Podvozok Hyperpro, Ohlins, YSS,...

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Cili nastavis na urcitej stupen pruzinu a pak ji muzes jemne doladovat?
Alespon z toho obrazku je to takto patrne
02. lis 2018 20:05 #31

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Ne servisák ti složí tlumič proto je tam ten závit... a pak už si sám nastavuješ pružinu na nic jiného nesaháš jen točíš kolečkem a utahuješ nebo povoluješ pohodlně pak sedadlem spolujezdce klidně i za jízdy
Honda CBF 1000 RS:)
05. lis 2018 10:39 #32

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
A podlo toho jak ti to dotahne ti nastavi zakladni predpeti pruziny a ty si pak v urcitem limitu muzese doregulovavat sam.
Navic pruzinu mas na urcita kila, cili pokud budes mit pruzinu na solo, tak muzese regulovat co chces, ale dva plus bagaz stejne nedas
05. lis 2018 19:27 #33

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Hydraulický krúžok kde ho objednať ? keď v katalógu Ohlince nie je samotný v ponuke
05. lis 2018 20:07 #34

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Já jsem ho také nenašel když jsem chtěl vyrobit tlumič u HP sportu ale nakonec to nedopadlo a koupil jsem celý tlumič...
Tedy nevím na co by ti samostatný kroužek byl podle mě totiž nelze jen vyměnit matice za kroužek kvůli délce pružiny …
Já jsem to chtěl řešit tak, že mám tlumič Ohlins z R1 koupil jsem ho za 4500,- s tímto kroužkem a chtěl jsem ho instalovat na HP sport... po pravdě jsem neskoumal zda by nešel nastavit a vložit místo CBF přímo... protože jsem v tu dobu nevěděl délky atd... a hlavně si myslím, že ten tlumič je na přepákování… Tento tlumič bych případně s kroužkem nechal za to co jsem ho koupil... nedělám si iluze že by kroužek byl levnější než 4500,-
Honda CBF 1000 RS:)
06. lis 2018 11:09 #35

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ja myslím že ten Ohlins tlmič STX 46 cod S46DR1 Má dosť závitu nad pružinou pretože mám tlmič Ohlins už na CBF tak by chtel len hydraulický krúžok doplniť

viď foto Jozef-2
06. lis 2018 20:46 #36

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
já jsem si to taky myslel, že to je kompatibilní ale jistotu nemám oslov někoho kdo ty tlumiče repasuje a zkus to nasadit v rámci repase... já ti ho můžu nechat za 4500 :woohoo: podle mě se to tak nějak bude pohybovat cely tlumič stojí 30tis...
Honda CBF 1000 RS:)
07. lis 2018 13:30 #37

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

jozef-2 napsal: Ja myslím že ten Ohlins tlmič STX 46 cod S46DR1 Má dosť závitu nad pružinou pretože mám tlmič Ohlins už na CBF tak by chtel len hydraulický krúžok doplniť

viď foto Jozef-2

Zkus napsat nebo zatelefonovat semhle: tlumice-podvozek.cz/
Stavil bych se tam, ale neni ted vubec cas
Díky: jozef-2
07. lis 2018 20:30 #38

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Abych to uvedl na pravou míru teď jsem si všiml že tento tlumič opravdu umožňuje i použití kroužku na nastavení pružiny hyperpro chtějí za něj 210euro ale stojí to za to... Ikdyz je to dost stačí jen přidat a udělat držák na ovládání ten pasovat dobře nebude www.eres-racing.sk/tlmice-emulsion-hyper...--emulsion-hyperpro/
Honda CBF 1000 RS:)
12. lis 2018 20:53 #39

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Osobne casto nenastavujem, cize ja sa zaobidem aj bez toho. U mna je to o tom, ze mam 3 nastavenia-cesta, okruh a cesta s bagazou. Realne sa s tym hram 5x do roka a nastavit to ide po zhodeni bocneho plastu pri nohe, cize to nejako prezijem :laugh:
Honda CBF1000FA
12. lis 2018 21:03 #40

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.531 sekund