Beskydy - Oderské vrchy 15.6.-17.6.2018"

A ja ted zacinam posilhavat po strojich typu Triumph Tiger 1200 Explorer :)
Poslední změna: 16. čvn 2018 06:53 uživatelem Mefisto.
16. čvn 2018 06:06 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

No čoveče na sestku by jsi za Abrahamem v nejrychlejší skupině asi tezko stíhal :woohoo: i kdyby jsi měl triumfa :woohoo: :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. čvn 2018 00:34 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

JinT napsal: No čoveče na sestku by jsi za Abrahamem v nejrychlejší skupině asi tezko stíhal :woohoo: i kdyby jsi měl triumfa :woohoo: :woohoo:

Proc myslis, nejde o rychlost, ale o plynulost i kdyz nevim jak to delaj ted, ja tam byl uz pred nekolika lety
Je teda pravda, ze nekolik, tech hodne rychlejch odvazela z trati dodavka :)
Poslední změna: 17. čvn 2018 06:05 uživatelem Mefisto.
17. čvn 2018 06:02 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

No na okruhu jde vždy trochu o rychlost takže asi proto se občas padá pokud krouzis trochu na čas zapomeň na sestku prostě radis brzdis tak akorát je jedna zásada jak jsi brzdil a v zatáčce už musíš přidat udělal jsi to špatně tahle naše skupina už nesla trénovat plynulost nebo poznávat stopu učili jsme se koleno a zrychlovat pokud jsi tam poprvé vím že ty pomalé skupiny jedou na jeden kval bez brzd...
Honda CBF 1000 RS:)
17. čvn 2018 16:04 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Stabilizace kamery - vibrace

nevím jestli to bude vidět pokud pujde ten odkaz... tak takto nás vyfotili... byly jsme na okruhu dvě CBF a od teď si určitě ostatní myslí, že to je nějaká sportovní divize protože obě jezdili na koleno :woohoo: :woohoo:
www.okruhari.cz/cs/fotogalerie/motoskola-11-6-2018

Můžete si vyhledat dle čísla 33 a 36
Honda CBF 1000 RS:)
Poslední změna: 17. čvn 2018 17:23 uživatelem JinT.
17. čvn 2018 17:22 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

Odpověděl Mefisto pro téma Stabilizace kamery - vibrace

JinT napsal: No na okruhu jde vždy trochu o rychlost takže asi proto se občas padá pokud krouzis trochu na čas zapomeň na sestku prostě radis brzdis tak akorát je jedna zásada jak jsi brzdil a v zatáčce už musíš přidat udělal jsi to špatně tahle naše skupina už nesla trénovat plynulost nebo poznávat stopu učili jsme se koleno a zrychlovat pokud jsi tam poprvé vím že ty pomalé skupiny jedou na jeden kval bez brzd...

Ja tam byl pred 7 lety, takze se mozna neco zmenilo, ale jelikoz jely naraz 3 skupiny, nemohla jedna zavodit a dalsi jet na kochacku
Na plno se jelo ale v zaverecne hodine
Poslední změna: 17. čvn 2018 19:24 uživatelem Mefisto.
17. čvn 2018 19:23 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.590 sekund