Zmena rozety.

Více
04. srp 2019 20:53 #11 od JinT
Odpověděl JinT pro téma Zmena rozety.
No mě právě vadila ta šestka neboj dva měsíce jsem s tím jezdil byl jsem i v Alpách atd... Ale vše ve dvou a prostě je to i tak slabé takže mi to přestalo dávat smysl pro mě ... Jinak věřím že to může být v pohodě Eifell jezdí výlety s převodem že by mohl roztáhnout traktor a taky to jde :woohoo:

Honda CBF 1000 RS:)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. srp 2019 21:20 #12 od Pito
Odpověděl Pito pro téma Zmena rozety.
Tak ano... Eifella si dodnes zivo pamatam pri teme zmena rozety ked sme sa s Vitou odtrhli spolu s nim a trochu sme mazali... chudak ten pindal ked nas dohanal :woohoo: :laugh: :whistle:

K teme, ak sa idem normalne povozit a motorku potocim, bezne nejdem na vacsom ako 4tom stupni aj vyrazne za hranicou 90tky. Na druhej strane ak chcem ist na dialnicu, otacky aj spotreba tam su citit. I ked teda to hlupe pasmo vibracii sa stratilo, nenechava ma chladnym ze to toci viac. Preto som nakloneny v zime laborovat so 6tym (pripadne aj 5tym) prevodom.

Honda CBF1000FA

Více
04. srp 2019 23:51 #13 od JinT
Jo já nikoho neodradim je fakt že to byla doba kdy jsem jezdili ve dvou dovolené a občas rychle pri přejezdech mi to vadilo a v Alpách stejně nestačilo...dnes jedu furt na plno a do vracaku bych už stejně najížděl na 2-ku :evil: nevím asi si to musí každý vyzkoušet sám je pravda že mě to mechanik říkal že bych měl převody změnit ale to je vývoj zatím jde jen lehká řetězovka ...

Více
05. srp 2019 06:43 #14 od Pito
Odpověděl Pito pro téma Zmena rozety.
Ak myslis mechanika Davida, kludne svoje myslienky hadzte do placu sem, lebo vravim - 1 az 4 som plne spokojny co sa stalo s motorkou, uz doladit iba ostatok :whistle:

Honda CBF1000FA

Více
05. srp 2019 18:18 #15 od JinT
Ne mechanika Koláře on je zvyklej že závodních strojů měnit převody jak na běžícím pasu B) mám celkem tři mechaniky ale ani jeden nedělal motorku celou a nezná všechny evoluce ... :evil:

Moderátoři: PacousDamon