Držák USB (bez vrtání)

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 3

Držák USB (bez vrtání) vytvořil uživatel JardaBar

Včera jsem dokončil držák USB (opět vytištěný na 3D tiskárně).

USB adaptérů je hromada, ale vždy jejich instalace znamená vrtání do palubky či jinde. Proto jsem hledal jak jinak USB adaptér uchytit. Nakonec jsem našel vedle spínací skříňky v brýlích závit a vytvořil ve 3D odpovídající uchycení včetně krytu kabeláže.
USB adaptér je tak na dobrém místě, docela ladí s okolím a lze ho snadno demontovat a moto mít v sériovém provedení.

Kdyby měl někdo zájem ... 

Skládá ze dvou dílů, držák samotný a krytka kabelů. 

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.


Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Díky: Mefisto
01. dub 2021 16:13 #1

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl somanr pro téma Držák USB (bez vrtání)

Ahoj, vypadá to bombasticky! Bylo by možné tě poprosit o STL soubor? 
Díky Šom
12. čvc 2021 18:27 #2

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 944
  • Obdržená poděkování 64

Odpověděl Luhamoto pro téma Držák USB (bez vrtání)

Tohle umístění používám taky, akorát u USB zásuvky mám problém, že mi moc nesnáší otřesy. Jinak držák super.
  Ještě takový postřeh. Na obrázku máš přední teleskopy, nastavené na nejměkčí, zkoušel jsi dát nejtvrdší? Na nejměkčím nastavení se mi zdá, že CBF v zatáčce vůbec nefunguje, pocit z předku je hrozný. Já roky jezdil střed, pak zkusil měkké a to byla hrůza a teď jedině to nejtvrdší a velký rozdíl. Vyzkoušej. 
14. čvc 2021 20:52 #3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování 3

Odpověděl JardaBar pro téma Držák USB (bez vrtání)

LUHAMOTO: vzhledem jaké cesty máme ve středních Čechách jsem rád za měkčí nastavení :-), jinak bych na tom nevydržel ani hodinu :-) :-)
02. zář 2021 10:56 #4

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 2803
  • Obdržená poděkování 345

Odpověděl JinT pro téma Držák USB (bez vrtání)

Hele mám na stejném místě držák vypadá super jen za roky se mi bohužel už víčko odchlipuje a při jízdě třeba s nabíječkou jsem to v dešti dost obaloval...

Co se nastavení týká pokud by ti měly vydlice nějak vyrážet do ruky(v nejtvrdším nastavení) bylo by to špatně a otázka zamyslet se nad jejich repasí... ale jde o tuhost motorky a jistotu jízdy pokud by jsi zkoušel přitvrdit měl by tomu odpovídat i zadek... tedy motorka by měla chodit v jedné rovině pro jízdu a jistotu asi lepší mít motorku tvrdší... ale jde o osobní preference a jízdní styl ten se jako všechno vyvíjí... tedy hlavní je mít dobrý pocit z jízdy. Jinak seriová CBF je spíš žvýkačka a kdokoli vidí seriový podvozek a budeš ho chtít hezky nastavit na konkrétní osobu tak se jen usměje a řekne tohle nastavit nejde:) osobní zkušenost.... Tady se jen hledá menší zlo:))
Honda CBF 1000 RS:)
08. zář 2021 10:39 #5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 0.476 sekund