Radiaci system (rychlo radenie)

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahojte :)

aky mate nazor na tuto moznost

www.gripone.com/products/qshifter/?attri...el=honda-cbf1000-all

za vase nazory dakujem
11. led 2020 19:17 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 313
  • Obdržená poděkování 87

Odpověděl Pito pro téma Radiaci system (rychlo radenie)

Quickshifter neviem ci vies, ale pouziva sa pri rychlej jazde, na okruhu. Nie je to obdoba DCT, ktoru dava honda do novsich modelov, len pre objasnenie... Konkretne k tomu... Osobne nemam moc skusenosti, ludia okolo mna maju bud original alebo healtech. Ale recenzie na tento nie su moc dobre.
Honda CBF1000FA
11. led 2020 19:30 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Radiaci system (rychlo radenie)

Ahoj hele QS je bomba a hrozně rychle se na to zvykne... ale je potřeba vybrat něco co funguje když to bude špatné budeš házet falešné neutrály a bude tě to štvát... Za mě to funguje perfektně v režimu jet pořád na plno čím vyšší otáčky tím lepší takže mít nastavený krátký čas odepnutí tedy kopat to tam na rychlo... není to náhrada DCT nebo třeba qs od BMW... prostě abych vyrušíl chyby z lenosti tak pomalu jezdím se spojkou a rychle s QS problém je, že jsem zjistil že pak moc neřadím... a valím to furt k červenému což není moc na jízdu v provozu...
Honda CBF 1000 RS:)
13. led 2020 11:32 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj chcel by som vás požiadať o zverejnenie nastavení v aplikaci pre android ako máte nastavený prípade screenshot dat aplikacie Healtech quickshifter easy na Hondu CBF 1000

ďakujem za odpovede
11. čvc 2020 19:53 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Radiaci system (rychlo radenie)

Hele já jsem to kupoval s powercomanderem a od dynojet ... bylo to jako komplet a zaplatil jsem si odladění včetně odbrždění motorky takže bohužel s tím ti neporadím... jediné co jsme pak už jen ladili byla správná pozice řadičky(mezi 5-6mě padal dost často neutral) řadička musela trochu níž a potom taky čas se myslím trochu zkrátil ale vše si řešil mechanik.
S tím Healtechem moc bohužel neporadím a nejsem si jistý zda ho tady v čechách na CBF někdo má...
Honda CBF 1000 RS:)
13. čvc 2020 10:21 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Radiaci system (rychlo radenie)

Jen taková legrácka co jsem ani netušil že existuje není to levné ale asi mě to přiměje prodat můj dyno QS a přejít na tuto novější nebo spíš vychytanější verzi QS up/down dělají to údajně hoši z Brna a prý to funguje velmi dobře přes zimu zjistím zda je to reálné ale do teď jsem si myslel, že nahoru dolu bez trestně a bez větší dovednosti lze QS použít jen s elektronickým plynem ale není tomu tak... :evil: shifting controll Bi
Honda CBF 1000 RS:)
11. zář 2020 07:52 #6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.756 sekund