Podvozok Hyperpro, Ohlins, YSS,...

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Já ho mám jen jsem ti psal, že si nejsem na 99% jistý, zda to lze na tlumič co byl vyroben bez něj... každopádně to doma bezpečně neuděláš. Tu výměnu... stahnout pružinu atd...


Honda CBF 1000 RS:)
17. pro 2018 10:38 #71

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Já jen neměl ten obrázek že to dávají na jeden držák pod zadní stupačku takže je mám každý na jiné straně a držák vlastní konstrukce :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
17. pro 2018 10:39 #72

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Tady máš ten kroužek...na tlumiči co mi zustal
Honda CBF 1000 RS:)
17. pro 2018 10:42 #73

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
JinT

Ja už mám na CBF 1000 rok 2007 namontovaný tlmič Ohlins HO 044 a chcel som doplniť hydraulický krúžok? MOTOMAXX ktorý sa venuje predaj-servis , Ohlins
Odpovedal že na HO 044 konštrukčne nie je to možné.

som u konca
17. pro 2018 17:57 #74

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Jo tak to sorry za to může ta slovenština já si nevšiml nie .... Já přečetl jen.... je možné.... Proto jsem ti psal že si tím nejsem jistý takže bohužel jinak bych ti kroužek mohl nabidnout :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
18. pro 2018 23:05 #75

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Já mám typ HO 808 pro Hondu CB1000r ale ta investice je brutální to je fakt ikdyz na motorce to udělalo asi největší změnu...
Honda CBF 1000 RS:)
19. pro 2018 22:50 #76

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Par poznatkov po niekolkych jazdach s novym Hyperpro streetbox. Podvozok som testoval zatial vramci pocasia, cize ziadne hlboke naklony :laugh: Nastaveny staticky sag podla vyrobcu, dynamicky je LTT na vrchnej hranici statickeho, cize pruziny na 90kg bezneho europana su slabe, s vyssou vahou by som asi do toho podvozku nesiel, resp ak clovek jazdi nabaleny alebo s ladvinkou. Teda ak sa nechce ukrutit na predpatiach pruziny. Oproti seriovemu podvozku je citit zlepsenie (moj seriovy nebol v zlom stave, predok rok od repase, cize nebola vymena za nefunkcny original), ale zatial nejako si z toho na zadok nesadam. Najviac co ma prekvapilo je vzadu zdvih 15mm, ktory je hned obmedzovany dorazom. Ten predpokladam sa sprava progresivne, co na cestu kde chce clovek co najviac linearny priebeh... No odvareny z tohto riesenia nie som-zobralo to hodne zo zdvihu, ktory sa bezne pouziva. V praxi, ak idem po relativne rovnej ceste, bez vacsich vymolov, pruzok na indikaciu zdvihu tlmica je na tom doraze padnuty. Co teda tiez hodnotim pozitivne je, ze je tam pruzok :laugh: Zatial asi tolko, cakam na teplejsie dni kedy to otestujem na okruhu pripadne v rychlejsom tempe.
Honda CBF1000FA
06. bře 2019 08:11 #77

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.779 sekund