Helma Held H-C3 aka Schuberth C3

  • Příspěvky: 272
  • Obdržená poděkování 11
Tiež poškuľujem po niečom novom, lepšom :blink: ...v mojom prípade by som uvital, aby som v nočnej hmle nemusel otvárať prilbu a v rannej hmle a ostrom slnku vidieť aspoň na pár metrov :dry: ... už som pár tipov dostal, napr. jazdiť keď je pekne a hlavne v čase po 10:00 a do 18:00 :S , kedy žiadnu hmlu a ostré slnko nezazijem...ale vážne, asi by som skúsil tu pro schubert :whistle:
CBF 600 SA 2004
17. říj 2018 21:08 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Helma Held H-C3 aka Schuberth C3

Pokud nechceš mlžení musíš mít helmu s dobrou micro ventilaci a pinlokem typ a značka helmy je skoro jedno... Ale ty dve věci si pohlidej
Honda CBF 1000 RS:)
Díky: Rishor
17. říj 2018 21:39 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 246
  • Obdržená poděkování 22
A jak dobre se da koupit a za jake ceny ruzne soucasti, typicky plexi, nejaky gumovy deflektor, vnitrni vycpavky...
Ja mam strasne prastarou Arai RX-7 z roku 2006 a tech plexi a dalsich doplnku jsem jiz koupil za cenu vice helem (a i kdyz se tento typ uz mnoho let nevyrabi, tak Arai porad vsechny nahradni dily prodava.
Plati tohle i u schubertha? Ja uz casem budu muset taky inovovat.
Díky: Rishor
18. říj 2018 15:55 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 924
  • Obdržená poděkování 44
Já mám vousatou C3 asi tak z roku 2010. Plexi je stejné jako no stále vyráběnou C3pro. Navíc mám pocit, že tu C3 lze taky stále koupit pod označením C3 Basic. Takže I po milionu let je vše dostupné. Ale žádná lace.
Praha - CB 1300 SA (2008)
CBF 1000 ABS (2006)
www.vanisti.cz
Díky: Rishor
18. říj 2018 16:39 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 1008
  • Obdržená poděkování 72

Odpověděl Malp pro téma Helma Held H-C3 aka Schuberth C3

Šubrtku C3 mám z r.2010-2011- 1x výměna odřeného plexi, 1 x slunkem zvlněná clona - plexi , 2 x měněný pinlock - časem přestane řádně dosedat a jde tam prach , objeví se muška a propouští mlžení . Všechny tyto díly jsou bez problému k dostání .

Pokud bych někdy mněnil , tak skoro jistě za C 3 Pro .
Díky: Rishor
Poslední změna: 18. říj 2018 20:09 uživatelem Malp.
18. říj 2018 20:07 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Helma Held H-C3 aka Schuberth C3

Hele já jsem u své Next XR1 carbon také měnil díly více méně jsou dostupné tedy měnil objednal jsem si pinlock a než přišlo plexi tak jsem ho někam dal... tak jsem objednal nový a ztratil jsem plexi...takže tak v současné době vím kde mám plexi… ale nemám pinlock takže se dá říci že od 2011 pořád původní... vše a pinlock se mi podařilo znovu nasadit a funguje... na starém plexi… mám ty přilby dvě... Klára tolik nejezdila takže teď dojíždím její plexi…. A stane se to, že přilby buď pošlu dál... jestli si je někdo bude chtít vzít třeba na motokáry(mají super pratelný vnitřek atd..)... ale na motorku budu kupovat nové jde o to, že materiály evidentně stárnou a křehnou... a u přilby nechceš řešit, že mohla být v lepší kondici... takže koukám po něčem novém bohužel jsem se fakt rozmlsal a vše co má víc jak 1200g se mi moc nelíbí... takže to je docela náročný výběr...
Honda CBF 1000 RS:)
19. říj 2018 08:27 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.457 sekund