Podvozok Hyperpro, Ohlins, YSS,...

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Tiez chcem upozornit na stranky cbf fora vo svete - cbf1000.com, najde tam clovek velmi vela uzitocnych info. Osobne som tam nasiel dusi lahodiace chvalospevne ódy na spominane hyperpro, takze sa uz velmi tesim, ked to vsetko nahodim a vyskusam :woohoo:
Honda CBF1000FA
12. lis 2018 21:05 #41

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No škoda kdyby jsi mi napsal že ta možnost u tohoto tlumiče je tak ti to určitě rozmluvim už jen proto že nevidím u toho tlumiče kontra matku a nechápu jak může fungovat podle mě se bude pomalu povolovat...ale hlavně to že nastavujes 5x je proto že to i u CBF origo nejde nijak dobře takže na to kašleš ovšem kdyby jsi tu možnost měl tak vidíš jak často na to sáhneš samozřejmě nenastavis útlum a odskok to doladis jen na okruhu ale ty pružiny chtějí stelovat hodně věř mi budeš si nadávat osobně neznám moc lidí co by kritizovali svoje rozhodnutí a přiznali že měli koupit něco jinak a oproti originálu tohle bude skok ovšem s tím nastavením pružiny to by byla jiná liga... Stejně tě bude štvát odskok ten je také nedostupný ale na okruhu když najdeš dobrého radce si s tím pohrajes ale odstrojis půlku motorky uvidíš nerad mám pravdu...
Honda CBF 1000 RS:)
12. lis 2018 21:16 #42

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Ak to bude moc zle, tak ho dokupim. Skusim najskor bez neho :woohoo:
Honda CBF1000FA
13. lis 2018 07:01 #43

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Podvozok dosiel, pustil som sa do instalacie. System plug n play skoro dokonaly. Predok absolutne bez problemov, vidle v okuliaroch sa spustaju o 10mm. Bez problemov. Zadok uz horsie, pristup stiesneny, sem tam som sa hral na gynekologa. Najvacsi pruser je nastavovanie predpatia pruziny, tam treba vybrat aj sedacku s koliskou a nastavovat aj v smere od abs modulu. Mimo ineho nic co si priemerne zrucny clovek neurobi sam doma...
Honda CBF1000FA
01. pro 2018 13:18 #44

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64
Měl bys nějaké foto?
01. pro 2018 18:14 #45

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Jasne, chces aj nieco konkretne? Hodim aj panciere ako dosli....
Honda CBF1000FA
Díky: Luhamoto
01. pro 2018 19:29 #46

Tato zpráva obsahuje přiložené obrázky.
Prosím, přihlašte se nebo se zaregistruje, pro jejich zobrazení.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
Dělají to s tím hydraulickým kroužkem na pružinu to už mi dává smysl ale škoda že nenastavis kompresy to mě zklamalo myslel jsem že to je na vrchu řešené šroubkem a ono neni
Honda CBF 1000 RS:)
01. pro 2018 23:22 #47

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
My jsme sedacku vybarat nemuseli, ale kdyz jsme to par hodin nastavovali tak jsem ho pokazde vytahl ven, coz jde lehce.
Nejak si nedokazu predstavit, ze bych to nastaveni chtel casto menit
02. pro 2018 05:50 #48

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87
Utlm tam hold neni, je to low end vyrobok. A s tym kruzkom, povedzme si narovinu sa hodne ten tlmic predrazi a ked uz by som mal rozmyslat dat tolko penazi asi by som pozeral aspon jazdeny ohlins. Ja som vymenu riesil koli tomu, ze stary uz potreboval servis a riesit original by vyslo drahsie ako tlmic od hyperpra, rovno aj s tuhsou pruzinou. Len teda nastavovanie predpatia je na originale lepsie spravene.
Honda CBF1000FA
02. pro 2018 08:52 #49

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No tak lidi když měnit zatížení motorky tedy jeden dva i horší lepší povrch tak nastavujes pružinu ten kroužek je dobrá investice u jezdeneho ohlinse máš jednu potíž nebude pasovat ad1 ten můj
z R1 by možná šel ale otázka jak vyjde pružina na tuhost mě samotného to nenapadlo... ale vesměs tento typ pro naše motorky se sehnat nedá bazar... Pokud by někdo o výměně uvažoval opravdu doporučuji kroužek protože vzhledem k tomu že nastavujete s kufry bez kufru jeden dva jezdci je to velmi častá činnost a když to neuděláte jedete na houpací kobyle
Honda CBF 1000 RS:)
02. pro 2018 14:19 #50

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.680 sekund