Jaký tankvak?

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Jaký tankvak?

Ja mám na také plachtenie po okolí malú dokladovku Moto-Detail, dal som za ňu tuším 11€ (270 CZK) na eBay a bohato postačuje, má cca 3L :) Narvem do toho peňaženku, telefón, kľúče od bytu, malý foťák a keď sa naseriem, tak aj 0,5L fľašu :) Je to na 4 magnetoch a drží to na nádrži aj bez popruhov, odskúšané po 190 km/h :blush:

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.



Na dlhší výlet ale zvažujem niečo okolo 30L, v Lidl-i u nás mávajú v akcii schopný 31L tankvak za 23€ (560 CZK), tak ho asi na jar kúpim, alebo sa posnorím na eBay ako to mám vo zvyku :)

Obrázek je pro hosty skrytý.
Prosím přihlašte se nebo se registrujte pro její zobrazení.

Poslední změna: 27. úno 2011 20:35 uživatelem Kibo.
27. úno 2011 20:29 #21

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Jaký tankvak?

Kibo, nezmagnetizovala sa ti kreditka? Keď ju tam dáš s peňaženkou. Či ju nosíš v bunde? Práve pre tie magnety som radšej objednal ten tankvak na podkovu. Dnes mi volali zo Styxu, že do dvoch týždňov bude doma. Ináč, ten tankvak z Lídlu moc na naše motorky nedoporučujem. Ja ho mám a nejako mi to na tejto nádrži odstáva a nesedí. Proste, ako tankvak to dosť zavadzia. Môj subjektívny pocit. Ale ako "tailbag" je to výborná alternatíva, keď si na moto sám a nepotrebuješ vláčiť kufor. Celú minulú sezónu som ho mal za sebou na zadnom sedadle a úplná pohodička.

Ešte by ma zaujímalo, ako si vyriešil upevnenie tej GPS na motorke. Tuším ťa vyspovedám, keď sa stretneme. :)
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
28. úno 2011 16:02 #22

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 109
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl Kibo pro téma Re: Jaký tankvak?

Kľudne do mňa, ja mám tú motorku prelezenú krížom-krážom, kapoty zhodím do minúty :laugh: Keď Ti poviem o mojich najnovších nápadoch, tak si len zaťukáš na čelo :blush:

Kreditky mám v koženej peňaženke a tú nosím v tej dokladovke a nič im nie je, tie magnetky sú maličké, skôr im ublíži telefón podľa mňa... :)

Kufor nosím prakticky stále, zvykol som si ho už neskladať, takže tankvak by som brával iba na dlhšiu cestu, preto mi je zbytočné kupovať dáky drahý model :)
28. úno 2011 21:52 #23

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Jaký tankvak?

Tak najbližšie, keď sa stretneme, budeš mať sólo. A na čelo si ťukať určite nebudem, lebo aj ja som taký. Furt by som niečo vylepšoval a vyšperkovával. Počítam, že si túto motorku nechám dlho, takže si ju chcem prispôsobiť k "obrazu svému". Aj prečalúnenie sedla mám v pláne tento rok.

Ináč, tie kapotáže motora som nevzal. Nejako sa mi zdali moc obité a neverím, že nie sú aj prasknuté.

Ak by si narazil na bočáky za prijateľnú sumu, počítaj aj so mnou.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
01. bře 2011 10:36 #24

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Jaký tankvak?

Ináč, aj tento tankvak sa hodí na také malé, jednodňové výlety. A myslím, že na tvar CBFkovej nádrže by sedel výborne:

Büse
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
Poslední změna: 10. bře 2011 13:20 uživatelem Declen.
10. bře 2011 13:19 #25

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 245
  • Obdržená poděkování 0

Odpověděl mmarinak pro téma Re: Jaký tankvak?

Vypadá dobře. Nicméně jsem rozhodnutej pro systém uchycení přes podkovu na víčku nádrže (např. u GIVI Tanklock) - větší jistota, než magnety.
Liberec - CBF1000 (2010)
10. bře 2011 15:32 #26

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 185
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl Declen pro téma Re: Jaký tankvak?

mmarinak napsal:

Vypadá dobře. Nicméně jsem rozhodnutej pro systém uchycení přes podkovu na víčku nádrže (např. u GIVI Tanklock) - větší jistota, než magnety.


Ano. Naprosto súhlasím. Preto som si objednal SWMotech Daypack Tankbag Quick lock. Ale možno niekomu by sa hodil ako ďalší kandidát na výber.
LUBO.... CBF600SA 2009 "BlackPearl"
11. bře 2011 10:02 #27

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 2

Odpověděl KarelDo pro téma Jaký tankvak?

Potřebuji trošku oživit toto téma.
Jaký vozíte tankvak ? Chtěl bych GIVI uchycení na víčko (XS308),ale nevím jestli nebude moc veliký.
Poraďte.Děkuji.
27. úno 2017 19:57 #28

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 382
  • Obdržená poděkování 48

Odpověděl Marty11 pro téma Jaký tankvak?

Já osobně takto velké nemám rád, vadí mi že nevidím na budíky, dále otázka zda vozíš navigaci nebo jezdíš podle mapy..
Dál i co se týká manipulace při tankování nerad přehazuju 7-15 kg na sedlo a zase zpátky. Raději zadní boční kufry...
Používám i při delších cestách tankvak jako "lehátko" a i při rychlejší jizdě v zatáčkách musí vadit. (Jiný tvar)
Za mě menši tak do 10 lt. max. Ale je to pouze můj názor... ;) (foťák, brýle, prachy ... většinou si ho beru sebou do hospody... Nejraději vozím úplně malý : www.motosp.cz/ea-106b-maly-tankruksak-gi...y-od-2016-26081.html nebo tento XS 312 tankruksak GIVI , černý, rozšiřitelný, objem 15 l., (se 4 magnety) XSTREAM LINE - magnetický se lépe rozplácne po nádrži a netrčí nad ní. Kluci vozí jen slabý na mapu... :)
Honda CBF 1000 2010
27. úno 2017 20:57 #29

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Příspěvky: 543
  • Obdržená poděkování 33

Odpověděl Eddie75 pro téma Jaký tankvak?

Já mám na delší cesty Kappa LH200 - rozšířitelný, navíc s odnímatelným baťůžkem - podle toho, co potřebuju, tak tahám celý nebo bez baťůžku. Jsem spokojen, bohužel jsem si ho deseti plechovkama piva trochu roztahal a už nedrží úplně tvar. Má pláštěnku proti dešti, ta by mohla držet trochu líp.
Na kratší cesty mám jen plochý Kappa LH204, jen na drobnosti a mapu.
Obojí je na magnet, ale v balení jsou i popruhy.
Praha 4 - CBF 600S 2004
27. úno 2017 21:57 #30

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Moderátoři: PacousDamon
Vygenerováno za 3.131 sekund