Podvozok Hyperpro, Ohlins, YSS,...

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Já mám taky Ohlins to jsi snad viděl jak se nastavuje.. Kroužkem a hydraulicky nesmíš šetřit jsou tam dvě možnosti... to damé dělá i třeba Bitubo…

Problém je zda předek tedy pružiny něco řeší v nenastavitelných vidlicích... tam bych byl skeptik ale u klasické CBF koncepce nemáš moc na výběr...
Honda CBF 1000 RS:)
29. říj 2018 11:40 #11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Jasne ako ked mas vyvedeny ovladac tak ako ty, neni problem. Len ked ovladac nie je moze byt problem a dost velky-ale to sme sa bavili spolu....

Ked som bol s Darom robit nadrz merali sme podvozok v seriovke na 600vke s tym, ze hodnoty boli v zaklade od vyrobcu. Merali sme zaklad - staticky a dynamicky sag. Neviem ako to je nastavene (okej okej, snad na 50kg jazdca :laugh: ), ale v podstate na klasickeho, trochu muznejsieho europana zaklad nenastavis, ako je treba. Vychadzali sme z hodnot vyssie spomenutych...
Honda CBF1000FA
29. říj 2018 11:57 #12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Já vím mě to povídej na tom mém podvozku to už nastavit lze ale vysel jsem z hodnot CB 1000r a přidal jsem 20% a mohla být zadní pružina ještě silnější ale asi nelze chtít nastavovat ság na prázdnou nebo úplně plnou moto takže vždy trochu kompromis ale jak jsem ti už psal pokud investovat tak připlatit a vzít kroužek pružinu nastavujes pořád i podle silnice
Honda CBF 1000 RS:)
29. říj 2018 15:57 #13

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Predek je znatelny rozdil jiz jen pri vymene pruzin.
Zadni pruzina se objednava podle kil na ktery ji chces, rozdil mezi jezdcem a jezdcem a spolujezdcem a popripade i bagazi je dost velky. I ja i kdyz jsme to zkouseli nekolikrat bych nakonec mohl mit i tvrdsi.
29. říj 2018 22:48 #14

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Předek bude znatelný při výměně oleje a jakékoli pružiny ruku na srdce dost se na něj kašle a servis je od 10tis do 20tis podle najezdu...takže si v podstatě stále zvykáš na špatný vlastnosti a pak skočíš na funkční vidlice je to jak jiná motorka... zadek jsem měl taky přesně na Váhu ale né jezdce ale poměrem od standartního nastavení ale jak píšeš mohl jsem jít výš.... je otázka co potom umí udělat a zda by pak příliš tvrdá pružina fungovala když je moto prázdná a chceš se opravdu svézt... v tu dobu by měla být zhruba okolo středu své funkční pozice můj názor... a je fakt že jak jezdíš tak v podstatě furt přitvrzuješ... pak vlítneš na okresky a já už šroubuju zpět... většinou motorku po okruhu jen zavezu do auta vyměním olej ale na nastavení podvozku si vzpomenu až když jedu jak na divokém býku a zkáču po okreskách... dřevěný špalek
Honda CBF 1000 RS:)
30. říj 2018 07:40 #15

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Ako popravde mne staticky sag pride (ako aj vela inym ludom co sa zaberaju podvozkami) prakticky zbytocna informacia. Dolezity je dynamicky a teda ked je jazdec na moto... Velmi uvazujem co spravit a ci ist do nejakej prestavby. Lebo ist do tuhsich pruzin fajn, ale trebars predok by zniesol aspon kartridže a zadok celu jednotku. Ak to rozpocitam spolu s inymi upravami... pfu. Kamos teraz kupoval r1200rs co je v celku podobna moto ako cbf a ked uvazim co dostal za 13 tisic, za ktore kupoval takmer novu moto. Nehovorim tym, ze cbf idem predavat, len hladam rozumnu cestu a cenu uprav. S tym motorom by ma to ale trebars na okruhu nebavilo, ako spominal Ernest, ked sme spolu boli... A ked sme u pruzin, pozeral som ohlins a tam zadok ani nekupim zvlast (ze by som to dostal do origo tlmica). Nemate niekto info, kde by sa dali zohnat na vahu jazdca linearne pruziny? Hyperpro progresky a inych vyrobcov som davno zavrhol...
Honda CBF1000FA
30. říj 2018 10:03 #16

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97
Skus racetech.com, problem je ze su v usa...
Ešte je nejaký výrobca v uk tusim hagan ci ako sa vola (zabudol som)
Díky: Pito
30. říj 2018 12:15 #17

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Diky, nasiel som hagon, cize to asi bude ono. Pozrem to :woohoo:
Honda CBF1000FA
30. říj 2018 12:24 #18

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 918
  • Obdržená poděkování 97

Pito napsal: Diky, nasiel som hagon, cize to asi bude ono. Pozrem to :woohoo:


to je ono ;)
www.hagon-shocks.co.uk/
30. říj 2018 23:15 #19

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Jojo nasiel som to, zial ponuka iba progresiek a velmi slaba :dry:
Honda CBF1000FA
31. říj 2018 08:29 #20

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.579 sekund