Podvozok Hyperpro, Ohlins, YSS,...

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

keith napsal: Zadní tlumič umí chlapi servisovat. Cena je cca 3500 bez pružiny. Našli jsme i firmu, která upravuje nerozebiratelné tlumiče na rozebiratelné a cena je stále velmi podobná.
I já se přikláním k Jindrovi. Podvozek nastavuji pro jízdu v jednom...s batůžkem...bagáží ( čekat na správnou zátěž abych se svezl je na prd )

Rozdil mezi dvemi a dvemi a kufry neni zas tak velky a na jezdeni sam nemam opravdu cas.
Pokud by me to tlacilo, koupil bych drazsi.
05. pro 2018 20:26 #61

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
mě dostačuje originální...funkční. Zatím vše řeším předpětím pružin

V Itálii jsem zkoušel nastavit odskok zadního tlumiče a byla to celkem alchymie
chro chro
05. pro 2018 20:38 #62

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
To pro jednoho a dva plus kufry na normalnim ani nastavit nejde
06. pro 2018 19:27 #63

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
No když prictes hmotnost kufru je jasný že to chce přitvrdit navíc když sectes hmotnost jezdců a kufru zjistíš že originál je na 195kg takže většina Čechů má smůlu... A opravdu originál na cestu nenastavis proto jsem ten ohlins přitvrdil jinak David umí ve dvou taky zkracovat hlavní stojan takže mu sem tam podpis na silnici nevadí proto nemusí řešit tlumic :woohoo:
Honda CBF 1000 RS:)
09. pro 2018 19:30 #64

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 518
  • Obdržená poděkování 85
jo..i závěs bočního stojanu už není co býval, ale za to mi přibyly milimetry pro náklon. Horší je to na druhé straně, tam jezdím po krytu spoje výfuku. Tady si ale myslím, že by s tím tlumič moc nenadělal ( snad jen výsledek zhoupnutí na hrbu v náklonu by byl menší)
chro chro
10. pro 2018 09:35 #65

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
To je přesně to o čem mluvím to zhoupnutí následně prosednutí motorky na dorazy... když máš v tomto jistotu v rumunsku skoky do dorazu... atd... Jinak náklony se samozřejmě eliminují stylem jízdy nemusí to člověk lámat tolik pod sebe atd... ten vývoj tam je ikdyž na silnici se blbě vysedá přesto není potřeba lámat motorku pod sebe... nebo jezdit v ose a nějaké cm zase přidáš... ale hlavně v naložené motorce zadní tlumič nedostačuje. Ovšem motorky už to dnes nejsou nejnovější a málo kdo do nich chce investovat. Bohužel normální motorku co ti předá všechny emoce a užiješ si čistou jízdu už prostě neseženeš... a tak mě v podstatě ta moje blbá CBF velmi vyhovuje... je to motorka s výkonem šestistovky ale přesto se dá jet hezky svižně.
Honda CBF 1000 RS:)
10. pro 2018 13:41 #66

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20

JinT napsal: No když prictes hmotnost kufru je jasný že to chce přitvrdit navíc když sectes hmotnost jezdců a kufru zjistíš že originál je na 195kg takže většina Čechů má smůlu... A opravdu originál na cestu nenastavis proto jsem ten ohlins přitvrdil jinak David umí ve dvou taky zkracovat hlavní stojan takže mu sem tam podpis na silnici nevadí proto nemusí řešit tlumic :woohoo:

Pruzinu nemas jak pritvrdit, ta jeda z vyroby, cili pokud bys chtel aby to bylo na vsechny zpusoby, tak bys musel menit pokazde pruzinu
10. pro 2018 20:13 #67

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345
To asi nemyslis vážně? Já mám z výroby pružinu zesílenou protože jsem věděl v jakém zhruba se pohybují rozmezí je pravda že v tak velkém rozmezí to bude vždy kompromis ale pružinu opravdu prizahnes pokud se bavis o charakteristice pružiny tak ano ... Ovšem já nechci nikoho přesvědčovat já jen Radim že pokud je to možné a uvažují u CBF o změně tlumice tak se vyplatí kroužek pro nastavení stlačení pruziny
Honda CBF 1000 RS:)
10. pro 2018 22:32 #68

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 906
  • Obdržená poděkování 20
Nevim co je zesilena pruzina, ale Ohlins dela pruziny na kila, na ktera je pozadovano, tim padem je ze silnejsi kulatiny.
Ale nastavit rozdil mezi solo jezdce a dvema jezdci a tremi kufry, ti ani krouzek nepomuze. To pak je kompromis, ale uplne naprd
Poslední změna: 18. pro 2018 20:12 uživatelem Mefisto.
11. pro 2018 20:20 #69

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Hydraulický krúžok nie je možné inštalovať na tlmič Ohlins HO 044, informácia od MOTOMAXX

Odporúčam dve stránky
www.ohlins.com/app/uploads/world/documents/2010/06/MI_HO015.pdf
www.ohlins.com/app/uploads/world/documents/2008/01/MI_HO603.pdf
16. pro 2018 12:09 #70

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.877 sekund